Jak utworzyć nowego użytkownika i korzystać z wielu użytkowników na telefonach lub tabletach z Androidem?

7 października, 2022

Multiusers na urządzeniach z Androidem okazują się dość korzystne, aby móc dzielić komputery z innymi osobami. Zwłaszcza, gdy są to krewni, którzy mieszkają w naszym domu i korzystamy z tego samego sprzętu, ale lubią inne narzędzia, które trzeba rozdzielić. Z tego powodu tworzony jest nowy użytkownik i możliwość korzystania z wielu użytkowników na telefonach komórkowych lub tabletach z systemem Android.

Ponadto zaletą jest nie tylko ich tworzenie, ale także ich modyfikowanie, tworzenie i usuwanie w razie potrzeby. W każdym razie potrzebna jest procedura, którą możemy śledzić krok po kroku i w ten sposób je tworzyć , aby rozpocząć udostępnianie urządzeń, czy to tabletu, czy telefonu komórkowego.

Jak utworzyć nowego użytkownika i korzystać z wielu użytkowników na telefonach lub tabletach z Androidem?

Przydatność profili jest taka sama jak profili Windows, które całkowicie oddzielają jedno konto od drugiego, podobnie jak ustawienia aplikacji . W ten sposób chronimy dane każdego konta, aby druga osoba nie miała do nich dostępu.

Zauważymy, że te konta użytkowników są opisane jako bąbelki i są oddzielnymi kontami, mimo że znajdują się na tym samym urządzeniu. Pozostaną tylko niektóre konfiguracje i ustawienia , które zostaną udostępnione i takie same dla wszystkich. Chociaż najważniejszą rzeczą jest korzystanie z aplikacji. Możesz zainstalować inny WhatsApp na każdym z kont, dane takie same jak wszystkie pliki zostaną całkowicie oddzielone.

Czytaj więcej  Co to jest SEO lub pozycjonowanie stron internetowych i do czego służy? - Wskazówki i przewodniki

Między innymi jednym z najważniejszych narzędzi jest nie tylko Hotmail czy ustawienia użytkownika dla każdego profilu. Jeśli nie, będziesz mieć możliwość dodawania kont, które chcesz z Gmaila bez żadnych ograniczeń.

  Indeks

   Rozwiązanie do tworzenia nowego użytkownika i korzystania z wielu użytkowników na telefonach lub tabletach z Androidem

   Teraz, aby skorzystać z tych wspaniałych narzędzi, musimy wiedzieć, jak utworzyć nowego użytkownika i korzystać z wielu użytkowników na telefonach lub tabletach z Androidem . Przeczytaj uważnie poniższe kroki, aby wdrożyć je na swoim urządzeniu:

   tworzyć różne konta dla kilku osób na tablecie

   Paso 1

   Przejdź do ustawień, które zwykle są rozpoznawane przez logo koła zębatego. Tam zobaczysz ustawienia konta. Możesz również znaleźć tę opcję w systemie , a następnie dotknąć wielu użytkowników, aby znaleźć opcję ustawień zaawansowanych.

   Prawdopodobnie w zależności od wersji Androida , do której należysz, opcje te można znaleźć w różnych formach. Zawsze będą w opcji ustawień.

   Paso 2

   Po utworzeniu użytkownika będziesz musiał wskazać system, aby go skonfigurować. Ważne jest, aby wykonać ten krok, aby móc korzystać z tworzonego profilu.

   Czytaj więcej  Co to jest tryb samolotowy i do czego służy? Jakie zastosowania można podać?

   Ten proces jest bardzo podobny do formatowania urządzenia z Androidem , gdzie prosi o dodanie konta Google , oprócz konfiguracji hasła, która jest wykonywana na początku.

   Paso 3

   Wreszcie, po przejściu całej konfiguracji za pomocą asystenta użytkownika , utworzysz nowe konto użytkownika. Oba konta pozostaną tutaj, więc po włączeniu tabletu lub urządzenia wybierz konto użytkownika, do którego należysz i jeśli skonfigurowałeś hasło, wprowadź je, aby móc wejść.

   Personalizacja użytkownika

   Personalizacja użytkowników jest dość prosta i podstawowa, dzięki czemu można modyfikować tyle nazw, ile samo zdjęcie. Jeśli chcesz edytować te preferencje, musisz tylko przejść do: Ustawienia > System > Różni użytkownicy , aby móc nacisnąć konto, które chcesz zmodyfikować, będąc wewnątrz konta, które chcesz zmodyfikować.

   Umieszczasz zdjęcie jako nazwę swoich preferencji, co chcesz zmienić, na wypadek, gdybyś żałował tego, który początkowo umieściłeś.

   Jak usunąć konto dla wielu użytkowników?

   W przypadku, gdy właściciel użytkownika nie chce lub nie musi już korzystać z konta, możesz je usunąć w bardzo łatwy sposób. Chociaż ważne jest, aby pamiętać, że całkowicie usunie wszystkie dane przechowywane w tym profilu.

   Czytaj więcej  Jak utworzyć wiele zapytań w wielu tabelach dostępu — w kilku krokach

   Aby to zrobić, musisz wykonać następujące czynności, przejdź do: System > następnie do kilku użytkowników , gdy jesteś tutaj, zlokalizuj profil, który kazałeś usunąć, a z boku znajdziesz koło zębate, w którym będziesz musiał nacisnąć, aby umieścić opcję " Usuń użytkownika"

   W ten sposób możesz usunąć dowolnego użytkownika znajdującego się w głównym profilu lub z niego. Musisz tylko pamiętać, że nie będzie możliwości odzyskania usuniętych danych.

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Go up

   Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji