Jak wybrać najlepszą nazwę domeny internetowej O czym należy pamiętać?

15 lipca, 2021

Nazwa Twojej domeny internetowej ma ogromne znaczenie, dzisiejsze domeny są bardziej pionowe niż poziome, to znaczy obejmują określoną niszę rynkową i dlatego mają tendencję do wyprzedzania innych stron Google wśród pierwszych wyników z tego powodu. Musisz uwzględnij jak najwięcej kryteriów i zostaw je gotowe, aby podczas tworzenia witryny była ona dla Ciebie jak najlepsza.

Jak wybrać najlepszą nazwę domeny internetowej O czym należy pamiętać?

Z biegiem czasu domeny internetowe bardzo się zmieniały, Google jest coraz bardziej aktualizowany i sprawia, że ​​jest mniej prawdopodobne, że zobaczą Twoją twarz, w rzeczywistości aktualizacje wpływają na wszystkie strony internetowe.

Ale jeśli robisz coś dobrze prędzej czy później Twoja strona będzie pozycjonowana na najwyższych pozycjach, wszyscy szukamy różnych rzeczy mając domenę, czy wymaga tego Twój biznes , czy to samozatrudnienie, blog czy hobby, strona internetowa jest zawsze świetnym miejscem do zrobienia tego.

Dawanie się poznać światu za pośrednictwem sieci jest bardzo ważne pod każdym względem, kto dziś nie korzysta z internetu? i oczywiście, kto nie używa Google? Kto nie ma strony głównej Google skonfigurowanej jako domyślna strona wyszukiwarki, to dlatego, że na pewno nie wie, jak to zrobić.

Czytaj więcej  Jak usunąć lub usunąć tło z obrazu lub zdjęcia online za darmo - szybko i łatwo

Dlatego bardzo ważne jest, aby znać parametry pozycjonowania, a jednym z nich jest adres URL , który posłuży użytkownikowi, a przede wszystkim Google do zrozumienia Twojej strony internetowej.

Indeks ()

 1. Do czego służy Twoja strona internetowa?
 2. Wybór odpowiedniej nazwy dla mojej strony internetowej
Indeks

  Do czego służy Twoja strona internetowa?

  Musisz zrozumieć, że nie będzie tak samo, jeśli zamierzasz poświęcić się sprzedaży roślin, wstaw domenę „vendeplantas.com”, aby umieścić taką, która mówi „socialcomunnityplants.com” jako pierwszy atak na wyszukiwarkę, jako taki co chce, aby zrozumiał Google, o czym jest Twoja witryna i służy głównie do docierania do bardziej organicznych odbiorców.

  To, co jest znane jako SEO, a drugie jest bardziej zorientowane na „Social Community Plants” jako nazwę firmy będącej właścicielem strony internetowej.

  Czyli druga opcja dąży do stworzenia brandingu lub pozycjonowania marki , w skrócie nie zależy im na tym, aby faworyzować wyszukiwarkę tak bardzo, jak tym, co mają do zaoferowania swoje usługi, lokalizację, obsługę klienta itp.

  Sprawią, że każdy klient, który wejdzie na ich stronę internetową, spełni swój zamiar wyszukiwania i będzie miał wysoki czas trwałości w sieci, co spowoduje, że Google weźmie tę witrynę bardziej pod uwagę, aby uczynić ją bardziej trafną lub PageRank, jasnym przykładem to jest Wikipedia, której słowa nikt by nie szukał, ale teraz jest, bo stworzyli markę.

  Czytaj więcej  Jak zaktualizować iPhone'a, iPada lub iPoda do najnowszej wersji z iTunes lub bez?

  Ta strategia jest również stosowana przez firmy takie jak Coca Cola, Facebook czy nawet sam Google, używając wyszukanych nazw , które niekoniecznie istnieją lub istniały, aby dać się poznać jako firma.

  Wybór odpowiedniej nazwy dla mojej strony internetowej

  Gdy już wyjaśnisz poprzednią część, będziesz potrzebować adresu URL do umieszczenia na swojej stronie internetowej, załóżmy, że chcesz użyć „vendeplantas.com”, ponieważ Twoja firma polega właśnie na sprzedaży roślin.

  Ale ten na pewno jest zajęty, co robić? Powinieneś wiedzieć, że jest wiele podfiksów lub zakończeń, takich jak „.com”, jest wiele innych, takich jak .xyz, .life, .shop, .net, wybierz jeden nie jest trudne, ponieważ nie wpływa na pozycjonowanie.

  Moja rekomendacja jest taka, że ​​używasz dobrej nazwy domeny, takiej jak MrDomain i dobrego hostingu, takiego jak BanaHosting , te dwie usługi są bardzo dobre do uruchomienia witryny i sprawią, że będzie wyglądać profesjonalnie i użytecznie.

  Gdy już masz swoją witrynę, będziesz chciał założyć konto w Google Adwords , aby zacząć dostarczać płatny ruch do swojej witryny, a Google może to lepiej zrozumieć, kolejnym świetnym pomysłem jest stworzenie strategii reklamowej w sieciach społecznościowych.

  Czytaj więcej  Jak zainstalować i otworzyć plik APK na moim Androidzie lub komputerze bez Google Play?

  Cokolwiek robisz, musisz sprawić, aby wrażenia użytkownika na Twojej stronie były imponujące, aby czuli się komfortowo, a przede wszystkim, że po przeczytaniu Twojego artykułu są zadowoleni, dobrze poinformowani (jeśli ich intencja wyszukiwania była informacyjna) i chcą wrócić do Twojej sieci .

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji