Jak utworzyć konto na Facebooku lub wpisz adres e-mail @facebook.com

29 stycznia, 2022

Jeśli chodzi o sieci społecznościowe, to Facebook pozostał gigantem, który pozostanie. W nim możemy robić wiele różnych rzeczy, od przeglądania informacji, zabawnych publikacji , a także dzielenia się nimi, wysyłania wiadomości do naszych przyjaciół i znajomych i wiele więcej.

Niewielu wiedziało, że Facebook miał opcję włączenia poczty e-mail typu @facebook.com . W tym artykule porozmawiamy trochę o tym, jak zostało utworzone konto, a z kolei wygenerowany został adres e-mail na Facebooku.

Jak utworzyć konto na Facebooku lub wpisz adres e-mail @facebook E-mail

  Indeks

   Jak utworzyć adres e-mail @facebook.com?

   Na początek musimy wspomnieć, że mówimy w czasie przeszłym, ponieważ w dzisiejszych czasach nie można mieć adresu e-mail @facebook.com . Dzieje się tak, ponieważ sam zespół Facebooka zdecydował się wyłączyć tę funkcjonalność z różnych powodów.

   Stało się tak głównie dlatego, że ludzie nie korzystali z tego adresu e-mail , albo dlatego, że nie dawał zaufania, albo dlatego, że o nim nie wiedzieli. Innym powodem było to, że informacje o użytkownikach były bardziej podatne na te e-maile.

   Czytaj więcej  Jak poprawić jakość kamery internetowej mojego komputera z systemem Windows, aby wyglądała lepiej?

   Tworzenie konta na Facebooku

   Wcześniej podczas tworzenia konta na Facebooku generował adres e-mail @facebook.com jako alternatywę dla komunikacji na główny adres e-mail konta. Po prostu tworząc konto masz już swój e-mail na Facebooku.

   Proces tworzenia konta na Facebooku był i nadal jest tak prosty, że wystarczy wejść na stronę główną, a tam znajdziesz formularz do wypełnienia, aby utworzyć konto.

   Jeśli szukasz firmowego adresu e-mail, Gmail oferuje G Suite dla Firm . W ten sposób możesz mieć własny firmowy adres e-mail .

   Jednak nawet jeśli nie możesz już korzystać z poczty e-mail, możesz dowiedzieć się, jaki jest lub byłby adres e-mail @facebook.com, wykonując poniższe czynności.

   Skąd mam wiedzieć, jaki jest mój adres e-mail @facebook.com?

   Proces jest bardzo prosty, wystarczy ze strony zalogować się na swoje konto na Facebooku , podając adres e-mail lub numer telefonu konta oraz hasło. Jeśli chcesz zmienić adres e-mail powiązany z Facebookiem , możesz to zrobić bez problemów.

   Po rozpoczęciu sesji będziesz musiał przejść do swojego profilu użytkownika , aby adres strony nas interesował. Pamiętaj, że możesz łatwo odzyskać swoje konto na Facebooku lub hasło .

   Czytaj więcej  Co to jest osobista lub firmowa analiza SWOT? Do czego to służy i jak to zrobić?

   Będąc w swoim profilu, będziesz musiał dobrze przyjrzeć się adresowi strony lub adresowi URL. Twój adres e-mail @facebook.com będzie taki, jak po „https://www.facebook.com/profile.php?id=” .

   Na przykład, jeśli adres URL to „https://www.facebook.com/profile.php?id=firstname.lastname”, Twoja poczta na Facebooku będzie „ [email protected] ” . Bardzo łatwy sposób na sprawdzenie, jak wyglądałby lub był Twój e-mail na Facebooku.

   Ta informacja jest dziś tylko interesująca, ponieważ w tej chwili Facebook wyłącza wszystkie e-maile @facebook.com . Jednak w hipotetycznym przypadku, gdy decydują się na ich rehabilitację, już wiesz, jak wyglądałby Twój. Mimo że nie możesz dziś korzystać z @facebook.com, powiemy Ci trochę, co można z tym zrobić.

   Co można zrobić z e-mailem @facebook.com?

   Należy podkreślić, że dzisiaj nie można nic zrobić z tym adresem e-mail, ponieważ nie istnieje, jest wyłączony. Jednak to, co można było zrobić wcześniej, to:

   Wpisz swoje konto na Facebooku

   Wcześniej, jeśli nie pamiętasz adresu e-mail powiązanego z kontem na Facebooku, możesz wyszukać swój adres poczty Facebook, aby wpisać . Poprosiłeś tylko znajomego, aby wszedł na Twój profil i masz już swój adres e-mail @facebook.com.

   Czytaj więcej  Dlaczego moje słuchawki i7S TWS słyszą z jednej strony? - Rozwiązaniem problemu

   Wysyłaj wiadomości do innych użytkowników bez wchodzenia na Facebook

   Tylko używając jego adresu e-mail @facebook.com, możesz wysyłać wiadomości do znajomych i znajomych za pośrednictwem Facebooka. Moglibyśmy wysyłać e-maile z Hotmaila lub Gmaila na adres @facebook.com, a ta osoba otrzymałaby wiadomość bezpośrednio na platformie Facebooka .

   Obecnie funkcje te są wyłączone, jednak Facebook oferuje inne ciekawe opcje , z których możesz skorzystać. Wśród nich możemy wymienić wygenerowanie linku WhatsApp do umieszczenia go na Facebooku. Mam nadzieję, że wszystkie te informacje były dla Ciebie bardzo pomocne, nie zapomnij udostępnić ich w sieciach społecznościowych.

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Go up

   Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji