Jak włączyć i wyłączyć ekran mojego telefonu komórkowego z Androidem bez użycia przycisku?

11 listopada, 2021

Czasami na naszym urządzeniu mobilnym zdarzają się nieprzyjemne wypadki, co skłania nas do szukania metod i rozwiązań, aby rozwiązać nasze wypadki; Na przykład fizyczny przycisk do blokowania lub wyłączania ekranu został uszkodzony.

Jest to dość niewygodne, więc potrzebujemy rozwiązania tego problemu, widzieliśmy, że istnieją wirtualne klawiatury, które unoszą się na ekranie dotykowym.Ten przykład jest odpowiedzią na nasz problem z fizycznym przyciskiem wyłączania.

Jak włączyć i wyłączyć ekran mojego telefonu komórkowego z Androidem bez użycia przycisku?

Szukamy tylko aplikacji odpowiedzialnej za wyłączenie naszego ekranu z pływającym przyciskiem wewnątrz; oczywiście możemy też poczekać pewien czas i sam się wyłączy, należy to skonfigurować tylko z sekcji ekranu ustawień naszego urządzenia.

Tutaj, aby dowiedzieć się, jak to zrobić, pokażemy Ci najlepszą aplikację do blokowania lub wyłączania ekranu w najnowszej wersji Sklepu Play , wybraliśmy TOP 1, aby zaspokoić potrzeby wszystkich typów użytkowników.

  Indeks

   Jak wyłączyć ekran Androida za pomocą aplikacji

   Istnieją aplikacje z nakładkami lub pływającymi oknami, które pozwalają nam wykonywać czynności na wierzchu innych, to znaczy widzimy małą pływającą ikonę, która jest odpowiedzialna za wykonanie akcji podczas wykonywania innych zadań.

   Czytaj więcej  Jak się dowiedzieć, czy mój telefon komórkowy z Androidem lub iPhone jest zrootowany bez aplikacji?

   Z tej okazji, jeśli nie masz fizycznego przycisku do wyłączenia ekranu telefonu komórkowego, pokażemy Ci aplikację, która obsługuje tę samą funkcję, ale z pływającym przyciskiem typu Widget.

   Wyłącz ekran: jest to również nazwa aplikacji i jak wskazuje jej nazwa, należy wyłączyć ekran, po prostu przejdź do Sklepu Play i wpisz jego nazwę, przejdź do pobierania, a następnie zainstaluj, po czym poszukaj ikonę w szufladzie aplikacji i otwierasz ją.

   To narzędzie jest idealne, ponieważ jest proste i bezpośrednie, wystarczy je otworzyć, a zobaczysz przycisk wyłączania, który po naciśnięciu natychmiast wyłączy ekran naszego urządzenia z Androidem . To takie proste, a jeśli chcesz go usunąć, wystarczy go dezaktywować, a następnie, jeśli możesz go odinstalować.

   Blokada ekranu / Blokada ekranu / Ekran wyłączony: ta aplikacja ma więcej niż 4,5 gwiazdki, która służy również do wyłączania ekranu telefonu komórkowego; utwórz pływający przycisk, jak już wyjaśniliśmy, można go również skonfigurować tak, aby wyłączał ekran bezpośrednio, bez konieczności wchodzenia w jakikolwiek interfejs.

   Większość użytkowników wybiera tę aplikację, ponieważ działa bardziej bezpośrednio i nie ma tak dużej wagi jak inne; Wystarczy nacisnąć ikonę aplikacji i to wystarczy, ta aplikacja zostanie odinstalowana w taki sam sposób, jak wszystkie.

   Czytaj więcej  Jak odblokować lub odblokować stary telefon komórkowy Motorola przez IMEI za darmo?

   Blokada ekranu (ekran wyłączony): Wybrana ze względu na możliwość blokowania ekranu na dwa różne sposoby; jeden bezpośrednio, a drugi w czasie 4 sekund; To oprócz rozwiązania naszego problemu braku fizycznego przycisku pomaga nam również zachować jego żywotność.

   Jak wyłączyć ekran Androida bez aplikacji

   We wszystkich urządzeniach można wyłączyć ekran bez jakichkolwiek aplikacji, to tylko kwestia konfiguracji, aby tak się stało; jedyną rzeczą jest to, że musisz odczekać określony czas, zwykle minimalny oczekiwany czas to 10 sekund, jeśli chcesz, możesz zmienić ten czas w dogodnym dla siebie czasie.

   Kilka telefonów z wyższej półki ma możliwość skonfigurowania w sekcji dostępności funkcji wyłączania ekranu zgodnie z czujnikiem światła. Wystarczy włożyć go do kieszeni, a automatycznie wyłączy ekran; należy pamiętać, że wszystkie te opcje blokady ekranu powinny być tymczasowe.

   Ponieważ zawsze musisz mieć fizyczny przycisk zamykania, ponieważ oprócz wszystkich aplikacji, nie można ich użyć do przejścia do trybu odzyskiwania , istnieją również inne metody wejścia w tryb odzyskiwania bez przycisków, ale nic nie jest wygodniejsze niż robienie tego za pomocą odpowiednich fizyczny przycisk.

   Czytaj więcej  Jak edytować, przenosić lub dostosowywać pasek skrótów na moim koncie na Facebooku

   Z tego powodu zalecamy, aby wszystkie te sposoby były tymczasowe, podczas gdy rozwiązujesz problemy z fizycznym przyciskiem wyłączania ekranu. Sukcesy!

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   Go up

   Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji