Jak wykonywać bezpłatne połączenia międzynarodowe z mojego konta WhatsApp

13 lipca, 2021

Darmowe rozmowy są najlepsze na świecie, istnieją od lat i rozwijają się coraz bardziej do dziś, gdzie praktycznie wszystkie najczęściej używane sieci społecznościowe na świecie mają darmowe rozmowy.

Jak wykonywać bezpłatne połączenia międzynarodowe z mojego konta WhatsApp

Połączenia te nie mają limitu zasięgu, co oznacza, że ​​możesz być w Meksyku i bez problemu dzwonić do Nowej Zelandii, ponieważ zależą one tylko od połączenia Wi-Fi, które mają osoby biorące udział w rozmowie.

Coraz więcej innowacyjnych narzędzi promuje korzystanie z tych technologii, np. rozmowy grupowe, które były niszą coraz częściej eksploatowaną przez gigantów , czego dowodem jest to, że Google Meet jako konkurencja Zooma.

Indeks ()

 1. Jaka jest najlepsza platforma lub aplikacja do wykonywania bezpłatnych połączeń?
 2. Jak wykonywać połączenia międzynarodowe?
  1. WhatsApp
  2. Telegram
  3. Posłaniec
Indeks

  Jaka jest najlepsza platforma lub aplikacja do wykonywania bezpłatnych połączeń?

  Wszystkie platformy do rozmów internetowych ulegają poprawie, dziś bez wątpienia najlepszą jakość połączeń ma Facebook dzięki aplikacji „Messenger” lub „ Messenger Lite ”, ponieważ według wielu testów są to połączenia mniej blokowane.

  Czytaj więcej  Jak dostosować lub zmienić tło klawiatury WhatsApp, umieszczając obraz?

  Dzieje się tak, ponieważ na przykład WhatsApp wykorzystuje w swoich połączeniach technologię, która sprawia, że połączenia są słyszane tak, jak zostały wydane, to znaczy telefon stara się, aby nawet w przypadku przerw spowodowanych złym sygnałem Wi-Fi.

  Wysyła opóźniony sygnał tak, że cała wiadomość jest zrozumiała, powoduje to poważne problemy z sygnałem, ponieważ połączenia cierpią z powodu opóźnienia, które zwiększa się wraz ze wzrostem połączenia.

  Mając ten problem, możesz mieć połączenia do 1 minuty spóźnione po 1 godzinie dzwonienia, jest to nie tylko niestabilne, ale niedopuszczalne, z drugiej strony najlepszym sposobem komunikowania się za pomocą tego rodzaju połączenia, jak już mówiłem, jest Messenger, ponieważ jeśli istnieje roaming, nie opóźnia połączenia , jego priorytetem jest utrzymanie połączenia bez opóźnień.

  Powoduje to, że przy słabej jakości sygnału, czyli „opóźnieniach”, które byłyby w WhatsApp, w Messengerze słyszysz krótkie lub ekwiwalenty statycznego sprzed lat, ale obecnie właśnie dlatego Messenger jest tak lepszy w rozmowach, Dopóki masz wersję, którą masz, masz ją zaktualizowaną w celu ciągłego doskonalenia i wszelkich błędów, które mogą się pojawić.

  Czytaj więcej  Co mam zrobić, jeśli mój iPhone uruchamia się samoczynnie i bez zatrzymywania się za każdym razem? - Rozwiązanie

  Jak wykonywać połączenia międzynarodowe?

  Pierwsze pytanie, jakie będziesz mieć, dotyczy tego, czy używać WhatsApp lub Telegram, ponieważ są to dwie najczęściej używane aplikacje do komunikacji tekstowej na świecie i pozwól mi przeprowadzić krótką analizę, ponieważ zobaczysz, że połączenia Telegram są zwykle bardziej stabilne, jednak ja to robię nie odważyłbym się go szeroko ogłosić zwycięzcą.

  Ponieważ WhatsApp jest nie tylko bardziej popularny i znacznie bardziej prawdopodobny, że osoba, do której chcesz zadzwonić, ma ją zainstalowaną, ale także bardziej funkcjonalną w niektórych sprawach, poprawiając się nawet z normalnej wersji do wersji internetowej , której Telegram nie ma, więc dzwoni z PC w Telegramie są odrzucane .

  Teraz powiem Ci, jak to zrobić krok po kroku dla obu aplikacji i mam nadzieję, że wybierzesz aplikację, z której chcesz dobrze korzystać, ponieważ w znacznym stopniu wpłynie to na jakość połączenia (chociaż zawsze możesz wypróbować obie ).

  WhatsApp

  • Otwórz swoją aplikację i przejdź do czatu kontaktu.
  • W prawym górnym rogu zobaczysz telefon, dotknij go.
  • Wybierz żądany typ połączenia. (rozmowa wideo lub zwykła rozmowa).
  • Zadzwoń i gotowe.
  Czytaj więcej  Jak wyczyścić i wyczyścić pamięć podręczną WhatsApp, aby zwolnić miejsce na Androidzie i iPhonie?

  Telegram

  • Wejdź do aplikacji i mimo wszystko otwórz osobisty czat.
  • Na czacie osobistym w prawym górnym rogu znajdują się 3 pionowe kropki, naciśnij je.
  • Pojawi się tu kilka opcji, pierwsze 2 dotyczą połączeń.
  • Pierwszy będzie dotyczył normalnego połączenia, a drugi połączenia wideo.
  • Naciśnij ten, który chcesz i voila, będziesz komunikować się z wybraną osobą.

  Posłaniec

  • Upewnij się, że masz konto na Facebooku połączone z Messengerem (nie musi ono być połączone).
  • Otwórz czat osobisty, a w prawym górnym rogu zobaczysz ikonę telefonu w jednolitym kolorze, obok niej będziesz mieć również możliwość rozmowy wideo.
  • Naciśnij przycisk i zezwól na połączenie.
  • Gotowy, będziesz czekać na odpowiedź innego użytkownika.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji