Jak utworzyć konto Google bez adresu e-mail i numeru telefonu Gmail

19 września, 2022

Google ma wiele bardzo ważnych usług. Dlatego musimy mieć konto Google niezależnie od tego, czy mamy adres e-mail Gmail lub numer telefonu. To świetna okazja dla wielu osób korzystających z ich usług.

Jak utworzyć konto Google bez adresu e-mail i numeru telefonu Gmail

Niektóre z usług oferowanych przez Google to między innymi YouTube i Blogger. Możliwość utworzenia konta Google umożliwia aktywację i dezaktywację automatycznej synchronizacji oraz korzystanie z każdej z istniejących aplikacji oraz tych, które są stale tworzone. Powodem jest to, że przechowywanie konta odbywa się w jednym miejscu, a aplikacje można zapisywać w obszarze ustawień.

Kanał komunikacji Google można nazwać jednym z najlepszych w historii. Jedną z zalet jest to, że jest bardzo dostępny i bezpłatny dla każdego, kto chce korzystać z jego usług. A większość aplikacji i innych programów musi generować bezpośredni dostęp do platformy Gmail.

osoba korzystająca z Gmaila na laptopie

Kolejną wielką korzyścią dla użytkowników jest możliwość jednoczesnego otwarcia dwóch lub więcej kont Gmail na telefonie z Androidem. Chociaż mają różne nazwy użytkowników, dzięki temu różnorodność zarządzania platformami staje się bardziej atrakcyjna i elastyczna do wszystkich potrzeb, które chcesz pokryć, w zależności od funkcji, dla której je tworzysz.

Czytaj więcej  Jak instalować programy i pakiety w systemie Linux z terminala za pomocą poleceń

  Indeks

   Kroki tworzenia konta Google bez poczty e-mail Gmail

   Wiele osób dzisiaj i od dawna wpada na pomysł, że do założenia konta Google konieczne jest posiadanie poczty Gmail, ale dzięki postępowi technologicznemu nie jest to do końca konieczne. Masz szansę wykonać ten krok, a pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to wybrać swoją ulubioną wyszukiwarkę.

   Jednym z zalecanych jest Google Chrome, chociaż istnieje wiele innych, takich jak Mozilla Firefox i Internet Explorer.

   Następnie musisz znaleźć się na pasku nawigacyjnym wspomnianej wyszukiwarki i wprowadzić adres internetowy http://accounts.google.com/SignUp, natychmiast pojawi się wyskakujące okienko.

   W tym wyskakującym okienku zobaczysz formularz, który musisz wypełnić. Musisz bardzo jasno i precyzyjnie podać dane, które należy wprowadzić, aby utworzyć konto Google.

   W nich znajduje się Twoje imię i nazwisko oraz oczywiście Twoja nazwa użytkownika do użycia na wspomnianym koncie Google, chociaż jeśli chcesz później, możesz zmienić nazwę użytkownika konta Gmail lub Google bez zmiany adresu e-mail. Powinieneś także podać łatwe do zapamiętania hasło.

   To hasło musi być obecne lub nie będziesz mieć dostępu do swojego konta Google. Musi być alfanumeryczny i musisz otrzymać kod potwierdzający na numer telefonu i możesz umieścić wiadomość e-mail, nawet jeśli nie jest to Gmail. Pamiętaj o wypełnieniu Captcha, aby potwierdzić, że nie jesteś robotem.

   Czytaj więcej  Jak skonfigurować APN dla usługi danych Digitel — wszystkie kroki

   Jak utworzyć konto Google bez numeru telefonu

   Ideą platformy jest zachowanie jej wszechstronności, dlatego nie powinieneś martwić się o wykonanie tej procedury i cieszyć się usługami świadczonymi przez Twoje konto Google.

   aplikacje Google

   Jedną z wielkich korzyści jest część komunikacyjna, którą platforma Google oferuje za pośrednictwem Gmaila. W ten sam sposób musisz wybrać wybraną przez siebie wyszukiwarkę, a podczas tworzenia konta wypełnić formularz , który udostępni Ci system. Pamiętaj, że wszystkie wymagane informacje musisz wypełnić jasno i precyzyjnie.

   Pamiętaj, aby utworzyć hasło alfanumeryczne, które jest łatwe do zapamiętania, abyś mógł uzyskać dostęp do swojego konta, ponieważ jest to niezbędne.

   Po wypełnieniu formularza należy nacisnąć kolejną opcję. Powinien pojawić się kolejny formularz z obowiązkowymi danymi do miejsca , w którym należy wpisać zapasowy adres e-mail.

   A w ramach tego formularza daje możliwość, w której nie jest konieczne posiadanie numeru telefonu, natychmiast system Google przekieruje Cię bezpośrednio do skrzynki odbiorczej Gmaila. I wystarczy tylko wykonać kroki wskazane przez system, aby móc bezpłatnie korzystać z konta Google bez żadnych niedogodności.

   Czytaj więcej  Co to jest Moderator Google i jakie są jego najlepsze alternatywy?

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Go up

   Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji