Jak utworzyć wiele kont na Twitterze na telefonie komórkowym z tym samym adresem e-mail?

22 lipca, 2021

Ewolucja, jaką sieci społecznościowe przeszły w ostatnich czasach, jest powodem do badań. To, co zaczęło się jako proste narzędzie komunikacji do łączenia się ze znajomymi, stopniowo przekształciło się w narzędzie do wszystkich rodzajów marketingu cyfrowego i zmiany społecznej z całkowicie globalnymi kampaniami cyfrowymi niezbędny.

Jak utworzyć wiele kont na Twitterze na telefonie komórkowym z tym samym adresem e-mail?

Dzisiaj siecią społecznościową, która najlepiej reprezentuje wyżej wymienione cechy, byłby Twitter, który ma niezrównane możliwości komunikowania się w prosty sposób z wszelkiego rodzaju liderami i oficjalnymi mediami. Najlepsze w tym jest to, że aplikacja pozwala monitorować statystyki i reprodukcje na koncie Twitter, aby poznać zakres treści.

Platforma Twitter posiada narzędzie Analytics do monitorowania wszystkich statystyk konta . Istnieje jednak również szeroka gama zewnętrznych aplikacji do takich bardziej szczegółowych prac, z których najbardziej popularne i skuteczne jest narzędzie peryferyjne ManageFitter, które poprawia jakość treści publikowanych w ramach platformy.

Wiedza o tym, jak korzystać ze wszystkich narzędzi, które Twitter udostępnia Ci całkowicie bezpłatnie, jest istotną zaletą w tym coraz bardziej zglobalizowanym świecie. Po prostu wspominając lub oznaczając kogoś w swoich tweetach , możesz mieć całkowicie globalny zasięg, aby promować wszelkiego rodzaju pozytywne wiadomości, które generują zmiany społeczne.

Czytaj więcej  Co to są rozszerzenia plików audio? Jakie są typy i co oznaczają?

Podobnie jak reszta najpopularniejszych obecnie sieci społecznościowych, Twitter zdołał dostosować się do ciągłych postępów technologicznych, aby stać się narzędziem wieloplatformowym, które ma opcję aktywacji trybu ciemnego na Twitterze lub „ciemnej nocy”, aby oszczędzać baterię zarówno w przypadku Androida. i iPhone'ów.

Nauka korzystania ze wszystkich funkcji oferowanych przez Twitter jest dziś niezbędna, aby mieć cyfrowy obraz, który może reprezentować nas w sieci, ze względów społecznych, a zwłaszcza z powodów zawodowych, które są coraz częściej dostępne w Internecie. Z tego powodu dzisiaj pokażemy, jak utworzyć kilka kont na Twitterze na telefonie komórkowym z tym samym adresem e-mail.

Indeks ()

 1. Utwórz wiele kont na Twitterze z tym samym adresem e-mail
 2. Zarządzaj wieloma kontami w telefonie
Indeks

  Utwórz wiele kont na Twitterze z tym samym adresem e-mail

  Chociaż przepisy dotyczące prywatności i bezpieczeństwa Twittera zezwalają na utworzenie konta tylko przez e-mail, istnieją metody na łatwe ominięcie tych parametrów . Nie musisz więc przechodzić przez żmudny proces tworzenia kolejnego e-maila tylko dla innego konta na Twitterze.

  Czytaj więcej  Jak automatycznie aktualizować aplikacje na moim komputerze z systemem Windows 8?

  Musisz po prostu uzyskać dostęp do poczty Gmail i kliknąć ikonę w kształcie orzecha po prawej stronie ekranu, aby otworzyć Ustawienia> Konta> Wyślij wiadomość jako> Dodaj inny swój adres e-mail.

  W tym oknie należy pozostawić zaznaczone pole Alias, a następnie wpisać nazwę identyfikującą konto oraz alias e-mail, można je zidentyfikować w sposób łatwiejszy dla Ciebie, jeśli chcesz utworzyć kilka kont w jednym e-mailu.

  W ten sposób będziesz mógł zarejestrować się na Twitterze pod właśnie utworzonym adresem, a wszystkie powiadomienia będą wysyłane na Twój główny adres e-mail, bez konieczności synchronizowania jakichkolwiek opcji konfiguracyjnych.

  Zarządzaj wieloma kontami w telefonie

  Dzięki oficjalnej aplikacji Twitter na Androida możesz bez problemu zarządzać maksymalnie pięcioma różnymi kontami, po prostu logując się za pomocą swojej nazwy użytkownika i hasła, jak zwykle, a następnie dotykając trzech linii w lewym rogu ekranu. Zobaczysz swoją nazwę użytkownika, zdjęcie profilowe i strzałkę, musisz wybrać tę ostatnią opcję.

  Gdy to zrobisz i otworzy się poniższe menu rozwijane, będziesz mieć możliwość utworzenia nowego konta i dodania istniejącego konta . Wybierz tę ostatnią opcję, a pojawi się okno z możliwością zalogowania się na inne konto. Możesz zmienić konta, wykonując tę ​​samą procedurę, jak w przypadku dodawania nowego.

  Czytaj więcej  Jak podpisać dokument w programie Word bez drukowania — wstaw podpis cyfrowy w programie Word

  Musisz mieć na uwadze, że konta, które założyłeś na swoim urządzeniu nie będą automatycznie synchronizowane z Twoją przeglądarką internetową , dlatego będziesz musiał ręcznie się zalogować i ponownie połączyć konta od początku tą samą procedurą w przeglądarce.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji