Jak w łatwy sposób eksportować i importować kontakty do LinkedIn z Facebooka

31 października, 2021

Kiedy próbujesz stworzyć sieć pracy, ważne jest, aby być na bieżąco ze swoimi kontaktami w różnych sieciach społecznościowych, wydając opinie, dostarczając wysokiej jakości treści i dodając nowe linki z innymi profesjonalistami. W przypadku LinkedIn im więcej profesjonalistów masz w swoich kontaktach, pozwoli Ci to nawiązać lepsze relacje, które mogą pomóc w zdobyciu dobrej pracy .

Jak w łatwy sposób eksportować i importować kontakty do LinkedIn z Facebooka

W tym artykule wyjaśnimy, jak w prosty i szybki sposób eksportować i importować kontakty do LinkedIn z Facebooka , aby mieć więcej kontaktów, z którymi możesz dzielić się pytaniami i odpowiedziami. Przekażemy Ci również kilka wskazówek, w jaki sposób możesz wywrzeć lepsze wrażenie na współpracownikach, rozmawiając na interesujące Cię tematy.

  Jednym ze sposobów na rozwój swojego profilu na LinkedIn jest importowanie kontaktów z innych sieci społecznościowych, takich jak Facebook i Instagram. Możesz nawet zaimportować kontakty z książki telefonicznej telefonu komórkowego, aby mieć więcej aktywnych użytkowników w społeczności. W przypadku Facebooka wystarczy wykonać następujące kroki, aby zaimportować kontakty:

  • Najpierw musisz wejść na swoje konto na Facebooku. Wprowadzanie adresu e-mail lub numeru telefonu plus hasło.
  • Znajdziesz sekcję "Ustawienia" . Możesz to uzyskać w prawej górnej części ekranu głównego. Klikniesz na to.
  • Następnie znajdziesz i kliknij opcję "Twoje informacje na Facebooku" .
  • Klikasz „Pobierz informacje” .
  • Zaznacz pole „Informacje o Tobie” .
  • Wybierzesz opcję "Utwórz plik" .
  Czytaj więcej  Co to jest atak fałszowania adresów IP ARP? Jak ich unikać i jakie typy istnieją — Poradnik bezpieczeństwa

  W tym momencie zostanie pobrany plik html, który będziemy musieli przesłać na nasze konto LinkedIn. Po uzyskaniu pliku udaj się na LinkedIn i wykonaj następujące kroki:

  • Poszukaj opcji „Moja sieć”, a następnie kliknij „Więcej opcji” . Osiągniesz to w sekcji „Dodaj kontakty z książki telefonicznej” .
  • Teraz przejdziesz do sekcji „Lub skorzystaj z jednej z tych usług:” i wybierz „Prześlij plik” .
  • Znajdź pobrany wcześniej plik html, wybierz go, kliknij „Prześlij” i voila!

  W ten sposób możesz mieć swoje kontakty z Facebooka na LinkedIn . Należy zauważyć, że możesz dodawać tylko kontakty, które mają konta w obu sieciach społecznościowych, aby nie wszystkie zostały zsynchronizowane. Zdecydowanie zaleca się, aby oprócz tej funkcji poznać inne narzędzia oferowane przez LinkedIn w ramach LinkedIn Learning .

  Rozwiń swój profil zawodowy na LinkedIn

  Jednym z głównych sposobów doskonalenia i rozwijania swojego profilu zawodowego jest dodawanie kursów, certyfikatów i dyplomów , ponieważ właśnie to zobaczą firmy, które będą sprawdzać Twoje referencje. W ten sposób możesz pokazać , że nadajesz się na stanowisko, na które się wybierasz.

  Czytaj więcej  Jak wybrać najlepszą metodę płatności dla mojego sklepu internetowego, która jest lepsza?

  Prześlij treści wysokiej jakości

  Ważne jest również posiadanie aktywnego konta, na którym okresowo publikujesz wysokiej jakości treści, które inni użytkownicy mogą spożywać zgodnie z Twoim obszarem pracy. Jednym ze sposobów na maksymalne wykorzystanie tego jest przesyłanie postów z zasobami audiowizualnymi i obrazami, aby przyciągnąć więcej uwagi.

  Bądź aktywny w społeczności

  Innym sposobem na zwiększenie reputacji swojego profilu jest udział w dyskusjach, w których możesz wyrazić swoją opinię. Oczywiście może to przynieść efekt przeciwny do zamierzonego, ponieważ nie wszyscy użytkownicy koniecznie się z tobą zgodzą. Dlatego wskazane jest, aby zawsze starać się wnosić pozytywny wkład do społeczności.

  Użyj wiadomości inMail lub LinkedIn

  W ten sam sposób nie wystarczy, że inni użytkownicy zobaczą, że jesteś aktywny w społeczności. Będziesz także musiał porozmawiać bezpośrednio z nimi , głównie z tymi, którzy Twoim zdaniem mogą zaoferować Ci swoją wiedzę, opinie i rekomendacje, jeśli ich potrzebujesz. Głównie InMail to odpowiednie narzędzie do komunikacji z innymi użytkownikami LinkedIn, których nie masz w swoich kontaktach.

  Z drugiej strony LinkedIn Messages umożliwia czatowanie ze wszystkimi profesjonalistami, których masz w swojej sieci. Możesz więc dzielić się doświadczeniami, a także uczyć się na doświadczeniach innych ludzi. Jeśli nadal nie jesteś pewien, jak szukać i znaleźć pracę na LinkedIn , nadal masz na to czas, ponieważ jest to proste. Wystarczy z czasem poprawić swój profil, aby firmy były zainteresowane wynajmem Twoich usług.

  Czytaj więcej  Jak przenieść kontakty z iPhone'a na iPhone'a z lub bez iCloud lub przez Bluetooth?

  W ten sam sposób, jeśli to Ty szukasz pracowników i uważasz, że na LinkedIn nie ma nic dla Ciebie, zawsze możesz znaleźć inne miejsca do zamieszczania ofert pracy za darmo .

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji