Jak utworzyć konto i zalogować się do PlayStation Network PS3 lub PS4, jeśli nie mogę się zalogować lub połączyć?

3 marca, 2022

Aby cieszyć się usługami oferowanymi przez konsole Sony, musisz mieć konto PlayStation Network , co daje nam możliwość korzystania ze wszystkich korzyści online, ponieważ w przeciwnym razie byłaby to konsola do gier wideo jak każda inna.

Mając konto Playstation Network na swoim PS3 lub PS4, możesz grać w Garena Free Fire online ze znajomymi i prowadzić rozmowy głosowe lub rozmowy wideo, a nawet korzystać z innych usług, takich jak robienie zakupów online w PLAYSTATION.Store.

Jak utworzyć konto i zalogować się w PlayStation Network PS3 lub PS4, jeśli nie mogę się zalogować lub połączyć?

Podobnie duża liczba błędów jest rozwiązywana podczas otwierania aplikacji takich jak HBO na konsoli , te błędy są bardzo częste, jeśli nie możesz wejść lub połączyć , nie czekaj dłużej i dowiedz się w tym poście, jak założyć konto na Playstation Network i rozpocząć sekcję o niej.

  Streszczenie

  Jak założyć konto w Playstation Network

  Przede wszystkim, aby utworzyć konto w Playstation Network, powinieneś wiedzieć, że musisz zaktualizować oprogramowanie konsoli, a także pamiętać, że usługa Playstation Network nie jest oficjalnie dostępna dla wszystkich krajów.

  Biorąc pod uwagę te informacje, przystąpimy do aktualizacji naszej Playstation , a następnie utworzymy nasze konto przy użyciu dostępnego kraju, na przykład Stanów Zjednoczonych.W tym celu wystarczy wejść na oficjalną stronę Playstation Network i utworzyć nowe konto lub Zarejestruj się.

  W pierwszym oknie kroki są bardzo proste, wystarczy podać wymagane informacje, na przykład datę urodzenia, płeć, kraj, język, między innymi...

  Następnie w drugim oknie jest więcej danych osobowych takich jak imię i nazwisko oraz tworzenie pytania zabezpieczającego, a w trzeciej części należy wpisać adres USA, może to być dowolny z domu, hotelu lub reklamy miejsce, ale to jest stamtąd?

  Na koniec poproszą Cię o dodanie metody płatności, ale możesz po prostu pominąć ten krok , ponieważ nie jest to obowiązkowe i gratulacje, już utworzyłeś swoje konto Playstation Network.

  Czytaj więcej  Jak utworzyć i skonfigurować konto iCloud z mojego komputera, Androida lub iPhone'a?

  Ważne, po utworzeniu konta nie będzie można zmienić regionu , będzie tylko opcja utworzenia kolejnego nowego konta według tych samych kroków, ale z innym adresem e-mail, nie ma to tak naprawdę wpływu na działanie konsoli, ponieważ wszystko, co pobierzesz, będzie dla Ciebie równie dostępne.

  Jak rozpocząć sekcję na PlayStation Network PS3 lub PS4

  Jest to niezwykle proste, po prostu przejdź tam, gdzie mówi ustawienia, a następnie w zarządzaniu kontem, a będziesz mógł zobaczyć sekcję, aby uruchomić sekcję Playstation Network , po uruchomieniu nie zamknie się, chyba że zrobisz to ręcznie, nawet jeśli wyłączysz konsolę po włączeniu automatycznie się zaloguje.

  Jeśli w dowolnym momencie chcesz zagrać w Blu-ray, DVD, niektóre dostępne gry PS2 na PS3 lub nawet niektóre PKG, musisz wziąć pod uwagę, że Twoja sekcja Playstation Network prawdopodobnie zostanie zamknięta , jest to spowodowane awarią w emulatory lub aplikacje, ale nic z innego świata.

  Dlaczego nie mogę uzyskać dostępu do Playstation Network na PS4?

  Wynika to z zasady, teraz aby uzyskać dostęp ponownie normalnie, przejdź do Ustawienia -> Sieć -> Wyświetl stan usług Playstation Network , tutaj po prostu sprawdź i napraw wszystko, aby było zielone, a następnie spróbuj uzyskać dostęp do profilu.

  Czytaj więcej  Jak chronić moje konto Google przed hakerami, zwiększając jego bezpieczeństwo — ostateczny przewodnik

  Zostaniesz poproszony o zaktualizowanie swojego profilu , aby jak najlepiej wykorzystać swoje wrażenia, za pomocą szeregu pytań, takich jak wybór, kto może zobaczyć Twoją aktywność Playstation Network w postach w sieciach społecznościowych, takich jak trofea, działania lub etykiety po dostosowaniu do Twoich upodobań daj potwierdzić.

  Następnie poprosi Cię o dodanie zdjęcia profilowego, jeśli chcesz, możesz to zrobić, w przeciwnym razie po prostu kliknij Dalej i to wszystko, możesz zostawić konsolę włączoną i zacząć widzieć swoich znajomych online.

  Dlaczego nie mogę wejść do Playstation Network na PS3?

  Problem, że nie możesz się zalogować, to połączenie internetowe tak jak widzisz, to nawet nie twoja wina, wynika to z aktualizacji oprogramowania, wystarczy podłączyć PS3 do sieci Wi-Fi najlepiej , jeśli możesz” Po prostu zresetuj modem, aby zmienić adres IP, a następnie zaktualizuj system i gotowe.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji