Jak utworzyć konto lub kanał YouTube z telefonu komórkowego lub komputera?

8 stycznia, 2022

Obecnie YouTube stał się najbardziej cenioną witryną hostingową wideo , nie ma liczby, która wyrażałaby liczbę filmów przesyłanych dziennie, jednak możesz oglądać dużą liczbę filmów ze względu na ich różnorodność, czy to muzykę, przepisy, wiadomości i wiele innych.

Jak utworzyć konto lub kanał YouTube z telefonu komórkowego lub komputera?

Pamiętaj jednak, że aby polubić lub zasubskrybować kanał musisz mieć konto Google, chociaż nie zostaniesz zauważony, jeśli nie masz własnego kanału , dla nich zalecamy, aby nie myśleć o tym za dużo i stworzyć kanał na tej platformie i dzięki temu w pełni korzystać z ich usług.

Możesz zrobić kilka rzeczy ze swoim kanałem, na przykład tworzyć własne treści, transmitować lub transmitować na żywo lub po prostu przesyłać filmy z YouTube do statusu WhatsApp , a także tworzyć listy odtwarzania, które są między innymi.

Nie ograniczaj się, jest ponad 2 miliardy aktywnych użytkowników, niektórzy już bardzo znani są znani jako youtuberzy lub influencerzy, którzy korzystają z tej platformy, aby zarabiać duże kwoty i w bardzo zabawny sposób, odkryć, jak stworzyć własny kanał .

Czytaj więcej  Jak wysyłać ciężkie pliki i filmy przez WhatsApp z mojego komputera, Androida lub iPhone'a?

  Jak utworzyć kanał YouTube z komputera?

  Przede wszystkim, aby móc założyć kanał YouTube na PC należy założyć konto Google, w przeciwnym razie nie będzie to możliwe, jeśli masz już utworzone konto po prostu przejdź do strony YouTube i zaloguj się , zobaczysz w górnej części prawa część Twojego zdjęcia profilowego, na które musisz kliknąć.

  Natychmiast pojawią się tutaj opcje, musisz oczywiście wybrać " utwórz kanał " i zostanie aktywowany asystent, który poprowadzi cię i zapyta o szczegóły, które chcesz dla kanału, kliknij na start i zauważysz dwie opcje, jedna to do korzystania z danych konta Google, a drugi do przypisania innej nazwy jest to dla Twojej wygody.

  Każda wybrana przez Ciebie opcja doprowadzi do powstania kanału i jest to tylko kwestia uzupełnienia informacji, o które Cię poproszą poniżej, czyli wypełnienia krótkiego opisu Twojego kanału i dodania swoich linków do profili w mediach społecznościowych oraz Strona WWW jeśli masz, czy dajesz to ma " zapisz i kontynuuj ".

  Czytaj więcej  Jak się dowiedzieć, czy ktoś próbuje odblokować lub sprawdzić mój telefon - najlepsze aplikacje

  W tym momencie wystarczy dostosować szczegóły projektu do własnych upodobań, takie jak zmiana zdjęcia profilowego lub dostosowanie zdjęcia na okładkę, oprócz podstawowych informacji o marce lub więcej projektu, po czym możesz mieć odpowiedni kanał do przesyłania treści zgodnie z do Twoich preferencji.

  Jak utworzyć kanał YouTube z telefonu komórkowego.

  Podobnie jak w przypadku komputera PC, niezbędne jest posiadanie konta Google, ponieważ YouTube jest usługą całkowicie powiązaną z kontem, więc postępujemy zgodnie z krokami podobnymi do poprzednich z pewnymi różnicami, na przykład po kliknięciu zdjęcia profilowego otrzymasz Małe okienko, w którym należy umieścić nazwę, a następnie kliknąć „ utwórz kanał ”.

  Gdy to zrobisz, interfejs kanału pojawi się bez asystenta, który poprowadzi Cię przez cały proces, na tym głównym ekranie znajduje się etykieta „ edytuj kanał ”, gdzie możesz dostosować niektóre szczegóły nowego kanału, ale z mniejszą liczbą opcji niż na komputerze, po prostu zmodyfikuj dostępne aspekty i gotowe do korzystania z usług, które oferuje tworzenie kanału YouTube.

  Ważne zalecenia dotyczące korzystania z kanału YouTube.

  Przesyłanie treści na ten sam temat jest bardzo etyczne, jest to najważniejsza i podstawowa rzecz, pomaga w szybszym rozwoju i prowadzi subskrybentów do oglądania innych filmów związanych z treścią, stosując strategie takie jak „długi ogon”, który jest bardzo popularny ze względu na swój sukces.

  Czytaj więcej  Jak zwolnić miejsce lub wyczyścić moje konto na Dysku Google, Gmailu i Zdjęciach Google Google

  Innym bardzo ważnym aspektem jest to, że Twoje filmy nie są tak krótkie, postaraj się tworzyć treści o długości od 5 do 8 minut, co wydłuży Twoje godziny gry i zwiększy Twoją pozycję w najlepszych miejscach.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji