Jak wstawiać, kopiować i wklejać emotikony, emotikony lub emotikony w programie Excel — przewodnik kreatywny

11 lipca, 2021

Już teraz bardzo często zdarza się, że gdy chcemy wyrazić emocję lub uczucie w określonym momencie , uciekamy się do emotikonów lub emotikonów. I oczywiście dotyczy to najpopularniejszych sieci społecznościowych i wiadomości bezpośrednich , aż po arkusze kalkulacyjne, takie jak Excel.

Jak wstawiać, kopiować i wklejać emotikony, emotikony lub emotikony w programie Excel — przewodnik kreatywny

Jeśli, jak czytasz, te urocze twarze mogą być włączone do twojej pracy. A jeśli nie wiesz, jak to zrobić, wyjaśnimy, jak wstawiać, kopiować i wklejać emotikony lub emotikony w programie Excel .

Jest to jedna z najbardziej wyróżniających się funkcji narzędzi wchodzących w skład pakietu biurowego Microsoft Office. Jego wszechstronność, gdzie możliwe jest nie tylko wykonywanie obliczeń i dostosowywanie przycisków za pomocą makr . Możemy również tworzyć między innymi wykresy, tabele, wykresy kołowe, diagramy, a teraz dołączymy urocze emotikony.

Możliwość umieszczenia emotikonów w naszym arkuszu kalkulacyjnym wydaje się być świetnym pomysłem, ponieważ jeśli znajdziemy te liczby we wszystkim, dlaczego nie dać im miejsca w naszej pracy. Więc nie rozmawiajmy więcej i zobaczmy, co musimy zrobić, aby móc wstawiać, kopiować i wklejać emotikony, emotikony w programie Excel.

Czytaj więcej  Czym są i jak przedstawiać rekomendacje na Linkedin? Gdzie są widziani?

Indeks ()

 1. Krok, aby wstawić emotikony w programie Excel za pomocą wirtualnej klawiatury
 2. Inny sposób wstawiania emotikonów do arkusza kalkulacyjnego w programie Excel
Indeks

  Krok, aby wstawić emotikony w programie Excel za pomocą wirtualnej klawiatury

  Zobaczymy, jak w bardzo prosty sposób możemy wstawiać emotikony w obliczeniach, które wykonujemy w arkuszu kalkulacyjnym. Ale do tego konieczne będzie posiadanie klawiatury zawierającej te urocze małe twarze. Oczywiście nie zamierzamy tego osiągnąć za pomocą fizycznej klawiatury naszego komputera osobistego, ale jest na to inny sposób.

  Musimy więc mieć dostęp do wirtualnej lub ekranowej klawiatury zawierającej emotikony, które będziemy mogli następnie wstawić do arkusza kalkulacyjnego Excel. W systemie operacyjnym Windows 10 można włączyć wirtualną klawiaturę. Aby to zrobić, wystarczy przejść kursorem myszy do paska zadań i kliknąć prawym przyciskiem myszy.

  Ta akcja pokaże menu opcji na ekranie i w naszym przypadku wybierzemy pierwszą opcję "Pasek narzędzi". Następnym krokiem jest wybranie z menu, które właśnie się wyświetliło, opcję „Klawiatura dotykowa” i na pasku zadań wyświetli się ikona w postaci klawiatury, teraz wystarczy kliknąć tę ikonę i będziemy mieli wirtualna klawiatura na ekranie.

  Czytaj więcej  Jak się dowiedzieć, czy ktoś zablokował lub usunął mnie w telegramie — szybko i łatwo?

  Gdy masz klawiaturę ekranową, musisz wybrać ikonę szczęśliwej twarzy za pomocą kursora, dzięki czemu będziesz mieć dostępne różne emotikony. Teraz, aby móc wstawić emotikon w arkuszu kalkulacyjnym Excel, musisz zaznaczyć komórkę kursorem. Następnie otwórz wirtualną klawiaturę i kursorem wybierz emoji, które chcesz wstawić.

  Inny sposób wstawiania emotikonów do arkusza kalkulacyjnego w programie Excel

  Innym sposobem, w jaki możemy wstawić emotikony w programie Excel, są skróty klawiaturowe, dzięki którym na ekranie pojawi się pole z różnymi emotikonami. Następnie, aby mieć dostęp do tych twarzy, wciskamy klawisze Windows i klawisz +. Ta akcja spowoduje wyświetlenie wyskakującego okna z szeroką gamą emotikonów.

  Teraz, aby móc wstawiać lub wklejać emotikony do arkusza kalkulacyjnego , wystarczy ustawić się kursorem myszy nad dowolną komórką. Następnie musisz zastosować kombinację klawiszy, aby wyświetlić wyskakujące okno z emotikonami. Teraz musisz tylko wybrać emotikon, który chcesz wkleić w komórce, którą wcześniej wybrałeś.

  Teraz, jeśli chcesz, aby emotikony miały większy lub mniejszy rozmiar, możesz to zrobić i dla nich wystarczy wybrać emotikon . Następnie przechodzisz do menu opcji u góry ekranu i klikasz kartę Strona główna. Następnie wybierz opcję „Czcionka” i na koniec zwiększ rozmiar emotikonów.

  Czytaj więcej  Co to są załączniki do wiadomości e-mail? Jakie rodzaje formatów można wysyłać?

  W ten prosty sposób jak tworzenie lub tworzenie kalendarza dotarliśmy do końca tego praktycznego i pouczającego artykułu. Aby pokazać, jak łatwo i szybko można wstawiać, kopiować i wklejać emotikony, emotikony lub twarze w arkuszu kalkulacyjnym Excel.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji