Jak wybrać najlepszą metodę płatności dla mojego sklepu internetowego, która jest lepsza?

7 lipca, 2021

Jeśli zdecydowałeś się rozpocząć nowy biznes lub masz już taki, który zajmuje się dystrybucją online za pomocą WhatsApp Business lub innego wirtualnego sklepu z Facebookiem, Instagramem, Ecwidem lub Shopify, z pewnością zauważyłeś, że płatności gotówkowe stały się prawie przestarzałe i nadszedł czas na bieżąco z tymi, które robisz w swojej firmie.

W dzisiejszych czasach bardzo często zdarza się, że każdy, kogo znasz, ma już konto w PayPal lub w lokalnym banku, w którym zaoferuje dokonanie płatności, i musisz wybrać ten ze swojego sklepu, ponieważ może to zapewnić wiele korzyści lub wady w dostępie do tych funduszy.

Dlatego dzisiaj postanowiliśmy opisać wszystkie rzeczy, które należy wziąć pod uwagę decydując się na sposób płatności w swoim sklepie internetowym.

Indeks

  Jakie są zalety posiadania mojego sklepu online, a nie fizycznej siedziby?

  Zakupy online cieszą się obecnie dużym zainteresowaniem, ponieważ istnieją różne portale, takie jak Mercado Libre, Amazon czy Ebay , które okazały się bardzo niezawodne i bardzo wygodne dla użytkownika przy zakupie podstawowych artykułów pierwszej potrzeby, takich jak żywność, a nawet bardziej szczegółowych, takich jak baterie komputerowe, akcesoria domowe itp.

  Czytaj więcej  Jak zaktualizować tablet Samsung Galaxy Tab 2, 3, 4 do Androida 6 0 lub 6.0.1?

  Świat cyfrowy dominuje w każdym aspekcie, jaki możesz sobie wyobrazić, a zaangażowanie się w niego ma ogromne znaczenie, jeśli chcesz, aby Twoja firma szybko prosperowała.

  Posiadanie sklepu internetowego wymaga dużo wysiłku, ale zapewniam, że możesz gwałtownie zwiększyć liczbę odbiorców, do których kierujesz reklamy i którzy mogą być zainteresowani Twoim produktem lub usługą w naprawdę szybki i skuteczny sposób , w porównaniu z posiadaniem tylko jednego biznes fizyczny.

  Jaka jest najlepsza metoda płatności dla mojego wirtualnego sklepu?

  Niezwykle ważne jest, aby tworząc witrynę i osiągając pożądane pozycjonowanie w sieci , mieć dobry katalog swoich produktów, a także najbardziej wydajną metodę płatności, którą możesz wybrać dla siebie i swoich potencjalnych klientów.

  Z tego powodu wymieniliśmy 2 najlepsze i najczęstsze wraz z zaletami, które każdy z nich zaoferuje Ci , abyś mógł wybrać ten, który najbardziej Ci się podoba i odpowiada Twoim potrzebom.

  Karty kredytowe lub debetowe

  Dzisiaj bardzo często każdy dorosły ma konto bankowe, kartę debetową lub kredytową, których prawdopodobnie używa do dokonywania wszelkiego rodzaju zakupów online , co pozwala przebić się przez dość dużą populację.

  Czytaj więcej  Co mam zrobić, jeśli zgubię kartę IMSS? Co jest potrzebne do uzupełnienia lub ponownego zamówienia?

  Płatności w ten sposób są bardzo wiarygodne zarówno dla Ciebie jako sprzedawcy, jak i dla osoby odpowiedzialnej za dany zakup, oprócz tego, że jeśli masz lokalną fizyczną firmę, bardzo opłacalne jest wprowadzenie tej metody płatności za pomocą zacisk .

  Kolejną z największych zalet posiadania płatności kartą w swoim sklepie internetowym jest szybkość, z jaką możesz mieć swoje pieniądze , czyli natychmiast, że środki są widoczne na Twoim koncie osobistym lub firmowym, możesz z tego skorzystać i to jest naprawdę przydatne i bardzo wydajne.

  Oprócz tego, że jeśli chcesz, aby była zainwestowana w preferowanym przez Ciebie banku, będzie on zarabiał odsetki za inwestycję w niego, co pozwoli Ci generować dodatkowe pieniądze przy pasywnym dochodzie, który Ci zapewni.

  Płatności przez PayPal

  Jeśli jesteś w tym komercyjnym świecie od dłuższego czasu, masz już konto PayPal i korzystałeś z niego na platformach takich jak Netflix i zdałeś sobie sprawę, że jest to naprawdę skuteczne przy dokonywaniu transakcji między portalami cyfrowymi, ale jak tylko chcesz przelać pieniądze na swoje konto bankowe, aby fizycznie się nimi pozbyć, to bałagan.

  Czytaj więcej  Jak zaoszczędzić lub zmniejszyć zużycie baterii do maksimum podczas grania w Call Of Duty Mobile?

  Ważne jest, aby rozważając tę ​​metodę, wziąć pod uwagę, że chociaż płatności mogą być dokonywane w wielu usługach codziennego użytku za pośrednictwem PayPal, jeśli Twoim celem jest fizyczna obsługa pieniędzy w lokalnej walucie, proces przelewu i konwersji , Jest to bardzo czasochłonne, do tego stopnia, że ​​wprowadzenie zmiany zajmuje od 3 do 7 dni.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji