Jak utworzyć współdzielone konto magazynu OneDrive — krok po kroku

14 listopada, 2021

One Drive to platforma Google, która umożliwia przechowywanie prawie wszystkich typów plików w chmurze ; Ta usługa Google ma do 5 GB pamięci osobistej całkowicie za darmo. Należy do firmy Microsoft, więc jeśli chcesz kupić z nimi pakiety, oferują bezpłatne usługi (zawarte w Twoim magazynie), takie jak Word, Excel i PowerPoint.

Jak utworzyć współdzielone konto magazynu OneDrive — krok po kroku

Dzięki tym usługom będziesz mógł mieć najnowszą wersję pakietu Office , tworzyć slajdy w programie PowerPoint i wstawiać żądane kształty lub wprowadzać program Excel i tworzyć drzewo genealogiczne swojej rodziny według własnych upodobań.

Daje również możliwość wynajęcia ich usług zarówno dla firm, jak i dla usług rodzinnych lub indywidualnych, na swojej platformie obsługują wszelkiego rodzaju bardzo przystępne ceny informacji w chmurze, stając się jednym z głównych dostawców przechowywania w chmurze, które istnieją w rynku dzisiaj.

  Indeks

   Co to jest i dlaczego potrzebujesz OneDrive?

   OneDrive umożliwi Ci przechowywanie plików w chmurze za darmo, ale z ograniczonym zakresem, wszystkie konta programu Outlook mają obecnie 5 GB miejsca na dane, a gdy płacisz, możesz nabyć do 6 TB do użytku rodzinnego, jest to jedyna współdzielona pamięć, którą obsługują .

   Czytaj więcej  Jak aktywować lub dezaktywować weryfikację dwuetapową na moim koncie Microsoft

   Wszyscy używaliśmy go bezpośrednio lub pośrednio, podam przykład, kiedy przesyłasz plik, aby wysłać go przez konto Outlook na e-mail swojego szefa lub nauczyciela i waży więcej niż 25 kb, jest on automatycznie przesyłany do usługi OneDrive , aby po dotarciu pliku do odbiorcy mógł go wyświetlić lub pobrać z usługi OneDrive. Nie zauważyłeś, prawda?

   OneDrive służy jako niezwykle ważny wirtualny dysk twardy dla naszego społeczeństwa, w dzisiejszych czasach posiadanie informacji przez cały czas naraża je na niebezpieczeństwo , ponieważ wszyscy jesteśmy narażeni na kradzież lub napaść, z OneDrive tak się nie stanie.

   Skoro nawet w przypadku kradzieży urządzenia mobilnego lub smartwatcha, powiązane informacje będą nadal znajdować się w chmurze , prawda? Nie stracisz swoich informacji bez względu na to, jak bardzo się starasz (chyba że zgubisz hasło).

   Czy powinienem więc mieć OneDrive?

   Jeśli to, czego szukasz, to przechowywanie swoich informacji w bardzo bezpiecznym miejscu i wiesz, że nigdy ich nie stracisz; tak, OneDrive to świetna opcja, jedynym minusem jest to, że nie jest to jedyna opcja.

   Czytaj więcej  Jak zainstalować i otworzyć plik APK na moim Androidzie lub komputerze bez Google Play?

   Na przykład, jeśli masz konto Google, będziesz mieć usługę Dysk Google, którą możesz mieć na swoim komputerze lub prawdopodobnie jest to usługa, którą już masz, a której nie zdawałeś sobie sprawy.

   Wszystkie urządzenia z Androidem mają wsparcie Google, to znaczy od przeglądarki, systemu po funkcje, działają w oparciu o technologię Google, a ponieważ zdecydowana większość populacji ma urządzenie z Androidem, jest całkiem prawdopodobne, że masz już tę usługę na swoim na przykład telefon.

   Zdjęcia Google to usługa, która jest preinstalowana na wszystkich urządzeniach z Androidem; i domyślnie przechowują Twoje zdjęcia na Dysku Google . Ta usługa umożliwia odzyskanie zdjęć w dowolnym momencie i z dowolnego innego urządzenia; Dlatego tak ważne jest posiadanie systemu przechowywania danych w chmurze, ale który?

   Odpowiedź na to jest bardzo prosta i będzie zależeć od 2 rzeczy, jakie posiadasz urządzenie i czy chcesz na nie wydawać pieniądze, czy nie; Podobnie jak w przypadku hostingów, istnieje wiele różnych jakości i cen; Usługa, którą oferuje OneDrive nie jest wyjątkowa i jest na konkurencyjnym rynku, a także dość duża, więc moja rekomendacja to:

   Czytaj więcej  Jak zablokować i zabezpieczyć hasłem moje czaty na Tinderze, aby nikt nie mógł ich czytać

   Jeśli masz Androida, Dysk Google pozwala zdziałać cuda i jest konkurencyjny, jeśli nie potrzebujesz dużo miejsca, jeśli potrzebujesz więcej miejsca (do 6 TB); wtedy należy wybrać OneDrive bo jest taniej , tak czy inaczej podczas artykułu będziesz miał zdjęcia kosztów każdej usługi, więc przekonaj się sam.

   A jeśli dasz mi napiwek, nie ma nic lepszego niż usługa przechowywania, która pochodzi z tej samej firmy mobilnej; Poprawiasz kompatybilność, zmniejszasz ryzyko i ponosisz wydatki dla tej samej firmy , którą obstawiasz na swoim telefonie, chociaż to zależy od Ciebie.

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Go up

   Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji