Jak utworzyć nagłówek, baner lub okładkę mojego kanału YouTube

28 lipca, 2021

Nagłówek Twojego kanału YouTube jest bardzo ważny przy przyciąganiu nowej publiczności, biorąc pod uwagę, że YouTube jest par excellence platformą do oglądania filmów i jedną z najczęściej używanych sieci społecznościowych na świecie , Twoja widoczność przed resztą świata bardzo dobrze.

W przypadku YouTube masz 3 sposoby prezentowania się odbiorcom:

 • Pierwszym z nich są Twoje filmy, sposób wyrażania siebie, do jakich odbiorców i w jaki sposób kierujesz rozmowę, będzie bardzo przydatny w skutecznej strategii dla Twojej firmy lub marki osobistej w sieciach społecznościowych (oprócz określenia, czy zamierzają zrób krok, aby wejść do swojego profilu i zobaczyć swój nagłówek, czy nie.
 • Twoje zdjęcie profilowe, które pozwoli rzucić okiem na każdego, kto wchodzi do Twojego profilu bardziej niż Twoja twarz, Twoja osobowość i charakter, Twoje zdjęcie profilowe powinno wiernie reprezentować istotę Twoich filmów, wiele osób korzysta z tej sekcji, aby pokazać swoją twarz tak dużą w miarę możliwości zrobienie miny (komedia) lub zrobienie ciekawej miny (kanał edukacyjny) nie ma znaczenia, ważne jest to, że jest to dobre wrażenie dla każdego, kto to widzi.
 • Nagłówka lub zdjęcie na okładce , jest to największy i chociaż wydaje się, że to nie może wpływać na wiele, jeśli ktoś zdecyduje się pójść za Tobą, czy nie, to też bardzo pomaga połączyć swoją markę z innymi sieciami, że możliwe jest umieszczenie na okładce i nawet spraw, aby wyglądały bardziej przyciągające wzrok, używając edycji na obrazie okładki.
Czytaj więcej  Jak w kilku krokach tworzyć filmy z animacjami i wstawiać muzykę za pomocą serwisu Canva

Indeks ()

 1. Co warto pokazać
  1. Gdy już masz oprogramowanie, musisz wziąć pod uwagę następujące kwestie dla swojej edycji
 2. Najlepsze programy do edycji
  1. Photoscape X
 3. Edycja online bez programów
  1. Kanwa
Indeks

  Co warto pokazać

  To, co jest istotne, aby pokazać w swojej okładce, to naprawdę niewiele rzeczy, ale każda z nich ma powód do bycia, nie powinieneś mieć losowej okładki lub jednolitego koloru i profesjonalnie edytować za pomocą programu takiego jak PhotoScape X , oczywiście, jeśli nie masz PC, który możesz edytować w programie InShot, który jest dla Ciebie dostępny

  Gdy już masz oprogramowanie, musisz wziąć pod uwagę następujące kwestie dla swojej edycji

  • Powiększ swoje sieci społecznościowe, edytując swój obraz.
  • Że nie masz wiele do oglądania, bardzo duże edycje są kłopotliwe i rzadko widzisz je w całości.
  • Rozmiar musi być odpowiedni (2560x1440 px), sprawdź proporcje swojego kanału na YouTube i skonfiguruj je w swoim edytorze obrazów.
  • Nic nie powinno zasłaniać widoku, powinno być panoramiczne i kompletne.
  • Adresy URL, których musisz użyć, muszą prowadzić do oficjalnych stron Twojej osobistej marki lub firmy, bądź ostrożny.
  Czytaj więcej  Jak usunąć, anulować lub anulować subskrypcję mojego konta Meetic na zawsze w łatwy sposób?

  Najlepsze programy do edycji

  Jak powiedziałem wcześniej, edytowanie obrazu, aby wyglądał profesjonalnie, jest niezbędnym krokiem, dlatego dam ci te 2 całkowicie darmowe programy do edycji, które pomogą Ci wyróżnić Twoją okładkę w świecie pełnym profesjonalnych YouTuberów.

  PhotoScape X

  PhotoScape X okazuje się być jednym z najlepszych programów do edycji obrazu na rynku z potężnym silnikiem, sprawi, że nawet komputer bez wielu zasobów będzie działał idealnie i będziesz miał dostęp do narzędzi takich jak te, które Adobe Photoshop ma całkowicie za darmo i w przystępnej cenie. znacznie bardziej intuicyjny sposób niż Photoshop, ponieważ jego menu jest niezwykle łatwe w użyciu.

  Jest dostępny dla systemów Windows, PC i Mac, można go pobrać z Microsoft Store, Apple Store lub bezpośrednio z oficjalnej strony internetowej.

  Edycja online bez programów

  Czasami musimy edytować bez użycia dodatkowego oprogramowania, dlatego przedstawię Twoją najlepszą i jedyną darmową opcję edycji online. (Są inne, ale są znacznie niższe).

  Kanwa

  Canva to internetowy edytor obrazów przeznaczony właśnie do plakatów lub reklam. Ten edytor jest przenośny i jest bezpłatny, posiada również ogromną bazę czcionek, efektów i obrazów, których możesz używać w swoich edycjach całkowicie za darmo.

  Czytaj więcej  Jak wyszukiwać, instalować i pobierać bezpłatne rozszerzenia Google Chrome Bardzo proste!

  I oczywiście jest to jeden z najlepszych programów online (lepiej mówiąc platforma), w którym możesz edytować swoją okładkę, jego platformą jest Canva.com i nie pożałujesz, jeśli wolisz opcję edycji online.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji