Jak wyciszyć lub dezaktywować powiadomienia Facebook Messenger na moim Androidzie?

24 czerwca, 2021

Zmiany są aspektem życia, który zawsze jest ukryty, a tym bardziej, gdy mówimy o sieciach społecznościowych. Które musisz generować zmiany na swoich platformach, aby móc dostosować się do nowych wymagań, a teraz możesz otrzymywać powiadomienia z Facebook Messenger na swój telefon komórkowy.

Sytuacja, która może być nieco denerwująca i pogarsza ją liczba znajomych, których masz. I właśnie w tej sytuacji nauczymy Cię, jak wyciszyć powiadomienia Facebook Messenger na Androidzie.

Facebook Messenger to aplikacja, która pozwala na wiele rzeczy, wśród których możemy wymienić wysyłanie wiadomości głosowych z komputera. Coś interesującego i o czym tylko myślałeś, że jest możliwe z telefonu komórkowego. I odkąd dotarła, nie przestała nas zaskakiwać, ale niektóre jej funkcje mogły nie wywołać oczekiwanej reakcji.

Dla wielu osób zmiana, jaką reprezentował wygląd Facebook Messenger, umożliwia wysyłanie wiadomości do znajomych. Wydaje się, że nie ma akceptacji większości i bardzo denerwujące jest to, że ekran główny jest wypełniony bąbelkami powiadomień . Możemy jednak powiedzieć, że istnieje na to proste rozwiązanie, bez konieczności odinstalowywania aplikacji.

Czytaj więcej  Jak ukryć lub zablokować kogoś przed oglądaniem moich historii na Instagramie — samouczek krok po kroku

Krok, aby wyciszyć powiadomienia Facebook Messenger na Androida

Pokażemy Ci, że można wyciszyć powiadomienia Facebook Messenger, tak jak można uciszyć kogoś na tej platformie . Aby to zrobić, musisz wykonać te proste kroki. Aby rozpocząć, musisz wejść na Facebook Messenger z Androida, po wejściu do środka musisz przejść do prawego górnego rogu.

Znajdziesz tam ikonę swojego profilu, którą musisz nacisnąć, ta akcja wygeneruje menu opcji, z których musisz wybrać, klikając "Preferencje". Ta akcja przeniesie Cię do swojego okna, w którym znajdziesz różne sekcje i musisz kliknąć "Powiadomienia i dźwięki". Zostaniesz przeniesiony z powrotem do innego okna z wieloma konfigurowalnymi opcjami.

Podobnie jak powiadomienia, dźwięki powiadomień, podgląd powiadomień, dzwonek i inne. Wszystko to są opcje, które możesz dostosować do swoich potrzeb, ale w naszym przypadku chcemy dezaktywować powiadomienia . Następnie wystarczy poszukać przełącznika, który znajduje się po prawej stronie tej funkcji.

Wciskaj przełącznik, aż zmieni kolor, w ten sposób wskaże, że funkcja została wyłączona. Możesz zdać sobie sprawę, jak łatwo i szybko dezaktywowałeś ogólne powiadomienia i w ten sposób nie otrzymasz żadnego powiadomienia z tej aplikacji.

Czytaj więcej  Co mam zrobić, aby uniemożliwić pobranie mojego zdjęcia profilowego WhatsApp?

Jak wyłączyć bąbelki czatu Facebook Messenger?

Możliwe, że chcesz dezaktywować dymek czatu, który pojawia się na ekranie głównym i nie możesz go dezaktywować za pomocą funkcji powiadomień. Aby więc ta irytująca bańka zniknęła, musisz wykonać następujące czynności.

Aby to zrobić, wróć do aplikacji Facebook Messenger z telefonu komórkowego, chociaż można z niej korzystać bez zainstalowanej aplikacji i ponownie wejdź w opcję „Ustawienia” .

A w oknie „Preferencje” znajdziesz potrzebną nam opcję i jest to „Chat Bubbles” . Po prawej stronie znajdziesz aktywowany przełącznik, aby go wyłączyć, wystarczy go nacisnąć i przesunąć, aż zmieni kolor. Będzie to sygnał, że funkcja została pomyślnie wyłączona.

I w ten sposób dezaktywowałeś funkcję i od teraz nie będziesz już otrzymywać powiadomień w postaci dymków z Facebook Messengera na głównym ekranie. Jest to tak proste, jak odzyskiwanie usuniętych wiadomości i bez większych trudności nauczyłeś się wyciszać lub dezaktywować powiadomienia Facebook Messenger na telefonie komórkowym z Androidem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up

Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji