Jak wyciszyć kogoś na Facebooku Messenger, aby przestać widzieć jego posty?

22 lipca, 2021

Bez wątpienia Facebook to najpopularniejsza sieć społecznościowa na świecie , prawdopodobnie niewiele osób, które znasz, które nie korzystają z tego potężnego narzędzia lub nie mają w nim konta, ponieważ do łączenia się z wszelkiego rodzaju ludźmi, Facebook jest idealnym miejscem nie tylko do bycia narzędzie komunikacji, ale także narzędzie uzupełniające dla wszystkich obszarów społecznych.

Będąc wtedy głównym narzędziem społecznościowym, które informuje o wydarzeniach, które mają miejsce w twoim życiu i jesteś świadomy swoich znajomych, niezależnie od ich odległości. Dzięki szerokiej gamie narzędzi, dzięki którym możesz zmienić swój status lub sentymentalną sytuację na Facebooku , aby Twoi znajomi pozostawali z Tobą w kontakcie.

Podobnie Facebook ma szeroką gamę narzędzi, które pozwalają dostosować się do Twoich upodobań i potrzeb chwili, dzięki czemu możesz wyrażać to, co myślisz bez obawy o cenzurę, po prostu usuwając opcję udostępniania na Facebooku w szczególnych przypadkach, w których nie czujesz w nastroju do rozmowy z innymi.

Pamiętaj, że Facebook może uzależniać i pochłaniać dużo czasu dziennie, co może utrudnić Twoją produktywność. Jednak Facebook nie jest po to, aby zrujnować Ci życie, ale po to, aby je ułatwić, dlatego możesz aktywować tryb cichy platformy, aby dezaktywować powiadomienia, które mogą zakłócić Twoją produkcję w godzinach pracy lub spotkaniach.

Czytaj więcej  Jak tworzyć i dodawać niestandardowe emotikony lub emotikony do mojego konta Slack

Nie ma opcji, której Facebook nie ma dostępnej dla swoich użytkowników, ponieważ jest to aplikacja całkowicie wieloplatformowa. Zwłaszcza w przypadku urządzeń mobilnych, na których mają jedną, wersję Lite, aby zaoszczędzić miejsce i wersje, które są przeznaczone tylko dla usługi przesyłania wiadomości ze wszystkimi jej narzędziami, a także w wersji Lite.

Dlatego jest całkowicie zrozumiałe, że Facebook jest dziś preferowanym serwisem społecznościowym, pomimo wątpliwości dotyczących ich prywatności i sprzedaży danych osobowych, największa liczba użytkowników nadal korzysta z Facebooka.

Mając to na uwadze, absolutnie konieczne jest, aby wiedzieć, jak radzić sobie na tej platformie, aby nie stracić kontaktu z ludźmi lub możliwościami, które można zaprezentować online. Dlatego w dzisiejszym artykule mamy nadzieję, że nauczymy Cię, jak uciszyć kogoś na Facebook Messengerze, aby przestał widzieć jego publikacje, za pomocą całkowicie łatwego do zrozumienia samouczka.

Indeks ()

  1. Wycisz kontakty na Facebooku
  2. Wycisz kontakty na Facebook Messengerze

W wielu przypadkach, gdy przeglądamy Facebooka, publikacje niektórych znajomych obciążają nas, ponieważ bardzo często publikują treści, które Cię nie interesują lub które osobiście obrażają Ciebie lub Twoje osobiste przekonania. Nie chcemy jednak całkowicie usuwać tych kontaktów, ponieważ są one znane na pewnym poziomie osobistym.

Czytaj więcej  Jak zaindeksować lub zarejestrować moją witrynę w wyszukiwarkach Szybkie wysyłanie adresów URL

W takich przypadkach Facebook oferuje swoim użytkownikom opcję wyciszenia poszczególnych kontaktów , na stałe lub na okres 30 dni. Możesz łatwo wyciszyć tę osobę, logując się na Facebooka, a następnie na jej profil.

W dowolnej publikacji tej publikacji kliknij trzy punkty w prawym górnym rogu, aby otworzyć rozwijane menu opcji, w którym dostępne będą następujące opcje : Zapisz link, aktywuj powiadomienia dla tej publikacji, ukryj publikację, wstrzymaj kontakt na 30 dni , zostaw, aby pozostać w kontakcie i uzyskać pomoc lub zgłosić publikację.

Z drugiej strony Facebook ma również opcję wyciszania tych kontaktów, które regularnie do Ciebie piszą i nie chcą z nimi rozmawiać , dzięki czemu powiadomienia Ci nie przeszkadzają, a co za tym idzie, nie musisz usuwać należnej osoby. z jakiegokolwiek osobistego powodu.

Aby włączyć tę opcję w aplikacji, wystarczy wejść w rozmowę z osobą, którą zamierzasz uciszyć, dotknąć jej nazwy, aby otworzyć rozwijane menu opcji, wśród których dostępne będą następujące opcje, aby uniknąć kontaktu: Wycisz rozmowę, ignoruj ​​wiadomości i blokuj.

Wyciszając rozmowę nadal będziesz otrzymywać wiadomości, ale nie powiadomienia , ignorując wiadomości trafią bezpośrednio do przefiltrowanych żądań, a blokując, całkowicie usuniesz kontakt z Facebooka.

Czytaj więcej  Jak zalogować się na moje konto Steam w języku hiszpańskim z Androida, iPhone'a lub PC?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up

Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji