Jak wyciszyć lub dezaktywować powiadomienia dla osoby lub konta na Twitterze

26 czerwca, 2021

Dzięki najnowszym innowacjom technologicznym, portale społecznościowe są używane głównie za pośrednictwem smartfonów, ponieważ zapewniają użytkownikom większą wygodę. W szczególności za pośrednictwem Twittera, który jest obecnie jedną z najpopularniejszych sieci społecznościowych, która umożliwia komunikację ze wszystkimi zakątkami świata za pomocą krótkich wiadomości.

Biorąc pod uwagę, że jest to potężne narzędzie do marketingu cyfrowego i zmian społecznych , możesz utworzyć kilka kont na Twitterze na telefonie komórkowym za pomocą tego samego adresu e-mail, aby bez problemu zarządzać między kontami osobistymi i firmowymi, używając prostego interfejsu, aby uniknąć ewentualnych pomyłek .

Aby uzyskać lepszą kontrolę nad kilkoma kontami, możesz użyć wewnętrznego narzędzia Twitter Analytics, aby sprawdzić wszystkie wyświetlenia Twoich tweetów w celu ulepszenia treści i efektywniejszego korzystania z każdego konta na Twitterze poprzez monitorowanie statystyk i reprodukcji. , aby łatwo zwiększyć grono odbiorców.

Jednak ze względu na ciągłe codzienne korzystanie z konta na Twitterze powiadomienia na urządzeniu mobilnym mają tendencję do gromadzenia się, powodując szum wizualny i powodując problemy z korzystaniem z telefonu komórkowego. Dlatego nauczymy Cię, jak wyciszyć lub dezaktywować powiadomienia dla osoby lub konta na Twitterze.

Indeks
  Czytaj więcej  Jak zrobić lub stworzyć formularz w programie Word do wypełnienia - samouczek praktyczny

  Wycisz powiadomienia dla osoby lub konta na Twitterze

  Ze względu na ustawienia domyślne Twitter zawsze będzie wysyłać Ci powiadomienia o wszystkich interakcjach innych użytkowników z Twoim kontem , niezależnie od tego, czy są to nowi obserwujący, wzmianki, polubienia, retweety i bezpośrednie wiadomości. Co w wielu przypadkach jest nużące, gdy chcesz widzieć tylko powiadomienia od określonych osób.

  Aby idealnie dostosować się do szczególnych gustów i potrzeb każdego użytkownika, Twitter ma zintegrowaną opcję Zaawansowanych Filtrów, która pozwala skonfigurować otrzymywane powiadomienia, dzięki czemu możesz między innymi wyciszyć konta, które Cię nie obserwują, są nowe lub nie są zweryfikowane. dostępny.

  Aby wejść w tę opcję, musisz otworzyć aplikację Twitter i wybrać trzy poziome linie po lewej stronie, aby otworzyć menu, wybierz opcję Ustawienia i prywatność, a w tym menu będziesz mieć opcję Zaawansowane filtry dostępną w Powiadomieniach, oprócz opcji aby aktywować tryb ciemny, aby oszczędzać baterię podczas korzystania z aplikacji.

  Po wejściu w Filtry zaawansowane będziesz mieć możliwość dezaktywacji powiadomień dla : kont, których nie obserwujesz, kont, które Cię nie obserwują, nowych kont, kont z domyślnym zdjęciem profilowym, kont bez potwierdzonego adresu e-mail, kont bez numer potwierdzony numer telefonu.

  Czytaj więcej  Jak odłączyć moje konto Spotify od Facebooka z mojego telefonu komórkowego — szybko i łatwo?

  Teraz, jeśli interesuje Cię w szczególności wyciszenie osoby lub konta, musisz wprowadzić profil tego użytkownika, a w trzech punktach na prawym górnym ekranie pojawi się menu opcji wyciszenia, zablokowania lub zgłoszenia tego konta Nazwa Użytkownika.

  Skonfiguruj powiadomienia na Twitterze

  Z drugiej strony możesz ogólnie skonfigurować powiadomienia, które otrzymujesz, aby w pełni dostosować ten obszar aplikacji bez konieczności całkowitego wyłączania powiadomień. Aby to zrobić, wróć do aplikacji Twitter > Ustawienia i prywatność > Powiadomienia.

  W tej sekcji dostępna będzie nie tylko opcja Zaawansowane filtry, ale także następujące opcje konfiguracji powiadomień .

  Filtr jakości: zaznaczenie tego pola Twitter będzie automatycznie filtrować wszystkie powiadomienia z kont, których nie obserwujesz lub które miały niedawne interakcje, dzięki czemu unikniesz otrzymywania niepotrzebnych powiadomień.

  Wyciszone słowa: dzięki tej opcji możesz filtrować zawartość swojej osi czasu , co jest niezbędne, aby uniknąć spoilerów serialu lub meczu piłki nożnej, gdy jesteś zajęty.

  Powiadomienia push: Dzięki tej opcji możesz całkowicie skonfigurować wszystkie rodzaje powiadomień, które otrzymujesz na swój telefon. W szczególności w odniesieniu do Ciebie i Twoich tweetów, obserwujących i kontaktów, wiadomości bezpośrednich, rekomendacji na Twitterze, wiadomości na Twitterze i alertów alarmowych.

  Czytaj więcej  Jak skonfigurować i sprawić, by wideo z YouTube było widoczne na pełnym ekranie?

  Powiadomienia SMS: Jeśli połączyłeś swój numer telefonu z kontem na Twitterze, możesz skonfigurować powiadomienia, aby otrzymywać je za pomocą wiadomości tekstowych.

  Powiadomienia e-mail: Aby skonfigurować powody, dla których Twitter wysyła Ci e-maile.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji