Jak utworzyć tymczasową wiadomość e-mail w generatorze tymczasowych wiadomości e-mail

29 stycznia, 2022

Innowacje technologiczne są stałym elementem codziennego życia, jednak ta sama technologia sama się przetwarza, zmieniając tylko niektóre jej elementy . Na początku XXI wieku telefony jednorazowe były popularnym narzędziem, dziś dzięki postępowi technologicznemu możemy mieć tymczasowe wiadomości e-mail, które pełnią podobną funkcję.

W przeciwieństwie do innych stałych usług e-mail, w których usuwanie konta e-mail Outlook-Hotmail jest procesem, który zajmuje kilka minut, w przypadku tymczasowej wiadomości e-mail nie musisz nic robić, aby ją usunąć, ponieważ czas trwania jest ograniczony zgodnie z czasem ustalonym przez usługę , nie pozostawiając żadnego zapisu o jego istnieniu.

Dzięki formatowi, który zapewnia całkowitą prywatność użytkownikom, ma mniej funkcji niż tradycyjna poczta e-mail, dzięki temu narzędziu nie mogliśmy odzyskać ani anulować wiadomości e-mail w Gmailu, która została już omyłkowo wysłana , jednak są to minimalne problemy od czasu użycia tymczasowy e-mail różni się od pozostałych w odniesieniu do użytku osobistego.

W wielu przypadkach głównym zastosowaniem tymczasowej wiadomości e-mail jest zapobieganie spamowi z witryn lub usług, w których chcesz się zarejestrować za pomocą podstawowego adresu e-mail. Ponieważ podczas rejestracji w usłudze nasze informacje zazwyczaj pozostają w bazie danych, która służy do wysyłania reklam; lub w gorszych przypadkach te dane osobowe mogą zostać wykradzione przez osoby trzecie , naruszając naszą prywatność.

Czytaj więcej  Jak zmienić publiczny i prywatny adres IP komputera z systemem Windows lub Mac z programami lub bez?

W związku z tym istnieje możliwość utworzenia tymczasowego konta e-mail na PS4 lub dowolny inny rodzaj konsoli, a nie tylko na komputery i telefony, rozszerzając w ten sposób jego przydatność na wszystkich rodzajach platform, aby uniknąć udostępniania danych osobowych podczas subskrybowania jakichkolwiek rodzaj usług, zamykając możliwość sprzedaży lub kradzieży tych informacji.

Ważne jest, aby wziąć pod uwagę, że ten rodzaj usługi jest zalecany tylko w celu subskrybowania jakiegoś rodzaju usługi lub anonimowego wysyłania wiadomości e-mail, a nie do użytku osobistego lub udostępniania danych osobowych, ponieważ wiele z tych serwerów pozostawia wiadomości wysyłane w całości opinii publicznej , dlatego ważne jest, aby chronić zarówno swoją prywatność, jak i prywatność innych osób.

  Indeks

   Zalecane tymczasowe usługi e-mail

   Obecnie istnieje szeroka gama usług do tworzenia tymczasowych wiadomości e-mail, które mają swoje wady i zalety w zależności od potrzeb użytkownika. Poniżej przedstawiamy najpopularniejsze.

   YOPmail: Główną zaletą Yopmail jest to, że proces tworzenia konta jest szybki i trwa 8 dni. Musisz spersonalizować nazwę, której chcesz używać w mailu i będziesz mógł wejść do skrzynki odbiorczej. Ponieważ jednak są to e-maile bez hasła, każdy użytkownik może uzyskać do nich dostęp, dlatego zaleca się utworzenie konta o złożonej nazwie.

   Czytaj więcej  Jak zmienić moje konto iCloud lub Apple ID na moim iPhonie, jeśli nie mam lub nie pamiętam hasła?

   TempMail: Zaletą tej usługi jest to, że możesz wprowadzić żądany czas, a nazwa wiadomości e-mail jest generowana losowo, nawet z interfejsem podobnym do interfejsu internetowego.

   Moakt: Chociaż ta usługa trwa tylko godzinę, oferuje usługę publicznych numerów telefonicznych do otrzymywania wiadomości potwierdzających. Oprócz tego, że możesz dostosować nazwę wiadomości e-mail lub wygenerować ją automatycznie.

   MailDrop: Dzięki opcji wpisania nazwy, jaką chcemy dla wiadomości e-mail, usługa MailDrop zezwala tylko na maksymalnie 10 wiadomości na tymczasowy e-mail , z wyjątkiem limitu wagi nie większego niż 100 KB.

   Tymczasowe usługi e-mail nie są zalecane

   Wśród szerokiej gamy istniejących obecnie usług służących do tworzenia tymczasowych wiadomości e-mail są takie, które mają niepożądane funkcje. Podobnie jak w przypadku usług takich jak Jetable i Trashmail, które przekierowują wiadomości e-mail do głównego adresu e-mail , eliminując główną zaletę tych usług.

   Ważne jest również, aby nie wchodzić do usług, które proszą o Twoje dane osobowe , ponieważ nie są one konieczne do utworzenia tymczasowego adresu e-mail, zagrażającego Twojej prywatności.

   Czytaj więcej  Jak podłączyć pamięć USB do telefonu komórkowego lub telefonu komórkowego w celu przesyłania lub przekazywania plików?

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Go up

   Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji