Jak utworzyć lub wygenerować link lub link WhatsApp do wstawienia na Facebooku?

25 lipca, 2022

W dzisiejszych czasach i dzięki interakcji, która istnieje między najpopularniejszymi sieciami społecznościowymi, możliwe jest, że za pośrednictwem jednego można uzyskać dostęp do drugiego. I to jest przypadek, o którym wspomnimy poniżej, gdzie zupełnie różne sieci, takie jak Facebook i WhatsApp, można bez problemu przeplatać. Przygotuj się więc, aby wiedzieć, jak utworzyć lub wygenerować link WhatsApp, aby można go było wstawić na Facebooku.

Jak utworzyć lub wygenerować link lub link WhatsApp do wstawienia na Facebooku

Wszyscy już znają i mają profil utworzony na Facebooku , serwisie społecznościowym, który ma największą liczbę użytkowników na świecie. I to nie za mniej, ponieważ dzięki niemu możesz mieć dostęp do filmów, zdjęć i komentarzy znajomych. Ale możesz także udostępnić publikację kilku grupom jednocześnie i z telefonu komórkowego.

Z drugiej strony WhatsApp to jedna z bezpośrednich wiadomości, która zrewolucjonizowała świat komunikacji i wprowadziła nowe sposoby na to . Dzięki innowacjom wideorozmów, wiadomości lub notatek głosowych, a nawet umieszczaniu wideo w rozmowie wideo, wszystko to za darmo. Wszystko, czego potrzebujesz, to smartfon i plan transmisji danych, aby cieszyć się tą platformą.

Czytaj więcej  Rozwiązanie Błąd WhatsApp: „Aplikacja nie odpowiada” – nie mogę otworzyć WhatsApp

W tym samouczku nauczymy Cię w bardzo prosty sposób kroków, które musisz wykonać, aby móc utworzyć lub wygenerować link WhatsApp, aby umieścić go na Facebooku . Więc bez marnowania czasu zobaczmy, co powinniśmy zrobić.

 

Indeks

  Kroki, aby wygenerować link WhatsApp do wstawienia na Facebooku

  Będziesz mógł zweryfikować, że generowanie tego linku WhatsApp na Facebooku jest bardzo proste i co najważniejsze, możesz to zrobić nie tylko za pomocą tej sieci społecznościowej. Ta metoda, którą od razu Ci pokażemy, pomoże Ci tworzyć linki z innych sieci na Facebooku. Ale tak, nie zgub się i postępuj zgodnie z instrukcjami, które pokażemy poniżej.

  ludzie sylwetka WhatsApp

  Nie wspominaliśmy o tym wcześniej, ale aby wygenerować link do WhatsApp lub jakąkolwiek inną sieć społecznościową, będziemy musieli skorzystać z bezpłatnej aplikacji. A to znajdziemy na poniższej oficjalnej stronie internetowej i stamtąd cały proces zostanie przeprowadzony. Gdy będziemy na tej stronie, zostaniemy poproszeni o kilka ważnych informacji, które musimy podać.

  Pierwszym z nich będzie numer telefonu komórkowego, w którym musisz podać numer kierunkowy swojego kraju. Następną informacją, którą musisz wprowadzić, jest to, że napiszesz wiadomość i będzie to ta, którą zobaczą Twoi znajomi, gdy się z Tobą skontaktują . Możesz umieścić to, co chcesz i musi być zgodne z tym, co chcesz przekazać swoim kontaktom.

  Czytaj więcej  Jak przetłumaczyć tekst z obrazu za pomocą aparatu mobilnego z aplikacjami

  Po zakończeniu tego kroku musisz kliknąć opcję „ Wygeneruj link ”, a na ekranie zobaczysz utworzony przez siebie link. Następnym krokiem jest kliknięcie opcji „Kopiuj link”. Przeważnie te linki są zwykle bardzo długie i wcale nie będą wyglądać zbyt dobrze, dlatego będziesz musiał użyć skracacza linków.

  Jak korzystać ze skracacza linków

  Korzystanie z łącza lub skracacza łączy jest bardzo proste i wystarczy wejść na następującą stronę internetową i jest to Bit Links . Który oferuje swoje usługi i możesz skorzystać z bezpłatnej wersji. Po wejściu na stronę musisz kliknąć opcję "Utwórz", ta akcja wygeneruje pole, w którym musisz wkleić swój link.

  Automatycznie pokaże Ci, jak będzie wyglądał Twój link po skróceniu, następnym krokiem jest kliknięcie opcji „Kopiuj”. I gotowy ten link będzie służył do korzystania z niego w dowolnej sieci społecznościowej lub stronie internetowej , którą utworzyłeś.

  link do wstawiania osoby

  Teraz wystarczy przejść do swojego profilu na Facebooku lub Fan Page i tam w ciągu kilku minut wstawić utworzony przez siebie link WhatsApp. Jak widać, są to doskonałe opcje, z których możesz skorzystać, zwłaszcza jeśli chcesz zareklamować produkt lub usługę, którą świadczysz. I tak łatwo nauczyłeś się tworzyć link WhatsApp do wstawienia na Facebooku.

  Czytaj więcej  Jak formatować tekst i akapity moich prezentacji PowerPoint

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji