Jak wspomnieć lub oznaczyć kogoś w statusie, rozmowie lub grupie WhatsApp?

19 czerwca, 2021

Tak naprawdę nie wiemy, dlaczego tak się dzieje, ale różne platformy, które są odpowiedzialne za oferowanie swoich usług, aby umożliwić nam komunikację. Wdrażają nowe i efektowne funkcje, których poznanie wszystkich może być bardzo trudne.

Jak wspomnieć lub oznaczyć kogoś w statusie, rozmowie lub grupie WhatsApp?

Na przykład wycisz statusy kontaktu na WhatsApp, a w tym artykule chcemy pokazać Ci taki, który bardzo Ci się spodoba. I chodzi o to, jak wspomnieć lub oznaczyć kontakt w statusie WhatsApp, rozmowie lub grupie.

Możliwe, że czasami przy tak dużej ilości nowych informacji możesz czuć się przytłoczony, ale gdy już dobrze wiesz, jak korzystać z funkcji, robisz to automatycznie. Możesz doświadczyć tego samego, gdy skorzystałeś z opcji, która pozwoliła ci przestać otrzymywać wiadomości WhatsApp bez blokowania kontaktu.

Ale teraz WhatsApp pozwala ci skorzystać z innej świetnej funkcji, dzięki której będziesz mógł wspomnieć lub oznaczyć kontakt w grupie, rozmowie lub statusie . A najlepsze jest to, że będziesz w stanie to zrobić bardzo szybko i bez większych komplikacji. A teraz zapraszamy tylko do dotarcia do końca artykułu i poznania kroków, które należy wykonać.

Czytaj więcej  Jak wylogować się z Facebook Messenger na wszystkich urządzeniach lub go dezaktywować?

Opcja oznaczania lub wzmianki jest szeroko stosowana w znanej sieci społecznościowej i to nic innego jak Twitter. W przypadku wzmianki o kontakcie lub użytkowniku, z dwóch powodów, po pierwsze, wiadomość jest kierowana do tego kontaktu. Powinien być używany na czacie prywatnym i oczywiście w grupie, aby inni członkowie rozumieli, o czym mówisz.

A drugi, aby odnieść się, że taki kontakt zrobił komentarz i że nie jesteś jego właścicielem. Dlatego dzięki nowym sposobom komunikacji, które wprowadził WhatsApp, aplikacja ma być bardziej efektywna i dynamiczna. Jeśli więc chcesz wiedzieć, jak zacząć wspominać lub oznaczać kontakt , postępuj zgodnie z tymi instrukcjami.

Ta nowa funkcja, której nauczymy Cię używać, może być używana tylko podczas interakcji w grupie. Dlatego pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to wejść do aplikacji mobilnej WhatsApp, niezależnie od tego, czy Twój system operacyjny jest na Androidzie czy na iPhonie. Następnym krokiem jest wybranie grupy i rozpoczęcie w niej pisania wiadomości.

Gdy skończysz, musisz dokonać wzmianki, a do tego będziesz mieć dwa sposoby, pierwszy i najbardziej bezpośredni to umieszczenie symbolu @, a następnie nazwiska osoby, do której skierowana jest wzmianka. Ta nazwa może znajdować się u góry ekranu, na którym wyświetlani są członkowie grupy. Ale możesz to wszystko zrobić również z klawiatury, wtedy wpiszesz @juan.

Czytaj więcej  Jak zalogować się do Pokémon Go za pomocą Google lub Facebooka

System natychmiast stwierdzi, że robisz wzmiankę, ponieważ podświetli nazwę kontaktu na niebiesko. Jest to możliwe, jeśli chcesz wspomnieć o tym kilku kontaktom w tej samej wiadomości. Oczywiście stosując technikę, którą właśnie wyjaśniliśmy. Każda wzmianka zostanie podświetlona na niebiesko i aby zakończyć wystarczy wysłać wiadomość.

Teraz te wzmianki będą wyświetlane zarówno w przesyłkach, jak i w otrzymanych wiadomościach oraz na czacie. Gdy otrzymasz wiadomość zawierającą wzmiankę, możesz ją kliknąć, aby zobaczyć między innymi informacje, profil kontaktu, zdjęcia.

Jak widać, jest to doskonała funkcja, którą WhatsApp zintegrował teraz i dołącza do już znanych, takich jak blokowanie połączeń przychodzących i połączeń wideo . W ten prosty sposób i co skłoniło Cię do przeczytania tego artykułu, nauczyłeś się, jak wspomnieć lub oznaczyć kontakt ze statusu WhatsApp, rozmowy lub grupy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up

Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji