Jak usunąć ograniczenie wiekowe na YouTube, aby móc oglądać filmy z ograniczeniami bez problemów?

19 kwietnia, 2022

Ograniczenie wiekowe na YouTube to tylko konfiguracja, którą można bardzo łatwo usunąć na wypadek, gdyby przeszkadzało ci podczas oglądania treści dla osób pełnoletnich. Istnieją nawet różne sposoby oglądania tego typu treści na wypadek, gdyby nie można było usunąć ograniczenia.

Podczas odtwarzania filmu z tego typu treściami pojawi się komunikat, który zmusi nas do uruchomienia sekcji na YouTube , abyśmy mogli zaoferować nasze informacje na platformie i dzięki temu mogli sprawdzić wiek według naszej dodanej daty urodzenia przy tworzeniu naszego konta na Youtube.

  Czynniki, które należy wziąć pod uwagę w związku z ograniczeniem wiekowym w YouTube

  Chcemy oglądać idealne filmy, ale dlaczego ograniczenia wiekowe? Musisz pamiętać, że ma to na celu ochronę nieletnich przed niektórymi treściami, które nie są dla nich odpowiednie, a zasady YouTube są bardzo surowe w odniesieniu do wszelkiego rodzaju treści, które mogą być dla nich wrażliwe.

  Czytaj więcej  Jak sprawdzić szczegóły zużycia i salda mojego telefonu komórkowego Movistar w Peru Prepaid i Postpaid za darmo?

  Chociaż czasami film, który jest całkowicie dla dzieci, jest ograniczony przez pomyłkę lub z winy, ale istnieją aplikacje, na przykład Family Link, który jest aplikacją do kontroli rodzicielskiej stworzoną przez Google, dzięki której możesz być bardziej precyzyjny podczas filtrowania treści pod kątem oni.

  Innym sposobem na staranne dobranie treści dla najmłodszych jest obejrzenie wszystkich kanałów, które subskrybujesz i zablokowanie użytkownika lub kanału YouTube, aby nie oglądać ponownie jego treści.

  Jak płynnie oglądać filmy z ograniczeniami

  W rzeczywistości jest to prosty proces, wystarczy to zrobić ze strony internetowej na komputery, a nie z wersji mobilnej, wystarczy pokazać Google, że jesteś pełnoletni, w tym celu wprowadź swoje konto YouTube , jeśli go nie masz , wystarczy utworzyć konto google jest niezbędne, ponieważ to tam znajdziemy konfigurację, której szukamy.

  Po wejściu klikniesz na swoje zdjęcie profilowe, które znajduje się w prawej górnej części, od razu zobaczysz opcję konfiguracji, która po kliknięciu zostanie przekierowana na stronę główną swojego konta YouTube.

  Będąc na tej stronie, musisz znaleźć i kliknąć Wyświetl lub zmień ustawienia swojego konta Google, gdzie możesz uzyskać dostęp do swoich danych osobowych i zmodyfikować dużą ilość danych konta, ale celem jest zmiana daty urodzenia na taką, w której jesteś w Twoim wieku starsze po zmodyfikowaniu tego klikamy na uaktualnij dane i gotowe.

  Czytaj więcej  Jak zmienić lub dostosować jasność ekranu laptopa, aby zmniejszyć go za pomocą klawiatury?

  Jeśli w przypadku niemożności obejrzenia żądanego filmu po wykonaniu tych instrukcji, jest bardzo prawdopodobne, że jest to spowodowane innymi przyczynami, takimi jak ograniczenie kraju , które jest bardzo częste w krajach łacińskich, w takim przypadku będziesz wymagany posiadać licencję Premium.

  Jak usunąć ograniczenie wiekowe w YouTube na urządzeniach mobilnych.

  Oprócz naszego komputera stacjonarnego nauczymy Cię również, jak aktywować lub dezaktywować tryb ograniczony na Androidzie lub iPhonie , Chociaż ich projekty operacyjne są różne, procedura jest bardzo podobna.

  Zaczniemy od urządzeń z Androidem dla nich musisz wejść do aplikacji YouTube i wybrać swoje konto, po czym w prawej górnej części w trzech punktach, gdzie jest napisane więcej zostanie wyświetlone menu, następnie wybierz ogólną konfigurację i będziesz mógł aby zobaczyć opcję Aktywuj lub dezaktywuj tryb ograniczonego dostępu i gotowe, możesz cieszyć się filmami z YouTube bez problemów.

  W przypadku urządzeń iPhone procedura jest bardzo podobna w aplikacji, kliknij swoje zdjęcie profilowe, a następnie w ustawieniach, a będziesz mógł zobaczyć opcję Filtruj w trybie ograniczonym, wtedy masz do dyspozycji, czy ją aktywować, czy dezaktywować, opcja bez filtrowania oznacza, że ​​tryb ograniczony jest dezaktywowany, a ścisły logicznie tryb ograniczony jest włączony, to byłby cały proces.

  Czytaj więcej  Jak aktywować lub ustawić tryb ciemny w sieci WhatsApp na moim komputerze krok po kroku

  Mamy nadzieję, że skorzystasz z tych zaleceń, aby nie mieć żadnych problemów podczas oglądania filmów z YouTube i filtrowania treści w celu ochrony dzieci i młodzieży.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji