Jak wspomnieć lub oznaczyć kogoś w moich tweetach na Twitterze — bardzo łatwo

5 września, 2021

Mijający właśnie rok pokazał, jakie są najpopularniejsze sieci, a Twitter zajmuje pozycję wśród platform z największymi użytkownikami. A to dlatego, że pozwala nam szybciej i skuteczniej udostępniać treści naszym obserwatorom.

Jak wspomnieć lub oznaczyć kogoś w moich tweetach na Twitterze — bardzo łatwo

Ale oczywiście ważne jest, abyśmy wiedzieli, jak korzystać z sieci społecznościowej. I dlatego w tym artykule nauczymy Cię, jak wspomnieć lub oznaczyć kogoś w moich tweetach na Twitterze.

Twitter przez lata, podobnie jak Facebook, stał się preferowany przez użytkowników, którzy na co dzień korzystają z tych sieci społecznościowych . Oczywiście dzięki dużej liczbie funkcji lub opcji, z których mogą korzystać użytkownicy. I żeby wymienić tylko kilka, ten, który może wstawiać lub umieszczać emotikony lub być w stanie aktywować nowy tryb ciemny lub ciemną noc na Twitterze.

Na platformach takich jak Twitter ważne jest, aby móc rozpocząć rozmowę, a jednym z najlepszych sposobów, w jaki użytkownicy mogą to zrobić, są etykiety lub wzmianki. Ale wielu z nas wciąż nie wie, jak wykonać tę prostą procedurę. A potem powiemy Ci, co musisz zrobić, aby móc wspomnieć lub oznaczyć kogoś w tweetach.

Czytaj więcej  Jak robić lub robić zdjęcia georeferencyjne za pomocą telefonu komórkowego z Androidem i iPhone'a?

  Indeks

   Jak wspomnieć lub oznaczyć kogoś w tweetach

   Twitter to świetna platforma, która pozwala w bardzo prosty sposób wspomnieć o użytkowniku lub oznaczyć go w tweetach . Ale do przeprowadzenia tej procedury konieczne będzie spełnienie dwóch warunków. Po pierwsze, że użytkownik, którego zamierzasz otagować lub wspomnieć, nie zablokował Cię, a po drugie, że jest aktywny.

   Jeśli spełnisz te warunki, nie będziesz miał problemu ze wzmianką lub tagowaniem użytkownika, teraz musisz tylko wiedzieć, jak to zrobić. W tym celu skorzystasz z instrukcji zawartych w tym samouczku, które poprowadzą Cię krok po kroku, jak to zrobić. Na początek pokażemy Ci, jak dodać wzmiankę lub oznaczyć użytkownika podczas odpowiadania na tweeta.

   Po kliknięciu opcji odpowiedzi na tweeta otworzy się małe okno, w którym możemy zobaczyć nazwę użytkownika, jest to automatyczny sposób i zostanie wykonana wzmianka. W przypadku chęci dokonania wzmianki ręcznie, będziesz miał dwie możliwości. Pierwsza to aplikacja mobilna.

   W związku z tym należy wejść na Twittera i zalogować się , po wejściu na platformę należy przejść do dolnego rogu, gdzie znajduje się ikona długopisu . To, które musisz nacisnąć, aby móc napisać tweeta, jest tutaj, gdzie będziesz mieć do dyspozycji 240 znaków na wzmiankę. Ważne jest, aby mieć nazwę użytkownika osoby, którą zamierzasz wspomnieć lub oznaczyć.

   Czytaj więcej  Co to są rozszerzenia plików i do czego służą? Jakie są typy?

   Zawsze pamiętaj o dołączeniu symbolu „@” po zakończeniu tego procesu, musisz kliknąć opcję „Tweetuj”. I gotowy w ten prosty sposób, wspomniałeś lub oznaczyłeś użytkownika w swoim tweecie.

   Jak wspomnieć lub oznaczyć kogoś w moich tweetach na Twitterze na PC

   Zobaczmy więc, jakie kroki musimy wykonać, aby móc wspomnieć lub oznaczyć użytkownika w moich tweetach z komputera i w tym celu zrobimy co następuje. Musisz wejść i zalogować się na swoje konto na Twitterze, a gdy znajdziesz się na stronie głównej, musisz wyszukać i wybrać opcję Co się dzieje?

   A ty zaczniesz pisać tweeta, przypominam, że wzmiankę o użytkowniku możesz zrobić w dowolnym miejscu. Albo od początku, w środku lub na końcu tweeta, ale nie zapomnij umieścić „@” po zakończeniu, wystarczy kliknąć przycisk Tweet. I w ten sposób nauczyłeś się również wspominać lub oznaczać kogoś w tweetach z komputera.

   I bez większych komplikacji dotarliśmy do końca samouczka, który po raz kolejny pomógł ci poznać funkcje i opcje najczęściej używanych obecnie sieci społecznościowych. A dzięki prostym krokom już wiesz, jak wspomnieć lub oznaczyć kogoś w swoich tweetach na Twitterze.

   Czytaj więcej  Jak wyciszyć kogoś na Facebooku Messenger, aby przestać widzieć jego posty?

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   Go up

   Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji