Jak usunąć, usunąć i wyczyścić historię wyszukiwania na Twitterze

19 lipca, 2022

Jak usunąć, usunąć i wyczyścić historię wyszukiwania na Twitterze

Utrzymywanie kontaktu jest podstawową potrzebą człowieka i do tego konieczne jest korzystanie z najpopularniejszych sieci społecznościowych na świecie. A jednym z nich jest niewątpliwie Twitter , dzięki któremu możemy być informowani o wszystkim, co się dzieje. Ale niestety nie wiemy, jak go efektywnie wykorzystać. I właśnie z tego powodu w tym artykule pokażemy, jak usunąć, usunąć i wyczyścić historię wyszukiwania na Twitterze.

Jeśli jesteś użytkownikiem, który codziennie korzysta z tej aplikacji, musisz już znać niektóre z jej doskonałych funkcji lub opcji. Dzięki temu jest to możliwe, jeśli chcesz od razu usunąć stare tweety . Ale możliwe jest również pobieranie filmów, jak widać, jest to bardzo kompletna sieć społecznościowa, która pozwala na połączenie w dowolnym momencie.

Jak usunąć, usunąć i wyczyścić historię wyszukiwania na Twitterze

Ale mimo to Twitter może przedstawiać irytujące opcje i mają one związek z historią wyszukiwania. Ponieważ wszystkie poprzednie wyszukiwania są w nim zapisane, a gdy będziemy chcieli zrobić nowe, pokaże nam stare sugestie. Dlatego znacznie lepiej będzie dla nas nauczyć się, jak usuwać, usuwać i czyścić historię wyszukiwania na Twitterze.

Czytaj więcej  Jak zoptymalizować, zwiększyć i poprawić współczynnik konwersji lub CRO mojej witryny?

 

Indeks

  Kroki, aby całkowicie wyczyścić, usunąć i wyczyścić historię wyszukiwania na Twitterze

  Chociaż może wydawać się to trudnym zadaniem do wykonania, możemy powiedzieć, że tak nie jest, a także pokażemy dwie różne metody, których możesz użyć do usunięcia historii wyszukiwania. Zamierzasz sprawdzić, czy będzie to tak proste, jak przeglądanie historii prywatnych wiadomości , które wysłałeś za pośrednictwem aplikacji, więc wystarczy postępować zgodnie z poniższymi instrukcjami.

  Jak usunąć, usunąć i wyczyścić historię wyszukiwania na Twitterze
  Jak usunąć, usunąć i wyczyścić historię wyszukiwania na Twitterze

  Pierwszą metodą, której zamierzamy użyć, jest całkowite usunięcie lub wyczyszczenie historii wyszukiwania, w ten sposób nie zostaną wyświetlone żadne sugestie. Przede wszystkim musimy wejść do aplikacji Twitter, możesz to zrobić z dowolnego urządzenia mobilnego, z którego korzystasz. Po wejściu do środka przejdź do sekcji „Wyszukiwania” i możesz zobaczyć zapisane wyszukiwania.

  Ale w naszym konkretnym przypadku musimy wybrać opcję „Ostatnie” i kliknąć (X), który jest pokazany po prawej stronie opcji. W ten sposób usuniesz ostatnie sugestie z historii wyszukiwania.

  Teraz, jeśli chcemy, aby historia została trwale usunięta, pozostawiając ją bez sugestii, musisz kliknąć opcję „Usuń”. Jak zauważyłeś, jest to bardzo prosta procedura do wykonania i zajmie tylko kilka minut.

  Czytaj więcej  Co to są polecenia informacji o systemie w systemie Linux? Jak wprowadzać i przeglądać informacje?

  Wyczyść, usuń i wyczyść historię wyszukiwania na Twitterze krok po kroku

  Na wypadek, gdybyś chciał usunąć historię wyszukiwania, ale chciałbyś zostawić ją na przyszłość. Przydatne będzie użycie drugiej metody, dzięki której będzie można usuwać sugestie jedna po drugiej. Aby z niego skorzystać, musisz oczywiście wejść do aplikacji Twitter z telefonu komórkowego, a następnie przejść do „Szukaj”.

  Po znalezieniu się w tej opcji wyświetlone zostaną ostatnie wyszukiwania, których dokonałeś , teraz następnym krokiem jest wybranie sugestii i przytrzymanie jej przez kilka sekund. Dopóki nie wyświetli się opcja „Usuń” i zostanie ona usunięta, teraz przejdziesz do następnej sugestii wyszukiwania, jeśli chcesz ją usunąć, musisz powtórzyć procedurę.

  Jak usunąć, usunąć i wyczyścić historię wyszukiwania na Twitterze
  Jak usunąć, usunąć i wyczyścić historię wyszukiwania na Twitterze

  Dzięki tej metodzie usunięcie sugestii z historii wyszukiwania na Twitterze może zająć dużo czasu. Ale będziesz mógł liczyć na te sugestie, których nie chcesz eliminować z listy i korzystać z nich w przyszłości.

  Jak widzisz, opcja, której Cię nauczyliśmy, jest tak prosta, jak zmiana nazwy użytkownika na Twitterze. Jeśli więc zastosujesz w praktyce kroki opisane w tym artykule, będziesz mógł usunąć, usunąć i wyczyścić historię wyszukiwania na Twitterze.

  Czytaj więcej  Jak zablokować i zabezpieczyć hasłem moje czaty na Tinderze, aby nikt nie mógł ich czytać

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji