Jak wyłączyć lub usunąć autoodtwarzanie w Disney Plus krok po kroku

21 czerwca, 2021

Disney Plus jest zwieńczeniem projektu korporacyjnego Disneya jako wiodącej firmy w branży audiowizualnej, łącząc wszystkie treści dla dzieci i dorosłych, które firma gromadzi w ramach usługi przesyłania strumieniowego, która jest całkowicie łatwa w użyciu , niedroga i dostępna praktycznie w każdym zakątku . na całym świecie, dzięki czemu Twoja globalna publiczność nadal się powiększa.

Biorąc pod uwagę, że mamy do czynienia ze stosunkowo nową platformą, wciąż pojawiają się błędy w oprogramowaniu, które mogą się od czasu do czasu pojawić. Jednak błędy takie jak Disney Plus nie działają i nie pozwalają zobaczyć treści, które można łatwo rozwiązać na platformie w ciągu kilku minut, wszystko jest kwestią posiadania podstawowej wiedzy.

W ten sam sposób pojawiają się również inne rodzaje błędów, które uniemożliwiają pobranie Disney Plus, które wynikałyby ze zgodności urządzenia z aplikacją , więc w takich przypadkach zaleca się już dostęp do Disney Plus z komputera z Windows, Mac lub Linux, aby uzyskać do niego dostęp bez żadnych problemów ze zgodnością.

Istnieje wiele opcji dostępu do Disney Plus, ponieważ jest to wieloplatformowe narzędzie ostatniej generacji, dlatego zalecamy zapoznanie się z konfiguracją, aby dostosować ją do własnych upodobań. Dlatego w tym artykule mamy nadzieję nauczyć Cię, jak krok po kroku wyłączać lub usuwać autoodtwarzanie Disney Plus.

Indeks
  Czytaj więcej  Jak zgłosić obraźliwy lub obraźliwy tweet lub post na Twitterze krok po kroku

  Wyłącz autoodtwarzanie Disney Plus

  Podobnie jak pozostałe usługi przesyłania strumieniowego, Disney Plus ma dobrze znaną funkcję automatycznego odtwarzania na końcu odcinka serialu, aby zoptymalizować czas między jednym odcinkiem a następnym . Ta funkcja może być bardzo przydatna w wielu przypadkach, jednak z różnych powodów ma też swoje wady.

  Przede wszystkim ta funkcja może być denerwująca, ponieważ niejednokrotnie zdarza się, że podczas oglądania serialu zasypiamy i dalej gra bez naszej zgody . Również dzięki tej funkcji możemy zabraknąć mobilnej transmisji danych lub stracić porę dnia poświęconą innym codziennym czynnościom oglądając serial.

  I podobnie jak reszta konkurentów, Disney Plus ma tę funkcję domyślnie aktywowaną, na szczęście w jego konfiguracji można ją łatwo wyłączyć w zależności od urządzenia, na którym korzystasz z aplikacji.

  Aby wyłączyć tę opcję na Androidzie, iPhonie i iPadzie, wystarczy otworzyć aplikację i sprawdzić sekcję „Profil” w prawym dolnym rogu, a następnie w opcji „Edytuj profile”, w tej sekcji poszukaj „Automatyczne odtwarzanie” opcja ”I możesz ją dezaktywować, naciskając przełącznik suwakowy. Zakończ proces, klikając przycisk Zapisz.

  Czytaj więcej  Jak wyłączyć powiadomienia YouTube z mojej poczty z mojego Androida i iPhone'a?

  Aby wyłączyć tę opcję na telewizorze lub komputerze, musisz wejść do menu głównego po lewej stronie ekranu i kliknąć nazwę swojego profilu. Następnie w kolejnym menu wybierz opcję „Edytuj profile”, a w jej ramach będziesz mieć możliwość wyłączenia automatycznego odtwarzania.

  Wyłącz autoodtwarzanie filmów Disney Plus w tle

  W ramach platformy Disney Plus masz do dyspozycji szeroką gamę narzędzi do dostosowywania swojego profilu, dzięki czemu korzystanie z niego jest dla Ciebie wygodniejsze i zapewnia lepsze wrażenia. Z opcjami zmiany języka filmów i seriali Disney Plus oraz wyłączenia filmów w tle, aby oszczędzać dane i działać szybciej.

  Ta ostatnia jest zwykle najbardziej żmudna na platformie, ponieważ gdy tylko wybierzemy tytuł, zaczyna się odtwarzanie wideo w tle. Dobrą wiadomością jest to, że możesz go łatwo dezaktywować, w tym celu wystarczy wejść na platformę przez Internet lub wybrać swój profil w menu opcji wyjaśnionym wcześniej.

  Następnie musisz wybrać opcję „Edytuj profile” , a tuż pod opcją automatycznego odtwarzania będziesz mieć dostęp do opcji filmów w tle, które możesz wyłączyć, naciskając suwak. Aby zakończyć proces, musisz kliknąć przycisk Zapisz.

  Czytaj więcej  Co oznacza błąd Netflix „Kod UI-800-3” i jak naprawić ten błąd na moim telewizorze Smart TV?

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji