Jak w prosty sposób aktywować lub ustawić reakcję „Jestem dumny” na Facebooku?

13 lipca, 2021

Okazywanie dumy z przynależności do społeczności LGTBQ jest dziś niezwykle ważne , ponieważ wszyscy cierpieliśmy z tego powodu, nie tylko społeczność jako taka, ale także ludzie, którzy do niej nie należą, mają dość nadużyć płci, znęcania się nad zwierzętami, złego traktowania kobiet i praktycznie każdy rodzaj złego traktowania, który istnieje.

Jak w prosty sposób aktywować lub umieścić reakcję „Jestem dumny” na Facebooku?

Właśnie z tego powodu najsłabsze grupy przynajmniej raz w roku celebrują wolność słowa i bez względu na to, do której należysz, masz do tego prawo, więc weź byka za rogi i wyjdź, aby to uczcić 28 czerwca Międzynarodowy Dzień Dumy LGBT .

Tak jak celebrujemy inne obyczaje, ważne jest, aby przede wszystkim celebrować równość myśli , przeżywamy najpiękniejszy czas w historii ludzkości, w którym wszyscy możemy czuć się komfortowo będąc tym, kim jesteśmy, jest to niewątpliwie ogromna zaleta i musimy skorzystaj z tego.

Właśnie z tego powodu i ponieważ ważne jest, aby hałasować, aby wszyscy słuchali, a także wychodzili za pośrednictwem najczęściej używanych sieci społecznościowych na świecie , Facebook włączył reakcję w rodzaju „Obchodzi mnie” lub „To mnie bawi” , abyś mogą z niego korzystać w międzynarodowym dniu Gay Pride lub nawet wcześniej.

Czytaj więcej  Co to jest zarabianie w YouTube i jak to działa? Jakie są wymagania? Ile płacą?

Indeks ()

 1. Jak aktywować „Jestem dumny”, aby świętować dzień LGBT?
 2. Walka z nierównościami trwa
Indeks

  Jak aktywować „Jestem dumny”, aby świętować dzień LGBT?

  Aktywacja jest niezwykle prosta, krąży wiele plotek, jak to pogorszyć, zapewniam, że wyjdziesz tutaj z reakcją już aktywowaną na Twoim koncie , ponieważ jest to naprawdę bardzo proste, wystarczy wykonać następujące czynności:

  • Na swoim koncie na Facebooku poszukaj fanpage „ [email protected] ”, który pojawi się z niebieskim znacznikiem wyboru, lub możesz również poszukać go jako @LGBTQ.
  • Jest to strona reprezentująca społeczność i oficjalna Facebooka, aby aktywować "Jestem dumny" wystarczy, że polubisz fanpage.
  • Natychmiast otrzymasz reakcję , jeśli nie otrzymasz aktualizacji lub wszystkich swoich aplikacji na Facebooku do najnowszej wersji, ponieważ jest to stosunkowo nowy dodatek i jeśli Twoja aplikacja jest bardzo stara, może jej nie załadować.

  Walka z nierównościami trwa

  Facebook przy różnych okazjach nawoływał do wsparcia społeczności LGTB, nie tylko daje równy nacisk na Facebook Gaming , ale także wykracza poza wszystkie swoje społeczności, normy społeczności, a nawet w swojej aplikacji randkowej, w której jest już zestaw na bok dla społeczności.

  Czytaj więcej  Z najlepszymi samouczkami edukacyjnymi w Internecie

  Integracja społeczna jest coraz ważniejsza, dlatego proszę o cierpliwość wobec tych, którzy nie mają otwartego umysłu, pamiętajcie, że wszyscy jesteśmy różni, a ci, którzy naprawdę mają „otwarty umysł”, są w stanie zrozumieć i nie osądzać tych, którzy mają otwarty umysł , zamknęli.

  Wykazanie z dobrym traktowaniem i wytrwałością, że trans, geje czy osoby w ogóle należące do społeczności nie chcą szkodzić światu, bardzo pomoże w uczynieniu kolejnych pokoleń znacznie bardziej inteligentnymi niż obecne pokolenie i nie tylko.

  Podnoszenie świadomości poprzez robienie czegokolwiek jest podstawą szacunku dla innych, ludzie w społeczności nie tylko to szanują, ale także sprzeciwiają się wszelkim krzywdom innym, mają różne gusta i reprezentują całą społeczność, która pojawia się znikąd. najbardziej wpływowe i potężne w ostatnich latach powinny sprawiać nam wielką przyjemność.

  Ludzie muszą nauczyć się szanować siebie nawzajem i ważne jest, aby zrobić pierwszy krok, jeśli chodzi o włączenie społeczne, traktujmy innych tak, jak lubimy być traktowani i nie przestawajmy sobie pomagać, że razem możemy prosperować , czujemy dumę z przynależności do społeczności i idźmy dalej, dzieląc się tym 28. i każdego innego dnia w roku.

  Czytaj więcej  Jak łatwo zmienić lub zmodyfikować uprawnienia i właścicieli w systemie Linux?

  Zanieśmy to reszcie świata, mówiąc i napominając to, co lubimy, a ponieważ to, co lubimy, nie definiuje nas ani nie czyni nas mniej, ludzie w społeczności LGBT są silniejsi, bardziej szczerzy, lepsi i milsi niż większość ludzi tam, po prostu musimy to sobie udowodnić.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji