Jak utworzyć i skonfigurować konto e-mail GMX Mail dla Androida i iPhone'a?

21 października, 2021

Od czasu spopularyzowania internetu jako niezbędnego narzędzia, komunikatory stały się głównym narzędziem wraz z wyszukiwarkami, dzięki którym świat, jaki znamy, jest coraz bardziej zdigitalizowany, gdzie każdy proces został zoptymalizowany dzięki nim.

Jak utworzyć i skonfigurować konto e-mail GMX Mail dla Androida i iPhone'a?

Obecnie istnieje szeroka gama usług pocztowych, które można dostosować do gustów i potrzeb odbiorców, będąc ze sobą kompatybilne, dzięki czemu podczas korzystania z określonej usługi nie tracisz korzyści. W dzisiejszych czasach możesz łatwo otworzyć lub utworzyć konto e-mail w zaledwie kilku krokach , wpisując numer telefonu lub nawet bez niego.

Chociaż większość z tych usług jest całkowicie bezpieczna, jeśli nadal potrzebujesz dodatkowej warstwy bezpieczeństwa, możesz utworzyć tymczasową wiadomość e-mail w tymczasowym generatorze wiadomości e-mail za pośrednictwem kilku dostępnych usług, które mają wszelkiego rodzaju bezpłatne opcje , które wybierzesz dla programu który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Należy również zauważyć, że w miarę postępu technologicznego coraz łatwiej jest spersonalizować konto e-mail, aby łatwiej identyfikować się z resztą kontaktów. Możesz łatwo utworzyć konto na Facebooku lub adres e-mail dla wszystkich narzędzi i opcji, które usługa oferuje za pośrednictwem platformy.

Czytaj więcej  Jak reklamować się lub prowadzić kampanię za pomocą Influencer Marketingu na Instagramie - Przykłady

Chociaż prawdą jest, że usługa poczty e-mail Gmail jest dziś najbardziej popularna ze względu na technologiczną moc Google, która pozwala uzupełniać narzędzia peryferyjne Google o pocztę e-mail, istnieją bezpieczne alternatywy, takie jak poczta GMX, dzięki której można łatwo utworzyć konto, aby korzystać z ich usług które mają więcej pamięci wewnętrznej.

Usługa poczty e-mail GMX Mail zyskała ostatnio na popularności dzięki wszystkim dostępnym opcjom i narzędziom, które ma do zaoferowania swoim użytkownikom całkowicie bezpłatnie, z całkowicie bezpiecznymi serwerami. Dlatego dzisiaj pokażemy, jak utworzyć i skonfigurować konto e-mail GMX Mail na Androida i iPhone'a.

  Indeks

   Utwórz i skonfiguruj konto GMX Mail

   Usługi poczty GMX zapewniają jeden z najłatwiejszych interfejsów do utworzenia konta w kilku krokach, aby szybko rozpocząć. Należy używać przeglądarki tylko do wejścia na oficjalną stronę lub ze sklepu z aplikacjami na Androida lub iOS.

   Na oficjalnej stronie wybierz opcję Zarejestruj się, aby utworzyć użytkownika i upewnij się, że nazwa, którą zamierzasz przyjąć, nie jest używana. Następnie musisz podać swoje dane osobowe w kwestionariuszu rejestracyjnym, ważne jest, aby wspomnieć, że informacje te będą przechowywane na prywatnych serwerach poczty GMX.

   Czytaj więcej  Jak przekonwertować stare głośniki lub głośniki na Bluetooth za pomocą adaptera stereo Bluetooth?

   Aby zakończyć, wystarczy przejść przez opcję bezpieczeństwa „Sprawdź, czy nie jestem robotem” i zakończyć akceptacją ogólnych warunków usługi, aby założyć konto i rozpocząć jego zakładanie.

   Po aktywacji konta możesz skonfigurować swoje dane osobowe na serwerze i aktywować szyfrowanie serwera, aby zapobiec atakom komputerowym, możesz również dostosować powiadomienia e-mail o otrzymywanych wiadomościach.

   Zalety poczty GMX

   Dzięki usługom GMX Mail masz system przechowywania 65 GB w swojej skrzynce odbiorczej i elektroniczną chmurę do udostępniania plików do 2 GB , ponieważ zwykłe wiadomości e-mail z serwera mają limit wagi załączników wynoszący 50 MB, wyższy niż u wielu jego konkurentów .

   Podobnie ma oprogramowanie ochronne, które zapobiega wiadomościom wirusowym i spamowym, dzięki czemu możesz pozbyć się tego problemu. Oprócz możliwości usuwania starych wiadomości e-mail po określonym czasie, automatyczne usuwanie zasobnika w celu zaoszczędzenia czasu użytkownika.

   Główną zaletą tych usług jest możliwość synchronizacji z kontami Gmail i Outlook, dzięki czemu jeśli masz konto w tych usługach, wszystkie otrzymywane tam wiadomości e-mail będą przekierowywane na Twoje konto GMX Mail, aby zachować tacę. zorganizowany wpis.

   Czytaj więcej  Jak odzyskać usunięte wiadomości e-mail lub wiadomości e-mail wysłane i odebrane przez Yahoo! Poczta

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   Go up

   Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji