Jak usuwać, edytować, odzyskiwać i przekazywać wiadomości telegramu — ostateczny przewodnik

29 listopada, 2021

Usługi wiadomości błyskawicznych stały się ostatnio popularne dzięki temu, że internet zmniejszył dystans między wszystkimi, dlatego coraz ważniejsze jest posiadanie narzędzia do łatwej komunikacji z kimkolwiek w celach osobistych lub zawodowych, za pomocą połączenia internetowego.

Jak usuwać, edytować, odzyskiwać i przekazywać wiadomości telegramu — ostateczny przewodnik

Najczęściej używaną obecnie aplikacją do obsługi wiadomości błyskawicznych jest WhatsApp. Jednak ze względu na obawy dotyczące bezpieczeństwa, które pojawiły się ostatnio w związku z tym, wielu użytkowników szukało bezpieczniejszych alternatywnych aplikacji dla WhatsApp i tutaj pojawia się Telegram, który ma podobny i łatwy w użyciu interfejs.

Będąc aplikacją bez reklam i ze złożonym systemem bezpieczeństwa zaprojektowanym w ramach całkowicie prywatnego oprogramowania do ochrony danych osobowych, z którego można korzystać bez numeru telefonu na iPhonie i Androidzie, aby mieć dodatkową warstwę prywatności i bezpieczeństwa oprócz tego, co oferuje Telegram.

Obecnie coraz więcej użytkowników korzysta z Telegrama, z ponad 500 milionami użytkowników, co czyni go nie tylko alternatywą dla WhatsApp, ale także bezpośrednim rywalem dla niego. Telegram oferuje obecnie usługę wirtualnej chmury do przechowywania moich plików i zapisywania zdjęć, filmów lub rozmów , dzięki czemu możesz mieć pod ręką kopię zapasową swoich prywatnych informacji.

Czytaj więcej  Jak wykryć ukryte aplikacje lub ukryte urządzenia na moim telefonie komórkowym z Androidem?

Jak widzimy, główną przewagą Telegrama nad innymi usługami jest bezpieczeństwo, które oferuje dla Twoich danych osobowych, posiadanie wspomnianych wcześniej opcji oprócz tajnych czatów, wiadomości usuwanych po pewnym czasie, blokowania przekazywania. Co więcej, ta aplikacja do przesyłania wiadomości nie ma bezpłatnej usługi połączeń telefonicznych.

Dlatego, aby zacząć korzystać z tej usługi wiadomości błyskawicznych, zaleca się zapoznanie się ze wszystkimi jej funkcjami, aby w pełni z nich korzystać, i chociaż prawdą jest, że zdecydowana większość z nich jest łatwa w użyciu, nie dotyczy to wszystkich . Dlatego nauczymy Cię, jak usuwać, edytować, odzyskiwać i przekazywać wiadomości Telegram w tym ostatecznym przewodniku.

  Indeks

   Usuwaj, edytuj, odzyskuj i przesyłaj dalej wiadomości w Telegramie

   Funkcja usuwania wiadomości w Telegramie to opcja, która zawsze była dostępna dla wszystkich użytkowników, jednak dotychczas usuwanie wiadomości było możliwe tylko w okresie 48 godzin po wysłaniu wiadomości. Teraz możesz usuwać wiadomości dla wszystkich bez ograniczeń czasowych.

   Ważne jest, aby wziąć pod uwagę, że możesz nawet usunąć wiadomości, które wysłała Ci inna osoba, a ta wiadomość zostanie również usunięta z jej telefonu, a także mogą zrobić to samo z Tobą bez żadnego powiadomienia. Aby to zrobić, po prostu zaznacz wiadomość, w prawym górnym rogu wybierz ikonę w kształcie kosza na śmieci i będziesz mieć możliwość usunięcia wiadomości.

   Czytaj więcej  Czym jest Ping of Death lub DDoS i jak uniknąć tego ataku? - Przewodnik bezpieczeństwa

   Jeśli żałujesz po usunięciu wiadomości, Telegram umożliwia jej odzyskanie za pomocą opcji cofania, która pojawia się przez 5 sekund po usunięciu wiadomości, więc musisz zachować ostrożność, ponieważ okres jest minimalny.

   Aby edytować wiadomości, wystarczy nacisnąć wiadomość, aby edytować, aż pojawi się menu rozwijane z opcją edycji, wybierz opcję i możesz zmienić wiadomość. Pamiętaj, że w przeciwieństwie do usuwania wiadomości, opcja edycji jest dostępna tylko przez 48 godzin.

   Wreszcie, Telegram proces przekazywania wiadomości w Telegramie jest taki sam jak w WhatsApp, z tą różnicą, że aktywacja opcji uniemożliwia przekazywanie wiadomości. W Ustawienia> Wiadomości przekazane możesz określić, kto może przekazywać Twoje wiadomości, aby chronić Twoją prywatność.

   Czy powinienem przełączyć się na Telegram?

   Zaleca się pobranie Telegrama, nawet jeśli nie jest to Twój główny środek komunikacji błyskawicznej, ponieważ w tej usłudze nie musisz dodawać swojego numeru telefonu, aby z niego korzystać, a możesz udostępniać pliki o większej wadze w porównaniu z bezpośrednimi konkurentami.

   Niekoniecznie musisz używać tylko jednej aplikacji do obsługi wiadomości błyskawicznych, każda z nich ma swoje zalety. Możesz więc łatwo i dalej używać go razem z inną aplikacją, taką jak WhatsApp, aby ułatwić proces komunikacji ze znajomymi, ponieważ nie wszyscy korzystają z obu aplikacji.

   Czytaj więcej  Jak ustawić wzór lub hasło do WhatsApp, aby chronić i blokować moje czaty?

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   Go up

   Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji