Jak utworzyć konto Google Adwords za darmo, aby się reklamować?

13 października, 2021

Wraz z rozwojem telekomunikacji sposoby reklamy są coraz bardziej specyficzne w tym sensie, że wykorzystuje się lejek sprzedażowy, aby przyciągnąć potencjalnych klientów na dany produkt. To tutaj wystartowało Google i wdrożyło system dla reklamodawców, który pozwala im korzystać z dużego ruchu przechodzących przez niego osób.

Jak utworzyć konto Google Adwords za darmo, aby się reklamować?

W tym artykule wyjaśnimy w prosty sposób, jak założyć konto Google Adwords za darmo do reklamowania, w ten sam sposób pokażemy Ci, jak działa ta usługa. Głównie będziemy potrzebować konta Google, które możemy utworzyć , które może być firmowe lub osobiste.

  Jak za darmo utworzyć konto Google Adwords?

  Należy zauważyć, że aby reklamować się optymalnie, musisz zapłacić Google za pozycjonowanie Cię w zależności od tego, czego chcesz. Istnieje jednak możliwość założenia konta w Google Adwords bez konieczności podawania informacji rozliczeniowych. W ten sposób możesz mieć swoje konto i zacząć projektować swoją reklamę, kiedy chcesz i możesz ją opublikować.

  Czytaj więcej  Jak aktywować wykrywanie sieci i udostępniania w systemie Windows 10, jeśli nie jest aktywowany?

  Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, co Google Adwords może zaoferować Tobie i Twojej firmie, nie wahaj się wejść na jego oficjalną stronę . W ten sposób możesz w pełni wykorzystać wszystkie oferowane przez nią usługi.

  • Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to użyć przeglądarki, aby uzyskać dostęp do panelu klienta Adwords .
  • Aby rozpocząć, musisz kliknąć „Zarejestruj się teraz” .
  • Następnie musisz podać adres e-mail Gmaila, nazwę konta, którym będziesz zarządzać w Google Adwords i zdefiniować, do czego chcesz ten profil, korzystając z dostępnych opcji.
  • Następną rzeczą jest skonfigurowanie rodzaju waluty, kraju i strefy czasowej, które odpowiadają Twojej lokalizacji. Następnie musisz zejść i kliknąć „Zapisz i kontynuuj” .
  • Następnie musisz zalogować się na swoje konto Google, a następnie postępować zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie.
  • Na końcu kroków dotrzesz do panelu administracyjnego Google Adwords . W tym momencie będziesz mógł zobaczyć wszystkie opcje, które oferuje, aby opublikować swoją reklamę bez konieczności wprowadzania jakichkolwiek informacji o karcie kredytowej lub rozliczeniach.

  Dlaczego powinienem założyć konto Google Adwords?

  Jak widzieliśmy, łatwo jest założyć konto w Google Adwords i dzięki temu zobaczyć wszystko, co możemy z nim zrobić. Jednak, jak wspomnieliśmy wcześniej, jeśli informacje rozliczeniowe nie zostaną wprowadzone, nie będziemy mogli aktywować tej usługi w celach reklamowych.

  Czytaj więcej  Jak zrobić i zapisać przezroczysty obraz w dokumencie Word Word

  Dlaczego warto rozważyć otwarcie konta Google Adwords jest proste: możesz reklamować się skutecznie, bezpośrednio i prosto . Ponadto ta usługa jest idealna dla wszystkich rodzajów firm, zarówno małych, średnich, jak i dużych, ponieważ oferuje usługi według tego, co można zapłacić. W ten sposób pozwala małym firmom na większą ekspozycję zgodnie z ich budżetem.

  Coraz więcej firm inwestuje coraz więcej pieniędzy w reklamę internetową , a konkretnie w Google, ponieważ oferuje swoje usługi wyszukiwania, które pozwalają pozycjonować Twoją markę poprzez SEO.

  Jeśli planujesz mieć konto Google Adwords, najlepiej zabezpieczyć je skutecznie, aby uniknąć kradzieży usługi. Możesz zwiększyć bezpieczeństwo swojego konta Google, aby uniknąć ataków hakerów, chroniąc swoją inwestycję.

  Utwórz szybkie konto w AdWords Express

  • W przeglądarce internetowej wyszukasz „Adwords Express” i wprowadzisz pierwszy wynik, który się pojawi.
  • W środku naciśniesz przycisk z napisem „Rozpocznij teraz” .
  • Aby przejść do panelu AdWords Express, zalogujesz się na swoje konto Google, a następnie naciśnij przycisk „Start”, aby kontynuować.
  • Będziesz musiał wypełnić wszystkie wymagane pola danych, głównie dotyczące Twojej firmy.
  • Następną rzeczą będzie ustalenie celu reklamy , zgodnie z dostępnymi opcjami.
  • Następnie musisz skonfigurować różne parametry konta, takie jak między innymi język, publiczne, usługi.
  • Następnie musisz utworzyć reklamę, dodając tytuły, opis, obrazy, logo i inne.
  • Ustaw budżet, jaki chcesz.
  • Sprawdź informacje i ustal informacje rozliczeniowe.
  • Potwierdź, a Twoja reklama pojawi się w sieci .
  Czytaj więcej  Jak zmienić lub skonfigurować serwery DNS na moim telefonie komórkowym z Androidem i iPhonie?

  Możesz zarządzać Google Adwords z dowolnego urządzenia, na którym logujesz się na swoje konto Google .

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji