Jak w łatwy sposób eksportować i importować kontakty do LinkedIn z Facebooka

31 października, 2021

Kiedy próbujesz stworzyć sieć pracy, ważne jest, aby być na bieżąco ze swoimi kontaktami w różnych sieciach społecznościowych, wydając opinie, dostarczając wysokiej jakości treści i dodając nowe linki z innymi profesjonalistami. W przypadku LinkedIn im więcej profesjonalistów masz w swoich kontaktach, pozwoli Ci to nawiązać lepsze relacje, które mogą pomóc w zdobyciu dobrej pracy .

Jak w łatwy sposób eksportować i importować kontakty do LinkedIn z Facebooka

W tym artykule wyjaśnimy, jak w prosty i szybki sposób eksportować i importować kontakty do LinkedIn z Facebooka , aby mieć więcej kontaktów, z którymi możesz dzielić się pytaniami i odpowiedziami. Przekażemy Ci również kilka wskazówek, w jaki sposób możesz wywrzeć lepsze wrażenie na współpracownikach, rozmawiając na interesujące Cię tematy.

  Jednym ze sposobów na rozwój swojego profilu na LinkedIn jest importowanie kontaktów z innych sieci społecznościowych, takich jak Facebook i Instagram. Możesz nawet zaimportować kontakty z książki telefonicznej telefonu komórkowego, aby mieć więcej aktywnych użytkowników w społeczności. W przypadku Facebooka wystarczy wykonać następujące kroki, aby zaimportować kontakty:

  • Najpierw musisz wejść na swoje konto na Facebooku. Wprowadzanie adresu e-mail lub numeru telefonu plus hasło.
  • Znajdziesz sekcję "Ustawienia" . Możesz to uzyskać w prawej górnej części ekranu głównego. Klikniesz na to.
  • Następnie znajdziesz i kliknij opcję "Twoje informacje na Facebooku" .
  • Klikasz „Pobierz informacje” .
  • Zaznacz pole „Informacje o Tobie” .
  • Wybierzesz opcję "Utwórz plik" .
  Czytaj więcej  Czym jest społeczność YouTube? Jak utworzyć i uzyskać dostęp do społeczności

  W tym momencie zostanie pobrany plik html, który będziemy musieli przesłać na nasze konto LinkedIn. Po uzyskaniu pliku udaj się na LinkedIn i wykonaj następujące kroki:

  • Poszukaj opcji „Moja sieć”, a następnie kliknij „Więcej opcji” . Osiągniesz to w sekcji „Dodaj kontakty z książki telefonicznej” .
  • Teraz przejdziesz do sekcji „Lub skorzystaj z jednej z tych usług:” i wybierz „Prześlij plik” .
  • Znajdź pobrany wcześniej plik html, wybierz go, kliknij „Prześlij” i voila!

  W ten sposób możesz mieć swoje kontakty z Facebooka na LinkedIn . Należy zauważyć, że możesz dodawać tylko kontakty, które mają konta w obu sieciach społecznościowych, aby nie wszystkie zostały zsynchronizowane. Zdecydowanie zaleca się, aby oprócz tej funkcji poznać inne narzędzia oferowane przez LinkedIn w ramach LinkedIn Learning .

  Indeks

   Rozwiń swój profil zawodowy na LinkedIn

   Jednym z głównych sposobów doskonalenia i rozwijania swojego profilu zawodowego jest dodawanie kursów, certyfikatów i dyplomów , ponieważ właśnie to zobaczą firmy, które będą sprawdzać Twoje referencje. W ten sposób możesz pokazać , że nadajesz się na stanowisko, na które się wybierasz.

   Czytaj więcej  Jak czyścić ekran komputera lub telewizora Smart TV bez pozostawiania rys i zarysowań

   Prześlij treści wysokiej jakości

   Ważne jest również posiadanie aktywnego konta, na którym okresowo publikujesz wysokiej jakości treści, które inni użytkownicy mogą spożywać zgodnie z Twoim obszarem pracy. Jednym ze sposobów na maksymalne wykorzystanie tego jest przesyłanie postów z zasobami audiowizualnymi i obrazami, aby przyciągnąć więcej uwagi.

   Bądź aktywny w społeczności

   Innym sposobem na zwiększenie reputacji swojego profilu jest udział w dyskusjach, w których możesz wyrazić swoją opinię. Oczywiście może to przynieść efekt przeciwny do zamierzonego, ponieważ nie wszyscy użytkownicy koniecznie się z tobą zgodzą. Dlatego wskazane jest, aby zawsze starać się wnosić pozytywny wkład do społeczności.

   Użyj wiadomości inMail lub LinkedIn

   W ten sam sposób nie wystarczy, że inni użytkownicy zobaczą, że jesteś aktywny w społeczności. Będziesz także musiał porozmawiać bezpośrednio z nimi , głównie z tymi, którzy Twoim zdaniem mogą zaoferować Ci swoją wiedzę, opinie i rekomendacje, jeśli ich potrzebujesz. Głównie InMail to odpowiednie narzędzie do komunikacji z innymi użytkownikami LinkedIn, których nie masz w swoich kontaktach.

   Z drugiej strony LinkedIn Messages umożliwia czatowanie ze wszystkimi profesjonalistami, których masz w swojej sieci. Możesz więc dzielić się doświadczeniami, a także uczyć się na doświadczeniach innych ludzi. Jeśli nadal nie jesteś pewien, jak szukać i znaleźć pracę na LinkedIn , nadal masz na to czas, ponieważ jest to proste. Wystarczy z czasem poprawić swój profil, aby firmy były zainteresowane wynajmem Twoich usług.

   Czytaj więcej  Jak przenieść kontakty z iPhone'a na iPhone'a z lub bez iCloud lub przez Bluetooth?

   W ten sam sposób, jeśli to Ty szukasz pracowników i uważasz, że na LinkedIn nie ma nic dla Ciebie, zawsze możesz znaleźć inne miejsca do zamieszczania ofert pracy za darmo .

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Go up

   Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji