Jak wyeksportować certyfikat cyfrowy z mojego komputera na pendrive USB, aby zaimportować go do innego komputera?

30 marca, 2022

Możesz tego nie wiedzieć, ale certyfikaty cyfrowe to narzędzia, które pozwalają każdemu użytkownikowi, który ma do nich dostęp, wykonywać operacje i procedury o dużym znaczeniu . Zwłaszcza te procedury, które są związane z administracją publiczną. Są one zwykle przechowywane w przeglądarce, w której są używane. Ale to nie znaczy, że nie można ich przechowywać na dysku flash.

Obecna przeglądarka może oferować wiele korzyści i zalet, wśród nich jest możliwość instalacji i uzyskania rozszerzeń w Google Chrome , aby poprawić wrażenia użytkownika. Z drugiej strony jest wydawanie certyfikatów. Szczególnie ten jest bardzo interesujący iz tego powodu pokażemy Ci, jak możesz wyeksportować certyfikaty cyfrowe do dowolnej zewnętrznej jednostki pamięci.

Jak wyeksportować certyfikat cyfrowy z mojego komputera na pendrive USB, aby zaimportować go do innego komputera?

  Kroki, które należy wykonać, aby wyeksportować lub zaimportować certyfikaty cyfrowe na dysk flash

  Czytaj więcej  Jak dodawać, umieszczać i synchronizować Kalendarz Google na pulpicie komputera z systemem Windows

  Pierwszym krokiem, choć wydaje się to oczywiste, jest posiadanie certyfikatu na eksport. Teraz, gdy już wiesz, który certyfikat cyfrowy zamierzasz wyeksportować, spróbuj wykonać następujące kroki, które szczegółowo opiszemy poniżej. Zanim jednak przejdziemy dalej, chcemy poinformować, że dział pomocy Google oferuje post, w którym dowiesz się , jak zarządzać certyfikatami klienta na urządzeniach z Chrome .

  Dokładne kroki, które należy wykonać, aby wyeksportować certyfikaty z Google Chrome

   Czy możesz eksportować certyfikaty z innych przeglądarek?

   Odpowiedź brzmi tak. Zasadniczo proces jest dokładnie taki sam. Tylko, w zależności od przeglądarki, niektóre opcje zostaną zmienione lub może być konieczne wybranie innych opcji. Ale nic, co nie jest rozwiązane przez czytanie tego, o co cię proszą.

   Dobrą rzeczą w Google Chrome jest to, że masz oficjalną stronę pomocy technicznej , która zawiera szczegółowe informacje na temat tego problemu. Podobnie, sama przeglądarka daje możliwość łatwego usuwania niechcianych reklam lub blokowania wyskakujących okienek .

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   Go up

   Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji