Jak wykonywać grupowe połączenia wideo na WhatsApp do 50 osób z komputera lub telefonu komórkowego?

8 października, 2021

W ciągu ostatniej dekady usługi wiadomości błyskawicznych WhatsApp stały się stopniowo jednym z głównych narzędzi do utrzymywania kontaktów społecznych we wszelkiego rodzaju kontekstach, z łatwością spełniając funkcje zawodowe, edukacyjne i rozrywkowe, łatwo dostosowując się do gustów i potrzeb każdego konkretnego użytkownika.

Działa doskonale na wielu platformach, dzięki czemu jest jednym z najbardziej wszechstronnych narzędzi komunikacyjnych w dzisiejszych czasach, z możliwością łatwego uruchomienia na komputerach z funkcją WhatsApp Web , dzięki czemu możesz kontynuować korzystanie z aplikacji bez konieczności posiadania telefonu w zasięgu ręki , ręka przez cały czas.

Jak wykonywać grupowe połączenia wideo na WhatsApp do 50 osób z komputera lub telefonu komórkowego?

W ten sposób, będąc jednym z głównych obecnych narzędzi komunikacyjnych, WhatsApp zwykle gromadzi dużą ilość danych osobowych w pamięci wewnętrznej, chociaż możliwa jest również synchronizacja zdjęć, filmów i czatów WhatsApp z Dropbox, dzięki czemu możesz zachować miejsce na swoim urządzeniu dostępne dla innych aplikacji.

W ten sam sposób możesz łatwo przywrócić i odzyskać kopię zapasową w WhatsApp, aby nie utracić ważnych informacji podczas zmiany urządzenia lub z jakiegokolwiek innego powodu, który powoduje ponowną instalację aplikacji, dzięki czemu WhatsApp jest idealną aplikacją do przesyłania wszelkiego rodzaju informacji lub dane osobowe.

Czytaj więcej  Jak wyczyścić pliki tymczasowe lub pamięć podręczną na komputerze Mac, aby zwolnić miejsce?

Ostatnio WhatsApp dodał nowe funkcje, aby zwiększyć swoją podstawową grupę odbiorców , w celu funkcjonowania jako sieć społecznościowa, a nie tylko jako narzędzie do przesyłania wiadomości błyskawicznych.

Jak również dodano nowe wersje oryginalnej aplikacji, aby dostosować się do potrzeb firm i przedsiębiorstw. Możesz łatwo mieć i utworzyć konto WhatsApp Business bez żadnych problemów dla każdego rodzaju firmy, którą chcesz stworzyć, dzięki czemu możesz dodać osobisty katalog na platformie.

Dlatego coraz łatwiej jest używać WhatsApp do wszelkich możliwych działań w dowolnym środowisku, po prostu znając podstawowe elementy działania jego uzupełniających narzędzi. Z tego powodu dzisiaj pokażemy Ci, jak prowadzić grupowe rozmowy wideo w WhatsApp z maksymalnie 50 osobami z komputera lub telefonu komórkowego.

  Grupowe rozmowy wideo na WhatsApp z komputera

  Biorąc pod uwagę ostatnią panoramę społecznościową oraz zmiany w środowiskach społecznościowych i pracy, WhatsApp niedawno wdrożył opcję rozmów wideo z maksymalnie 50 osobami dla WhatsApp Web, po prostu aktualizując aplikację do najnowszej wersji lub po prostu wprowadzając WhatsApp Web z przeglądarka.

  Następnie musisz otworzyć WhatsApp Web i kliknąć trzy kropki obok symbolu „+”, aby otworzyć menu opcji. W rozwijanym menu wybierz opcję „Utwórz pokój”, aby otworzyć nowe okno z opcją „Utwórz pokój i wyślij link do znajomych z WhatsApp”.

  Czytaj więcej  Jak tworzyć niestandardowe przyciski z makrami na wstążce w programie Excel?

  Gdy to zrobisz, otworzy się strona Facebook Messenger, więc absolutnie konieczne jest posiadanie konta, aby utworzyć pokój wideorozmów. Aby zakończyć, musisz skonfigurować pokój rozmów wideo i udostępnić łącze swoim kontaktom.

  Grupowe rozmowy wideo na WhatsApp z Androida

  Chociaż aby prowadzić rozmowy wideo z maksymalnie 50 osobami przez telefon, WhatsApp musi zsynchronizować się z Messenger Roomami, aby zwiększyć domyślny limit 8 osób. Funkcjonuje wówczas jako alternatywa Facebooka wobec Zoomu i pozostałych usług wideorozmów, które ostatnio zyskały na popularności.

  Obecnie istnieją dwie metody tworzenia pokoju rozmów wideo, możesz aktywować tę opcję bezpośrednio z czatu, wybierając ikonę w formie klipu, a następnie opcję Pokój w menu rozwijanym, aby łatwo otworzyć pokój rozmów wideo.

  Możliwe jest również aktywowanie tej opcji w sekcji Połączenia WhatsApp , w tej sekcji należy zaznaczyć opcję Pokoje Messenger u dołu ekranu po prawej stronie, która znajduje się nad opcją rozpoczęcia nowego połączenia.

  Przy użyciu dowolnej z dostępnych metod otwierania pokoju rozmów wideo aplikacja Messenger otworzy się jako następna, więc obowiązkowe jest jej zainstalowanie na urządzeniu, w ramach którego należy wybrać opcję utworzenia pokoju, a następnie wysłać link przez WhatsApp do udostępnij go wszystkim użytkownikom, których chcesz.

  Czytaj więcej  Jak mogę wybrać i najlepsze wtyczki WordPrees dla mojej witryny — klucze i przewodniki

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji