Jak wchodzić w interakcję z obserwującymi lub klientami na Instagramie w relacjach — najlepsze pomysły na historie na Instagramie

13 listopada, 2021

Historie na Instagramie mają dziś fundamentalne znaczenie w każdej firmie, w rzeczywistości najczęściej używane sieci społecznościowe na świecie mają już własną wersję historii, to zjawisko 24 godzin życia ma niesamowitą popularność na rynku, stając się jedną z niewielu rzeczy, które udostępniają wszystkie sieci społecznościowe.

Jak wchodzić w interakcję z obserwującymi lub klientami na Instagramie w relacjach — pomysły na historie na Instagramie

Dlatego uwzględnienie ich jest niezbędne przy rozwijaniu firmy, nie należy ich odkładać na bok i znacznie mniej nadużywać, dlatego tutaj nauczę Cię kilku wskazówek, aby Twoi klienci i obserwatorzy Twojego konta na Instagramie mogli bądź więcej niż zadowolony i wchodź w interakcję ze swoimi historiami na Instagramie.

  Indeks

   Wskazówki dla obserwujących, jak wchodzić w interakcję na Instagramie z Twoimi Stories

   Oto kilka wskazówek zebranych od kilku najlepszych w dziedzinie biznesu na Instagramie, kilka z tych wskazówek pochodzi ze źródeł takich jak Carlos Master Muñoz i Juanlombana, które są bardziej niż wiarygodnymi źródłami w hiszpańskojęzycznym systemie pod względem marketingu, SEO i sieci operacja społeczna

   Czytaj więcej  Jak wyłączyć powiadomienia YouTube z mojej poczty z mojego Androida i iPhone'a?

   wartość dostawy

   Wielokrotnie mając naszą firmę na portalach społecznościowych zapominamy, że portale społecznościowe nie są stworzone do sprzedaży , nikt nie wchodzi na ich kanał na Facebooku, chcąc kupić buty, nikt nie otwiera swojej historii na Instagramie, chcąc natknąć się na nową książkę ze przeciętną zniżką 20%.

   W przypadku Instagram Stories musisz pamiętać, że algorytm wynagradza interakcję użytkowników z Tobą, ponieważ powoduje to dłuższy czas trwania w sieci społecznościowej (a w końcu jest to, czego chcą, mieć Cię tam przez cały dzień).

   Powinieneś więc pomyśleć o sposobach faworyzowania tego algorytmu, tutaj podam kilka przykładów szeroko stosowanych w społeczności, które prawie zawsze mają wpływ w zależności od twojej tury:

   Konkurs, aby wygrać coś za darmo

   Ludzie z przyjemnością wezmą udział, prześlą zdjęcie i oznaczą Cię, oznaczą swoich znajomych lub cokolwiek im poprosisz , stworzą dobrą strategię, aby skonsolidować dużą publiczność, a następnie sprzedać ich, ale najpierw dodaj im wartość.

   Zadawaj pytania i graj w gry

   Historie na Instagramie sprzyjają tworzeniu zabawnej dynamiki, jeśli opowiesz ciekawą historię i będziesz zwracał uwagę na swój ekran za pomocą przeszkadzającego komunikatu, będziesz w stanie utrzymać ich uwagę (a tego właśnie szukamy).

   Czytaj więcej  Jak zwiększyć lub zmienić prędkość odtwarzania filmów na YouTube?

   Są prostsze dynamiki, takie jak umieszczanie pytań od fanów, staraj się, aby Twoje odpowiedzi były urozmaicone wizualnie i tworzyły ciekawy ekosystem dla użytkownika, mam na myśli to, że używasz czcionek, tekstów, obrazów, audio, wideo, muzyki itp... użytkownik Powinien mieć kilka punktów, na które należy zwrócić uwagę podczas przeglądania swojej Historii.

   Zaangażuj ludzki dotyk

   Nikt nie lubi rozmawiać z robotem w stołówce, ludzie to istoty społeczne, idealne jest nadanie twarzy twojej marce (lepiej jeśli to twoja), ale musi to być osoba przygotowana, wyjaśniam:

   Ta twarz będzie tą, która sprzedaje ludzi i musi mieć wystarczającą wiedzę na temat CopyWritingu, uprzedzeń poznawczych, inteligencji emocjonalnej i innych podstawowych tematów w największych historiach sukcesu, osoba nie musi być idealna, powinna być tylko prawdziwa, ale nie tylko być prawdziwy.

   Bycie prawdziwym i wysoce zmotywowanym nie działa, jeśli jesteś złośliwy dla ludzi lub masz zły charakter, nigdzie cię nie zaprowadzi, jeśli twoja publiczność jest mała, ogranicz większą publiczność i traktuj ją dobrze, dopóki nie zawęzisz się do swojej niszy. (na pewno go znajdziesz).

   Czytaj więcej  Jak dodać lub umieścić kamerę internetową, ramki, tekst, nakładki i widżety w OBS - Kompletny samouczek

   Spokojnie, nie sprzedam. Najpierw robisz strategie, których cię wcześniej nauczyłem, a następnie tworzysz lejek sprzedażowy, który obejmuje publikację twojej historii na Instagramie, powinieneś starać się, aby 100% twoich odbiorców bawiło się w tobie, ale nie tym, co im pokazujesz, jeśli nie przez ty, to tworzysz markę lub branding

   Kiedy już ich sprzedaż będzie bułka z masłem, możesz sprzedać im swój produkt po prostu pokazując im, link do zakupu nie zaszkodzi, ale zanim to zrobisz, zostaw im zabawną lub opisową frazę o sobie, zrobi to każdy , kto chce od Ciebie kupić nawet jeśli nie jest w zasięgu wzroku.

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   Go up

   Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji