Jak wyłączyć lub usunąć niechciane powiadomienia z Pinteresta na moim telefonie z Androidem?

21 czerwca, 2021

Pinterest jest prawdopodobnie idealnym serwisem społecznościowym do pozyskiwania materiałów, z których można czerpać inspiracje do tworzenia wszelkiego rodzaju dzieł sztuki i treści, biorąc pod uwagę, że mamy do czynienia z witryną czysto wizualną , pełną nieskończoności zdjęć, rysunków, sztuki i designu, które czy można je łatwo znaleźć za pomocą prostej wyszukiwarki lub algorytmu strony, który odpowiada Twoim gustom.

Najlepszą rzeczą w tej nowej sieci społecznościowej jest to, że nie tylko oferuje opcję inspiracji wizualnej, ale także umożliwia pobieranie obrazów z Pinteresta i łatwe ich zapisywanie , dzięki czemu nie musisz za każdym razem odwiedzać aplikacji chcesz wyszukać obraz, który Ci się podobał lub zrobić zrzut ekranu i przyciąć obraz, tracąc jakość.

Pomimo tego, że jest to sieć społecznościowa, w której interakcja między użytkownikami jest minimalna , Twój profil jest widoczny dla wszystkich, dzięki czemu mogą zobaczyć przesłane przez Ciebie obrazy lub zapisane zakładki. Dlatego masz możliwość usunięcia mojego konta na Pintereście zarówno ze względu na prywatność, jak i cyberbezpieczeństwo.

Na platformie Pinterest dostępnych jest wiele opcji, dzięki czemu możesz w pełni ją wykorzystać, zwłaszcza teraz, gdy jest dostępna. Dlatego w dzisiejszym artykule nauczymy Cię, jak dezaktywować lub usuwać niechciane powiadomienia z Pinteresta na telefonie z Androidem.

Indeks
  Czytaj więcej  Rozwiązanie Błąd: „Windows 7, 8 lub 10 nie uruchamia się ani nie uruchamia się i nadal się ładuje Co robić?

  Wyłącz powiadomienia Pinteresta na Androidzie

  W ostatnim czasie w społeczności internetowej pojawiły się pewne kontrowersje dotyczące Pinteresta ze względu nie tylko na spam, jaki aplikacja może powodować na telefon poprzez ciągłe wysyłanie powiadomień, ale także na praktyki Black Hat Seo, które pozycjonują się na pierwszych pozycjach w zdecydowana większość wyników wyszukiwania z Google i innych wyszukiwarek.

  Ten problem z powiadomieniami bywa wyczerpujący, ponieważ z jakiegokolwiek minimalnego powodu jakiejkolwiek interakcji z naszym profilem lub rekomendacjami z sieci społecznościowej wysyła powiadomienia bezpośrednio na telefon. Powoduje to problemy, ponieważ w wielu przypadkach nie chcemy odinstalować aplikacji, ale nie znajdujemy innego powodu, aby trzymać ją na telefonie.

  Obecnie dostępne są dwie metody usuwania powiadomień z aplikacji . Poprzez wewnętrzną konfigurację aplikacji i jej parametrów w telefonie komórkowym lub całkowite wyeliminowanie wszystkich powiadomień aplikacji, a także dezaktywację irytujących powiadomień na e-mail.

  W pierwszej metodzie musisz otworzyć aplikację i wprowadzić swój profil użytkownika, w swoim profilu musisz kliknąć opcję konfiguracji, która była ikoną w kształcie koła zębatego na prawym górnym ekranie. W menu konfiguracyjnym wejdź w opcję „Powiadomienia”, a tutaj będziesz mieć do wyboru następujące opcje:

  • Na Pintereście: Aby skonfigurować powiadomienia, które będą wyświetlane, gdy jesteś w aplikacji lub w jej wersji internetowej.
  • Przez e-mail: Aby określić parametry powiadomień, które aplikacja będzie wysyłać do Ciebie na e-mail.
  • Przez powiadomienia push: Aby skonfigurować powiadomienia, które aplikacja wysyła na telefon komórkowy.
  Czytaj więcej  Jak zrobić drzewo genealogiczne w programie Excel — Utwórz diagram drzewa

  Całkowicie wyłącz powiadomienia

  Aby przestać otrzymywać powiadomienia z tej sieci społecznościowej, po prostu wpisz „Ustawienia” w telefonie, a następnie przejdź do sekcji „Aplikacje”, gdy znajdziesz się w menu ze wszystkimi aplikacjami, wyszukaj Pinterest i kliknij go, wejdź w „Powiadomienia”. " i wyłącz opcję wyświetlania powiadomień na komputerze.

  Aby dezaktywować powiadomienia e-mail, należy wykonać czynności opisane wcześniej w aplikacji, a następnie przejść do sekcji „Pocztą”, należy kliknąć przycisk „Dezaktywuj wszystko”.

  W przypadku, gdy żadna z tych dwóch opcji nie spełnia Twoich potrzeb, w sekcji Odkryj, jak to zrobić, zalecamy ten artykuł o Tumblrze, do czego służy, funkcjach, jak działa i jak z niego korzystać , aby mieć alternatywę dla Pinterest z siecią społecznościową nieco bardziej interaktywny i mniej denerwujący dzięki ciągłym powiadomieniom.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji