Jak wejść lub zalogować się do portalu Office 365 za pomocą mojego instytucjonalnego adresu e-mail — przydatny przewodnik

13 października, 2021

System dokumentów Office jest w ostatnich latach narzędziem, które całkowicie ułatwia życie biurowe i wszelkiego rodzaju zadania studenckie , funkcje takie jak dokumenty Word, prezentacje PowerPoint czy arkusze Excel są naprawdę przydatne podczas naszej pracy.

Narzędzia takie jak One Drive są bardzo praktyczne podczas pracy w domu lub w biurze z dala od głównego, ponieważ umożliwiają udostępnianie plików w chmurze z komputera, tylko zgodnie z aktywacją licencji Microsoft Office 365.

Jak wejść lub zalogować się do portalu Office 365 za pomocą mojego instytucjonalnego adresu e-mail — przydatny przewodnik

  Indeks

   Co to jest portal Office 365?

   Jeśli zbierzemy wszystkie funkcje, które daje nam domyślny program Office i połączymy je z chmurą , czyli systemem, który pozwala nam przechowywać informacje na koncie online, a następnie uzyskiwać do nich dostęp i manipulować nimi bezpośrednio w sieci, otrzymujemy Office 365.

   Narzędzie, które pozwala nam uzyskać dostęp do wszystkich funkcji konwencjonalnego pakietu Office, a następnie przechowywać je na koncie One Drive i edytować z dowolnego urządzenia, które ma połączenie z Internetem.

   Czytaj więcej  Jak grać w Roblox Online bez pobierania gry? - Łatwy i prosty

   Dodając narzędzia, takie jak wideokonferencje, kalendarze oraz możliwość udostępniania dokumentów innym urządzeniom i interakcji z nimi na żywo, Office 365 to narzędzie, które w ostatnich latach jest preferowanym narzędziem dla firm, ponieważ pozwala na większą kontrolę nad działaniami Twoich pracowników, ponieważ ma możliwość załączania plików do 25MB.

   Office zapewnia całkowicie bezpłatne korzystanie ze swoich narzędzi na poziomie osobistym dzięki 5 GB pamięci i aplikacjom, z których można korzystać tylko online. Przez kilka lat licencje i aplikacje, z których można korzystać w ramach Office 365, różniły się w zależności od pakietu, który chcesz wynająć, a także cena:

   • Office Home and Students 2016: jednorazowa opłata 149 euro.
   • Biuro domowe: 99 euro rocznie
   • Biuro Osobiste: 69 euro rocznie

   Ze swojej strony istnieją również inne pakiety przeznaczone do interakcji z firmami, z wariantem pojemności magazynowej, ponieważ minimum na poziomie biznesowym to 1Tb , a ceny są na aktywnego użytkownika w pakiecie, takie jak np.:

   • Office 365 Business Essentials: 4,20 euro miesięcznie na użytkownika
   • Office 365 Business Premium: 10,50 euro miesięcznie na użytkownika
   • Office 365 Business: 8,80 euro miesięcznie za aktywnego użytkownika.
   Czytaj więcej  Jak wyświetlić lub odzyskać moje przeszłe i utracone historie na Facebooku oraz gdzie znajduje się ten plik?

   Większość pakietów ma podstawowe funkcje pulpitu, które oferuje Twój komputer, Word, Power Point, Excel, Outlook, OneNote, Publisher itp.

   Ale możesz sprawdzić specyfikacje i ceny w swojej lokalnej walucie na oficjalnej stronie Urzędu. A jeśli żadne z powyższych w ogóle Cię nie przekonuje, możesz również kupić zwykłą licencję od 149 euro, jako jedyną opłatę abonamentową i z najczęściej używanymi funkcjami.

   Jak zalogować się do usługi Office 365 z mojego urządzenia?

   Wprowadzanie konta Office z dowolnego komputera jest bardzo proste, wystarczy być przed komputerem i mieć stabilne połączenie Wi-Fi, aby później wykonać następującą serię kroków:

    Zapomniałem hasła dostępu do pakietu Office, co mogę zrobić?

    Jeśli zdarzy się, że zapomnisz hasła do pakietu Office , możesz je odzyskać w zaciszu swojego komputera. Wystarczy wejść na portal, z którego zwykle uzyskujesz dostęp do swojego konta i kliknąć opcję „Zapomniałeś hasła? Następnie pojawi się okno, w którym musisz ponownie kliknąć” Nie pamiętam hasła.

    Wykonaj wymagane captcha, a następnie poproś o przesłanie kodu weryfikacyjnego na swój telefon komórkowy, po jego otrzymaniu będziesz mógł wprowadzić go na komputerze, a następnie zmienić hasło. Upewnij się, że jest to ciąg cyfr, który będziesz pamiętał, gdy następnym razem będziesz chciał zalogować się na swoje konto.

    Czytaj więcej  Jak się dowiedzieć, jaki rodzaj kart Micro SD i ile pamięci obsługuje mój telefon komórkowy?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

    Go up

    Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji