Jak utworzyć bezpłatną pocztę e-mail dla firm lub firm za pomocą G Suite dla Firm

11 marca, 2022

Posiadanie konta e-mail jest niezbędne, jeśli chcemy być obecni w sieciach iz tego powodu możemy znaleźć różne firmy, które oferują tę usługę. Gmail jest jednym z nich i możesz utworzyć wiadomość e-mail w ciągu kilku minut na komputerze lub telefonie komórkowym i to za darmo. Ale możliwe, że masz już konto osobiste i chcesz je założyć dla firmy. W takim razie przedstawiamy ten artykuł, w którym pokażemy, jak utworzyć firmową pocztę Gmail za pomocą G Suite dla firm.

Jak utworzyć bezpłatną pocztę e-mail dla firm lub firm za pomocą G Suite dla Firm

Google ugruntował swoją pozycję jako jedna z firm, które odpowiadają za prawie wszystkie usługi cyfrowe, a za pośrednictwem Gmaila odpowiada za obsługę firm , które zaczynają stawiać pierwsze kroki w cyfrowym biznesie. Firmy korzystające z tej platformy uzyskają ogromne korzyści, tworząc firmowe lub biznesowe konto e-mail.

Jeśli jesteś klientem usług Google i masz konto e-mail Gmail, wiesz o doskonałych korzyściach, jakie oferuje, dzięki możliwości tworzenia podpisu z obrazem lub hiperłączem . Ale konta firmowe lub G Suite , jak się je teraz często nazywa. Pozwala na bardziej bezpośrednią interakcję z klientami i pracownikami.

Czytaj więcej  Jak zaktualizować mapy i system mojego TomTom Homem GPS do najnowszej bezpłatnej wersji?

  Indeks

   Jakie są zalety utworzenia firmowego konta e-mail Gmail?

   Możemy powiedzieć, że posiadanie konta firmowego pozwoli Ci mieć te same korzyści, jakie oferuje posiadanie konta osobistego. Na przykład połącz się z dowolnego urządzenia mobilnego z komputera. Kolejną zaletą tej usługi jest jej wysoki poziom bezpieczeństwa i będziesz wolny od irytujących reklam.

   Możesz efektywnie korzystać z narzędzi dostępnych w usłudze do tworzenia spersonalizowanych e-maili z profesjonalnym wykończeniem . W ten sposób będziesz mógł zaoferować swoim klientom i pracownikom wizję biznesową. Możesz również wysyłać pocztę masowo, bez problemu, oszczędzając cenny czas.

   Kolejną zaletą Gmaila dla osób tworzących konto firmowe są takie funkcje jak Google Meet , dzięki którym można prowadzić wideorozmowy. I w ten sposób móc odbyć spotkanie z pracownikami, współpracownikami czy klientami. To innowacyjny sposób prowadzenia biznesu bez konieczności przebywania w tym samym pomieszczeniu lub biurze.

   Kroki tworzenia konta firmowego w G Suites

   Jeśli chcesz zapewnić swojej firmie obecność w sieci, musisz utworzyć konto firmowe w G Suite , ale jest to bardzo łatwe. Musisz tylko wykonać te proste kroki, które wskazujemy poniżej. Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to wprowadzić swoje konto e-mail Gmail i zalogować się tak, jak zawsze.

   Czytaj więcej  Jak zalogować się lub uzyskać dostęp do panelu administracyjnego WordPress krok po kroku

   Następnym krokiem po wejściu na jego stronę główną jest wyszukanie opcji „Ustawienia”, która znajduje się w prawym górnym rogu i należy kliknąć. Teraz kolejnym krokiem jest wybranie opcji „Konta i import” . Musimy teraz wybrać opcję „Dodaj kolejny adres e-mail”.

   Ta akcja pozwoli na pojawienie się na ekranie wyskakującego okienka , w którym wpiszesz nazwę, którą będzie nosił adres e-mail. Możesz łatwo zmienić domenę @gmail.com i użyć takiej, która reprezentuje Twoją firmę, ale zawsze musisz dodać końcówkę .com na końcu nazwy. Wybrałeś już domenę swojego konta firmowego i możesz go skonfigurować tak, jak chcesz.

   Możesz zdać sobie sprawę, jak proste i łatwe jest utworzenie firmowej poczty Gmail za darmo i wszystkie korzyści, które uzyskasz korzystając z usługi Google.

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   Go up

   Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji