Jak używać ekranu mojego telefonu z Androidem jako latarki, jeśli lampa błyskowa LED jest uszkodzona?

10 listopada, 2021

W wielu przypadkach zdarzają się nieprzyjemne wypadki, które uszkadzają tę lub inną część naszego telefonu komórkowego, na przykład, że lampa błyskowa LED przestała działać, a innym razem po prostu nie mamy urządzenia z lampą błyskową, co jest znanym przykładem Moto E, który jest świetnym telefonem, ale nie ma lampy błyskowej.

W każdym razie nie jest to niewygodne, gdy szukamy sposobu na wykorzystanie naszego urządzenia mobilnego jako latarki, ponieważ możemy do tego celu wykorzystać ekran, po prostu za pomocą jednej aplikacji.

Jak używać ekranu mojego telefonu z Androidem jako latarki, jeśli lampa błyskowa LED jest uszkodzona?

Musimy pamiętać, że urządzenia mają swój sposób na aktywowanie latarki w inny sposób, na przykład aktywacja latarki w Huawei, Motorola, Xiaomi czy LG , może się to bardzo różnić od aktywacji latarki dowolnego Samsunga.

Ale jeśli jesteś jednym z pechowców, którzy nie mają już lampy błyskowej, pokażemy Ci najlepszą aplikację dostępną w najnowszej wersji Sklepu Play , która odpowiada za podświetlenie ekranu niezależnie od przypisanego ustawienia jasności . Na podstawie komentarzy, ocen, jakości i ceny wybraliśmy dla Ciebie następujące APLIKACJE.

Czytaj więcej  Jak utworzyć konto na Facebooku lub wpisz adres e-mail @facebook.com

  Indeks

   Aplikacje latarki na ekran Androida

   Latarka ekranowa: ta aplikacja, która ma 5 gwiazdek, może zmienić ekran swojego telefonu komórkowego w latarkę o wielu różnych kolorach, a otrzymasz wizualizację dowolnego koloru w wybranym przez Ciebie kolorze.

   W menu głównym masz listę dostępnych latarek ekranowych . Z kolorami takimi jak czerwony, niebieski, żółty zielony i innymi takimi jak m.in. szafir, złoto, rubin czy szmaragd. I waży tylko 4 megabajty, jest bardzo fajny.

   Prosta latarka - światło LED i stroboskop: Ta aplikacja ma czystą lampę błyskową i opcję ekranu, która pozwala jej stać się bardzo jasna, ma również konfigurację stroboskopową, która daje nam efekt ruchu podczas powolnego obracania.

   Również z interfejsu można znaleźć oprócz dwóch ikon zewnętrznej latarki lub wewnętrznego ekranu predefiniowany tryb SOS i oczywiście możesz wybrać różne kolory oświetlenia , a wszystko to i wiele więcej dzięki prostej i szybkiej konfiguracji.

   Kolorowa latarka LED: Przy ponad 50 milionach pobrań polecamy tę aplikację, która doskonale spełnia funkcję używania ekranu jako latarki, a także wielu innych funkcji, oczywiście również dla tych, którzy mają lampę błyskową, ma również funkcję korzystania z niej jak potężna latarka LED.

   Czytaj więcej  Jak usunąć lub usunąć ikony lub skróty z ekranu mojego telefonu komórkowego?

   Możesz dostosować tę aplikację na wszystkie możliwe sposoby, od kolorów ekranu po wygląd interfejsu w zakresie jego użytkowania i funkcji, bez pobierania ciemności i odkrywania tej niesamowitej aplikacji.

   Inne bardzo przydatne aplikacje do latarek

   Latarka — ta aplikacja jest wysoce zalecana na poziomie ogólnym, ponieważ doskonale spełnia nasze zadanie polegające na używaniu ekranu jako latarki, chociaż wielu użytkowników twierdzi, że powoduje duże zużycie baterii.

   Z tego powodu nie jest bezpośrednio polecany wśród najlepszych, ale musisz wziąć to pod uwagę ze względu na łatwość jego znalezienia.

   Super-Bright Display Light PRO: Na koniec przedstawiamy Ci tę super aplikację, która ma wszystko, gdy używasz telefonu komórkowego jako latarki wewnętrznie i zewnętrznie, możesz również używać wielu kolorów i wzorów, wszystkie konfigurowalne dla użytkownika.

   Możesz dodać pływający widżet, aby zawsze mieć go do dyspozycji, wszystko bardzo fajne; Jedyną wadą, która nie pozwala mu należeć do najlepszych, jest to, że choć ma bardzo niską cenę, nie jest darmowy.

   Inne zalecenia

   Musisz wziąć pod uwagę, czy nie chcesz pobierać żadnej aplikacji i chcesz świecić tylko przez krótki czas; następnie po prostu otwórz pusty obraz lub jakieś bogate, białe zdjęcie, a następnie zwiększ jasność ekranu.

   Czytaj więcej  Jak tworzyć lub tworzyć etykiety do drukowania w programie Microsoft Word

   Umożliwi to ekranowi telefonu komórkowego oświetlanie dużej ilości miejsca bardziej niż normalnie; i możesz to wykorzystać na swoją korzyść, aby wyeliminować ciemność, która uniemożliwia ci widzenie nawet z bliskiej odległości. Powodzenie!

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Go up

   Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji