Jak utworzyć i skonfigurować konto e-mail GMX Mail dla Androida i iPhone'a?

21 października, 2021

Od czasu spopularyzowania internetu jako niezbędnego narzędzia, komunikatory stały się głównym narzędziem wraz z wyszukiwarkami, dzięki którym świat, jaki znamy, jest coraz bardziej zdigitalizowany, gdzie każdy proces został zoptymalizowany dzięki nim.

Jak utworzyć i skonfigurować konto e-mail GMX Mail dla Androida i iPhone'a?

Obecnie istnieje szeroka gama usług pocztowych, które można dostosować do gustów i potrzeb odbiorców, będąc ze sobą kompatybilne, dzięki czemu podczas korzystania z określonej usługi nie tracisz korzyści. W dzisiejszych czasach możesz łatwo otworzyć lub utworzyć konto e-mail w zaledwie kilku krokach , wpisując numer telefonu lub nawet bez niego.

Chociaż większość z tych usług jest całkowicie bezpieczna, jeśli nadal potrzebujesz dodatkowej warstwy bezpieczeństwa, możesz utworzyć tymczasową wiadomość e-mail w tymczasowym generatorze wiadomości e-mail za pośrednictwem kilku dostępnych usług, które mają wszelkiego rodzaju bezpłatne opcje , które wybierzesz dla programu który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Należy również zauważyć, że w miarę postępu technologicznego coraz łatwiej jest spersonalizować konto e-mail, aby łatwiej identyfikować się z resztą kontaktów. Możesz łatwo utworzyć konto na Facebooku lub adres e-mail dla wszystkich narzędzi i opcji, które usługa oferuje za pośrednictwem platformy.

Czytaj więcej  Jak wykonywać grupowe połączenia wideo na WhatsApp do 50 osób z komputera lub telefonu komórkowego?

Chociaż prawdą jest, że usługa poczty e-mail Gmail jest dziś najbardziej popularna ze względu na technologiczną moc Google, która pozwala uzupełniać narzędzia peryferyjne Google o pocztę e-mail, istnieją bezpieczne alternatywy, takie jak poczta GMX, dzięki której można łatwo utworzyć konto, aby korzystać z ich usług które mają więcej pamięci wewnętrznej.

Usługa poczty e-mail GMX Mail zyskała ostatnio na popularności dzięki wszystkim dostępnym opcjom i narzędziom, które ma do zaoferowania swoim użytkownikom całkowicie bezpłatnie, z całkowicie bezpiecznymi serwerami. Dlatego dzisiaj pokażemy, jak utworzyć i skonfigurować konto e-mail GMX Mail na Androida i iPhone'a.

  Utwórz i skonfiguruj konto GMX Mail

  Usługi poczty GMX zapewniają jeden z najłatwiejszych interfejsów do utworzenia konta w kilku krokach, aby szybko rozpocząć. Należy używać przeglądarki tylko do wejścia na oficjalną stronę lub ze sklepu z aplikacjami na Androida lub iOS.

  Na oficjalnej stronie wybierz opcję Zarejestruj się, aby utworzyć użytkownika i upewnij się, że nazwa, którą zamierzasz przyjąć, nie jest używana. Następnie musisz podać swoje dane osobowe w kwestionariuszu rejestracyjnym, ważne jest, aby wspomnieć, że informacje te będą przechowywane na prywatnych serwerach poczty GMX.

  Czytaj więcej  Jak wyświetlić hasła lub klucze Wi-Fi zapisane na moim komputerze z systemem Windows 10?

  Aby zakończyć, wystarczy przejść przez opcję bezpieczeństwa „Sprawdź, czy nie jestem robotem” i zakończyć akceptacją ogólnych warunków usługi, aby założyć konto i rozpocząć jego zakładanie.

  Po aktywacji konta możesz skonfigurować swoje dane osobowe na serwerze i aktywować szyfrowanie serwera, aby zapobiec atakom komputerowym, możesz również dostosować powiadomienia e-mail o otrzymywanych wiadomościach.

  Zalety poczty GMX

  Dzięki usługom GMX Mail masz system przechowywania 65 GB w swojej skrzynce odbiorczej i elektroniczną chmurę do udostępniania plików do 2 GB , ponieważ zwykłe wiadomości e-mail z serwera mają limit wagi załączników wynoszący 50 MB, wyższy niż u wielu jego konkurentów .

  Podobnie ma oprogramowanie ochronne, które zapobiega wiadomościom wirusowym i spamowym, dzięki czemu możesz pozbyć się tego problemu. Oprócz możliwości usuwania starych wiadomości e-mail po określonym czasie, automatyczne usuwanie zasobnika w celu zaoszczędzenia czasu użytkownika.

  Główną zaletą tych usług jest możliwość synchronizacji z kontami Gmail i Outlook, dzięki czemu jeśli masz konto w tych usługach, wszystkie otrzymywane tam wiadomości e-mail będą przekierowywane na Twoje konto GMX Mail, aby zachować tacę. zorganizowany wpis.

  Czytaj więcej  Jak pobrać sterowniki USB Samsung dla systemu Windows 10 — przewodnik po krokach

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji