Jak w prosty sposób aktywować nieaktywną lub dezaktywowaną kartę SIM lub chip?

21 października, 2021

Niezależnie od posiadanego telefonu komórkowego (Android lub IOS), aby móc wykonywać połączenia, odbierać i wysyłać wiadomości oraz korzystać z Internetu, telefon komórkowy musi mieć kartę SIM, aby móc to robić. Oczywiście nie jest to tak proste, jak włożenie żetonu i voila. Zdarza się, że konieczne jest ręczne aktywowanie tych kart.

Jak w prosty sposób aktywować nieaktywną lub dezaktywowaną kartę SIM lub chip?

Zanim zaczniesz wyjaśniać krok po kroku aktywację tych kart lub chipów, powinieneś wiedzieć, że u niektórych operatorów procedura aktywacji przedpłaconych kart SIM jest taka sama, jak w przypadku płatności z dołu. Podobnie, jeśli masz chip Movistar , ta sama firma oferuje stronę, na której możesz dowiedzieć się, jak aktywować swój chip.

  Indeks

   Kroki, które należy wykonać, aby zweryfikować i / lub aktywować karty SIM telefonu komórkowego

   Zanim zaczniemy, musimy wspomnieć, że obecnie wszystkie chipy czy karty SIM mają pojemność . Z tego powodu, jeśli chcesz odzyskać lub przywrócić usunięte kontakty z karty SIM lub micro SIM , jest to możliwe.

   Czytaj więcej  Jak ponownie przypisać i ponownie skonfigurować klawisze klawiatury na moim komputerze z systemem Windows 10, 8 i 7?

   Żetony Movistar

   W przypadku tego operatora wystarczy wykonać trzy proste kroki, jeśli masz przedpłaconą kartę SIM:

    Zdarzają się sytuacje, w których karty SIM Movistar są objęte umową . W takich przypadkach powinieneś:

     Pamiętaj, że po aktywacji karty SIM możesz idealnie zmienić tę samą kartę z jednego telefonu na inny bez konieczności utraty kontaktów . Nie ma również znaczenia, na jakie urządzenie chcesz zmienić chip.

     Czy to ta sama procedura, aby aktywować karty SIM Vodafone?

     Aktywacja kart SIM Vodafone

     Prawda jest taka, że ​​jest trochę podobnie, ale procedura jest inna. W takim przypadku, aby aktywować kartę SIM Vodafone , musisz:

      Jest to prosta procedura dla początkujących lub nowych użytkowników. Z drugiej strony, jeśli jesteś stałym klientem, procedura jest inna. Ale zanim przejdziesz do wyjaśniania, pamiętaj, że aktywowana karta SIM może uruchomić wiadomość niewiadomego pochodzenia . Nie bój się, ponieważ ma to rozwiązanie. Teraz tak, dla stałych klientów musisz:

       Dodaj komentarz

       Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

       Go up

       Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji