Jak w prosty sposób aktywować lub ustawić reakcję „Jestem dumny” na Facebooku?

13 lipca, 2021

Okazywanie dumy z przynależności do społeczności LGTBQ jest dziś niezwykle ważne , ponieważ wszyscy cierpieliśmy z tego powodu, nie tylko społeczność jako taka, ale także ludzie, którzy do niej nie należą, mają dość nadużyć płci, znęcania się nad zwierzętami, złego traktowania kobiet i praktycznie każdy rodzaj złego traktowania, który istnieje.

Jak w prosty sposób aktywować lub umieścić reakcję „Jestem dumny” na Facebooku?

Właśnie z tego powodu najsłabsze grupy przynajmniej raz w roku celebrują wolność słowa i bez względu na to, do której należysz, masz do tego prawo, więc weź byka za rogi i wyjdź, aby to uczcić 28 czerwca Międzynarodowy Dzień Dumy LGBT .

Tak jak celebrujemy inne obyczaje, ważne jest, aby przede wszystkim celebrować równość myśli , przeżywamy najpiękniejszy czas w historii ludzkości, w którym wszyscy możemy czuć się komfortowo będąc tym, kim jesteśmy, jest to niewątpliwie ogromna zaleta i musimy skorzystaj z tego.

Właśnie z tego powodu i ponieważ ważne jest, aby hałasować, aby wszyscy słuchali, a także wychodzili za pośrednictwem najczęściej używanych sieci społecznościowych na świecie , Facebook włączył reakcję w rodzaju „Obchodzi mnie” lub „To mnie bawi” , abyś mogą z niego korzystać w międzynarodowym dniu Gay Pride lub nawet wcześniej.

Czytaj więcej  Jak tworzyć lub rozmawiać ze sobą, aby wysyłać wiadomości lub zapisywać pliki

Indeks ()

  1. Jak aktywować „Jestem dumny”, aby świętować dzień LGBT?
  2. Walka z nierównościami trwa

Jak aktywować „Jestem dumny”, aby świętować dzień LGBT?

Aktywacja jest niezwykle prosta, krąży wiele plotek, jak to pogorszyć, zapewniam, że wyjdziesz tutaj z reakcją już aktywowaną na Twoim koncie , ponieważ jest to naprawdę bardzo proste, wystarczy wykonać następujące czynności:

  • Na swoim koncie na Facebooku poszukaj fanpage „ [email protected] ”, który pojawi się z niebieskim znacznikiem wyboru, lub możesz również poszukać go jako @LGBTQ.
  • Jest to strona reprezentująca społeczność i oficjalna Facebooka, aby aktywować "Jestem dumny" wystarczy, że polubisz fanpage.
  • Natychmiast otrzymasz reakcję , jeśli nie otrzymasz aktualizacji lub wszystkich swoich aplikacji na Facebooku do najnowszej wersji, ponieważ jest to stosunkowo nowy dodatek i jeśli Twoja aplikacja jest bardzo stara, może jej nie załadować.

Walka z nierównościami trwa

Facebook przy różnych okazjach nawoływał do wsparcia społeczności LGTB, nie tylko daje równy nacisk na Facebook Gaming , ale także wykracza poza wszystkie swoje społeczności, normy społeczności, a nawet w swojej aplikacji randkowej, w której jest już zestaw na bok dla społeczności.

Czytaj więcej  Jak skonfigurować i sprawić, by wideo z YouTube było widoczne na pełnym ekranie?

Integracja społeczna jest coraz ważniejsza, dlatego proszę o cierpliwość wobec tych, którzy nie mają otwartego umysłu, pamiętajcie, że wszyscy jesteśmy różni, a ci, którzy naprawdę mają „otwarty umysł”, są w stanie zrozumieć i nie osądzać tych, którzy mają otwarty umysł , zamknęli.

Wykazanie z dobrym traktowaniem i wytrwałością, że trans, geje czy osoby w ogóle należące do społeczności nie chcą szkodzić światu, bardzo pomoże w uczynieniu kolejnych pokoleń znacznie bardziej inteligentnymi niż obecne pokolenie i nie tylko.

Podnoszenie świadomości poprzez robienie czegokolwiek jest podstawą szacunku dla innych, ludzie w społeczności nie tylko to szanują, ale także sprzeciwiają się wszelkim krzywdom innym, mają różne gusta i reprezentują całą społeczność, która pojawia się znikąd. najbardziej wpływowe i potężne w ostatnich latach powinny sprawiać nam wielką przyjemność.

Ludzie muszą nauczyć się szanować siebie nawzajem i ważne jest, aby zrobić pierwszy krok, jeśli chodzi o włączenie społeczne, traktujmy innych tak, jak lubimy być traktowani i nie przestawajmy sobie pomagać, że razem możemy prosperować , czujemy dumę z przynależności do społeczności i idźmy dalej, dzieląc się tym 28. i każdego innego dnia w roku.

Czytaj więcej  Czym jest ustawa OHM i jak działa? Gdzie to ma zastosowanie?

Zanieśmy to reszcie świata, mówiąc i napominając to, co lubimy, a ponieważ to, co lubimy, nie definiuje nas ani nie czyni nas mniej, ludzie w społeczności LGBT są silniejsi, bardziej szczerzy, lepsi i milsi niż większość ludzi tam, po prostu musimy to sobie udowodnić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up

Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji