Jak wyłączyć i naprawić błąd nakładki ekranu w systemie Android

20 września, 2022

Może to wywołać w nas sporo intryg, a nawet irytacji, czym jest wykryta nakładka na ekran, ta sama, która na pewno w pewnym momencie wyrzuci Androida i nie wiedzą, dlaczego jest to konieczne. Jest to jeden z powodów, dla których zawsze należy być informowanym o rozwiązaniach tego typu błędów, ponieważ istnieje sposób na wyłączenie i zakończenie błędu nakładki .

Jak wyłączyć i naprawić błąd nakładki ekranu w systemie Android

Prawdopodobnie w pewnym momencie na ekranie pojawia się ta informacja, że ​​w Androidzie aktywowano nakładkę , staramy się szybko zamknąć i wyjść bez czytania, że ​​nawet w tym samym oknie mamy możliwość jego dezaktywacji. W tej treści przedstawimy Ci krok po kroku, abyś mógł aktywować i rozwiązać błąd nakładki na ekranie Androida, niezależnie od posiadanego obecnie modelu telefonu komórkowego.

Uprawnienia, które przyznajemy aplikacji można całkowicie wyłączyć , a także np. aktywować powiadomienia z Facebooka na ekranie nakładki. Jedną z zalet, jakie daje nam telefon z Androidem, jest możliwość jego konfiguracji i całkowitego dostosowania do naszych upodobań.

  Indeks

   Co nazywa się nakładką ekranową?

   W niektórych aplikacjach istnieją pewne konfiguracje, które pozwalają z niego korzystać, nadane są mu określone uprawnienia w naszych danych lub systemie. Wyraźnym i krótkim przykładem może być korzystanie z Facebook Messengera, ale musisz liczyć się z tym, że na początku korzystania z niego zaakceptowałeś szereg warunków użytkowania . To było prawdopodobnie zbyt długie i po prostu zaakceptowaliśmy go bez czytania.

   usuń nakładkę ekranu, aby uniknąć błędów w aplikacjach

   W przypadku tej aplikacji na ekranie pojawiają się bąbelki rozmów , czyli tzw. nakładkę ekranową. Ale problem nie istnieje, ale kiedy cieszymy się inną aplikacją, a ta aplikacja aktywuje ten ekran . Dlatego znajdujemy się w potrzebie dezaktywacji i znalezienia rozwiązania błędu nakładki ekranu na dowolnym urządzeniu z Androidem.

   Ale są to również opcje, które można modyfikować, umieszczając telefon w trybie samolotowym lub w trybie nocnym, w którym nie otrzymujesz żadnego rodzaju nałożonego ekranu ani powiadomień.

   Sposób na wyłączenie i naprawienie błędu nakładki ekranu na Androidzie

   Prawdopodobnie zobaczymy reklamę, gdy będziemy chcieli wypróbować, uruchomić lub zainstalować nową aplikację . Otrzymamy notatkę z napisem „Wykryto nakładkę ekranu”. Jest to bardzo przydatne, ponieważ ostrzeżenie odnosi się do faktu, że aplikacja może w tym momencie przechwytywać nasze dane, narażając je na potencjalne ryzyko.

   Czytaj więcej  Jak formatować tekst i akapity moich prezentacji PowerPoint

   system Android umożliwia powiadomienia na nakładkach ekranowych

   W ten sposób będziemy musieli wyłączyć nakładkę ekranową w następujący sposób:

   Paso 1

   Musimy przejść do ustawień telefonu.

   Paso 2

   Następnie zlokalizujemy się w opcji aplikacji.

   Paso 3

   Gdzie dostaniemy koło zębate na górze i wciśniemy.

   Paso 4

   W ten sposób możemy wprowadzić specjalny dostęp.

   Paso 5

   Aby następnie móc kliknąć w miejscu, w którym jest napisane, pokaż w innych aplikacjach.

   Paso 6

   Gdy to jest gotowe, przystępujesz do dezaktywacji nakładki ekranu aplikacji, która powoduje problemy.

   • Zwykle istnieją pewne urządzenia, takie jak obudowa Samsung j5, które stwarzają bardzo powtarzające się problemy, a wśród nich jest ten. W każdym razie jest to rozwiązanie dla każdego urządzenia z Androidem, niezależnie od ich marki czy modelu.

   W ten sposób możemy kontynuować instalację aplikacji, którą próbujemy wykonać, zanim otrzymaliśmy to ostrzeżenie z nałożonego ekranu. Powinien być już zainstalowany normalnie, jeśli powiadomienie pojawi się ponownie, musisz wyłączyć wszystkie aplikacje korzystające z uprawnień nakładki.

   Musiałoby to zostać zrobione w kroku numer 6, a po zainstalowaniu drugiej aplikacji i ponownej próbie możesz przejść przez cały proces i ponownie przyznać uprawnienia do nakładek. Ponieważ pozwoli to na normalne korzystanie z innych aplikacji.

   Czytaj więcej  Jak zmienić nazwę Wi-Fi i hasło mojego routera z mojego telefonu komórkowego?

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   Go up

   Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji