Jak utworzyć i korzystać z konta QQ poza Chinami z numerem telefonu i bez niego Czy to możliwe?

25 października, 2021

QQ jest jedną z wiodących aplikacji do przesyłania wiadomości na chińskim rynku , jej strona internetowa zajmuje 5. miejsce w rankingu Alexa, który mierzy ilość ruchu na stronie i jest sposobem na sprawdzenie, które są najpopularniejsze.

Jak utworzyć i korzystać z konta QQ poza Chinami z numerem telefonu i bez niego Czy to możliwe?

Obecnie znajduje się ponad innymi gigantami, takimi jak Facebook i Instagram i chociaż większość użytkowników to Chińczycy, jest również szeroko stosowana poza krajem azjatyckim, ponieważ ta aplikacja daje również możliwość dostępu do innych aplikacji i usług.

Jeśli nie wiesz zbyt wiele o tej aplikacji, udzielimy Ci trochę informacji, abyś wiedział ją trochę lepiej.

  Indeks

   Co to jest QQ?

   Aplikacja do przesyłania wiadomości QQ, z której można korzystać na komputerze, tablecie, telefonie z systemem Android lub iOS. Oprócz możliwości komunikowania się z innymi osobami za pośrednictwem aplikacji lub sieci społecznościowej, zapewnia również dostęp do innych usług, takich jak muzyka, filmy, gry i zakupy online.

   Jego pełna nazwa to Tencent QQ i powstała w 1999 roku pod nazwą OICQ, następnie z powodu problemów prawnych została zmieniona na QQ.

   Czytaj więcej  Co to jest szkic Arduino i jakie są jego części i podstawowa struktura? - Przewodnik wyjaśniający

   Aplikacja jest całkowicie darmowa, ale możesz opłacić członkostwo premium, które ma kilka poziomów i daje wiele korzyści, takich jak umiejętności w grach aplikacji lub dostęp do usług, takich jak muzyka QQ.

   Na swojej stronie internetowej oferują swoją sieć społecznościową, wiadomości i inne usługi. Strona jest obecnie w języku chińskim, podobnie jak aplikacja , jednak jest wielu użytkowników spoza Chin, którzy używają jej do swoich gier i innych chińskich aplikacji, które proszą o konto w tej aplikacji.

   Wielu chińskich użytkowników używa go do poznawania ludzi z innych części świata, a także do nauki języka angielskiego, więc jest to świetna opcja dla turystów, którzy chcą poznać ludzi z Chin i uprzyjemnić sobie pobyt w tym kraju.

   Otwarcie konta QQ poza Chinami jest możliwe i bardzo proste, nie trzeba do tego posiadać znajomości języka chińskiego ani informatyki.

   Otwórz konto QQ krok po kroku

   Pierwszą rzeczą do zrobienia jest pamiętanie, że musisz zaktualizować Sklep Play, aby móc bez problemów pobrać tę i dowolną aplikację. Jest również w Apple Store, jeśli chcesz go używać na swoim iPhonie.

   Czytaj więcej  Jak ukryć zdjęcia lub obrazy z galerii i aparatu na moim telefonie Samsung?

   Po pobraniu i zainstalowaniu musisz go uruchomić po raz pierwszy. Po wejściu do aplikacji wybierzesz opcję, która jest po prawej stronie na niebiesko.

   Gdy znajdziesz się w menu, które się otworzy, musisz wpisać swój numer telefonu i zmienić numer kierunkowy, który różni się w zależności od kraju, domyślnie pojawi się +86, który jest numerem kierunkowym dla Chin.

   Aby to zmienić, musisz nacisnąć opcję na kodzie i natychmiast otworzy się lista z wieloma kodami, które również są w języku chińskim, jednak w prawym górnym rogu znajduje się wyszukiwarka, w której możesz wyszukać numer kierunkowy swojego kraju , jeśli nie wiesz, co to jest, możesz to sprawdzić w internecie.

   Niektóre kody to Hiszpania +34, Peru +51, Meksyk + 52, Argentyna + 54, Chile +56, Kolumbia + 57, Wenezuela +58, Boliwia +591, Paragwaj +595, Urugwaj +598. Gdy już masz numer, musisz go po prostu umieścić w wyszukiwarce bez znaku + .

   Po uzyskaniu kodu wybierasz go, a aplikacja powróci do poprzedniego ekranu, gdzie jeśli nie wpisałeś swojego numeru telefonu, musisz to zrobić, a następnie nacisnąć niebieski przycisk.

   Czytaj więcej  Co to jest Moderator Google i jakie są jego najlepsze alternatywy?

   Po wykonaniu tej czynności aplikacja wyśle ​​Ci kod weryfikacyjny na zarejestrowany numer telefonu , dlatego ważne jest, aby sprawdzić, czy wpisałeś swój numer poprawnie i czy masz linię telefoniczną. Gdy go otrzymasz, musisz go wpisać we wniosku, a on to zweryfikuje.

   I to wszystko, gdy aplikacja zweryfikuje poprawność wprowadzonego kodu i zakończy proces rejestracji, będziesz mieć swoje konto QQ, z którego możesz korzystać, jak chcesz . Za każdym razem, gdy potrzebujesz dostępu do swojego konta, wystarczy podać swój numer telefonu.

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   Go up

   Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji