Jak usunąć, odinstalować lub usunąć kilka aplikacji jednocześnie na moim telefonie z Androidem?

21 czerwca, 2021

Są chwile, kiedy, nie zdając sobie z tego sprawy, zainstalowaliśmy zbyt wiele aplikacji na naszym urządzeniu mobilnym . Jeśli tak jest w Twoim przypadku i masz komputer o wystarczającej pojemności i zasobach, możesz nie mieć problemu z liczbą zainstalowanych aplikacji. W niektórych przypadkach użytkownicy mają problemy z odinstalowywaniem aplikacji.

Jednak nie zaleca się instalowania zbyt wielu aplikacji, a jeśli są to aplikacje, z których zwykle korzystasz, powinieneś od czasu do czasu. Powodem, dla którego Ci to mówimy, jest to, że te aplikacje, których zwykle nie używasz zbyt dużo, zajmują miejsce na dysku . Ponadto pamięć podręczna będzie się stopniowo zwiększać, aż skończysz z dostępną pamięcią.

Jedyną opcją, jaką masz, jest usunięcie wszystkich danych tych aplikacji, których nie używasz lub które są po prostu w każdej z nich. Prawdą jest, że wykonanie tego procesu ręcznie wymaga trochę czasu, ponieważ zwykle odinstalowujemy aplikację po aplikacji . Czy chcesz wiedzieć, jak odinstalować kilka jednocześnie? Czytaj dalej, a dowiesz się.

Indeks

  Czy można odinstalować wiele aplikacji bez bycia rootem?

  W zależności od urządzenia, które masz pod ręką, możesz nie mieć możliwości jednoczesnego odinstalowania kilku aplikacji.W takich przypadkach będziesz musiał przechodzić aplikacja po aplikacji , chociaż jest to ograniczone, jest przeznaczone dla tych użytkowników, którzy są nie root.

  Ważne jest, aby wiedzieć, że będąc superużytkownikiem, masz możliwość usunięcia lub odinstalowania wstępnie zainstalowanych aplikacji na Androida. Chociaż obecne telefony komórkowe dają Ci możliwość dostępu do funkcji lub ustawień, które wcześniej musiały być superużytkownikiem. Wśród nich jest możliwość zbiorczego usuwania aplikacji.

  Najwyraźniejszym przykładem, jaki możemy ci dać w zależności od tego, w jaki sposób ci podaliśmy, są telefony średniej i wysokiej klasy marki Xiaomi. Te komputery są wyposażone w funkcje, które umożliwiają jednoczesne usuwanie wielu aplikacji. Chociaż jest to funkcja, którą stopniowo wdrażają inne marki telefonów komórkowych.

  Jak zbiorczo odinstalowywać aplikacje na urządzeniu z Androidem?

  Korzystaj z natywnych funkcji telefonu

  To pierwsza opcja, którą powinieneś wypróbować. Mówimy ci w ten sposób, ponieważ nie wiemy, jaki konkretnie typ urządzenia masz , ale jest prawdopodobne, że jeśli masz Xiaomi lub Samsunga, możesz odinstalować aplikacje w ten sposób.

  Czytaj więcej  Jak wyszukiwać, instalować i pobierać bezpłatne rozszerzenia Google Chrome Bardzo proste!

  Sposobem na to jest podejść do biurka swojego telefonu. Tam będziesz naciskać dowolne miejsce dostępne na ekranie. Zauważysz, że perspektywa zmieni się w taki sposób, że będziesz mógł wybierać różne aplikacje . Ta funkcja pozwoli Ci przenieść aplikacje, przenieść je do określonego folderu, a także odinstalować je z systemu.

  Do dezinstalacji użyje Sklepu Play

  Chociaż wydaje się to nieco oczywiste, wiele osób z urządzeniami z Androidem nie zdaje sobie sprawy z tej konkretnej funkcji. Zwykle używają aplikacji innych firm do zbiorczego odinstalowywania aplikacji. Ale nie jest to konieczne, ponieważ zużywasz zasoby i poświęcasz niewielką przestrzeń dyskową na wspomniane aplikacje, gdy masz już zainstalowaną doskonałą alternatywę.

  Aby to zrobić, musisz przejść do aplikacji Google Play , następnie musisz przejść do opcji aplikacji i zlokalizować sekcję Moje aplikacje w Game. I tam zobaczysz kilka opcji, w twoim przypadku wystarczy wybrać opcję zainstalowanych aplikacji, a następnie dotknąć opcji przechowywania.

  Jeśli wykonałeś wszystkie te kroki, zauważysz, że zostanie wyświetlona seria list ze wszystkimi aplikacjami zainstalowanymi na twoim komputerze. Jako rodzaj listy będziesz sprawdzać te aplikacje, które chcesz wyeliminować. Możesz spróbować całkowicie odinstalować czysty Master w ten sposób.

  Czytaj więcej  Jak dowiedzieć się lub wykryć, czy zdjęcie osoby jest fałszywe na WhatsApp?

  Z drugiej strony możesz użyć aplikacji innych firm do przeprowadzenia tej operacji. Dobrą rzeczą jest to, że istnieje wiele opcji, które możesz wybrać w Sklepie Play. Należy jednak pamiętać, że zajmie to trochę miejsca, którego prawdopodobnie nie masz. Włóż ten konkretny moment.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji