Jak usunąć moje konto iCloud na zawsze z mojego telefonu komórkowego lub komputera z Androidem?

1 listopada, 2021

Od pewnego czasu smartfony stają się narzędziem codziennego użytku, dzięki nieustannym innowacjom , które wnoszą do naszego życia, łącząc wszelkiego rodzaju aplikacje, które wcześniej były podzielone między kilka urządzeń, minimalizując liczbę urządzeń przenośnych, które trzeba mieć. w pełni optymalizując ich funkcje.

Jak usunąć moje konto iCloud na zawsze z mojego telefonu komórkowego lub komputera z Androidem?

Zwłaszcza urządzenia iPhone, które są liderem na rynku pod względem jakości i innowacji dzięki wszystkim dostępnym narzędziom, z doskonałą pamięcią i możliwością zwolnienia miejsca na moim iPhonie bez usuwania czegokolwiek za pomocą wewnętrznych funkcji urządzenia, dzięki wszystkim zaletom jakie system operacyjny iOS oferuje swoim użytkownikom.

Biorąc pod uwagę, że urządzenia te mają dużą pojemność pamięci wewnętrznej , obejmują one również usługę wirtualnej pamięci masowej za pośrednictwem chmury, która umożliwia tworzenie i konfigurowanie konta iCloud z komputera PC, Androida lub iPhone'a w celu zapisywania wszelkiego rodzaju informacji. bezpieczna platforma.

Obecnie usługa pamięci masowej iCloud oferuje użytkownikom Apple 5 GB wirtualnej pamięci masowej w chmurze całkowicie za darmo, z opcją rozszerzenia pojemności za pomocą planów Premium do 2 TB, oprócz dodatkowej opcji udostępniania planu pamięci masowej znajomych, aby podzielić płatność tym samym.

Czytaj więcej  LinkedIn InMail a wiadomości LinkedIn Co jest lepsze? Różnice

Korzystając tylko z podstawowej bezpłatnej usługi 5 GB, usługa wirtualnej pamięci masowej iCloud może być używana głównie do zapisywania ważnych informacji i plików, ponieważ system bezpieczeństwa i szyfrowania chmury jest lepszy niż pamięć wewnętrzna systemu operacyjnego iOS.

Dlatego ważne jest, aby wiedzieć wszystko, czego potrzebujesz na temat konfiguracji iCloud w przypadku regularnego korzystania z tej usługi, szczególnie w przypadku konieczności przywrócenia kopii zapasowej iCloud na iPhonie, iPadzie lub iPodzie Touch, aby zachować synchronizację urządzeń z informacjami bez utraty wszystko w procesie.

Nauka korzystania z usług wirtualnej pamięci masowej iCloud jest ważna, aby w pełni wykorzystać możliwości urządzeń Apple bez martwienia się o luki w zabezpieczeniach lub brak pamięci, aby wszystkie aplikacje działały bez problemu. Z kolei nauczymy Cię, jak na zawsze usunąć konto iCloud z telefonu komórkowego lub komputera z Androidem.

  Usuń konto iCloud z Androida i PC

  Proces trwałego usuwania konta iCloud z Androida lub komputera jest prosty w przypadku, gdy zamierzasz zmienić urządzenia i nie jest już konieczne korzystanie z usług pamięci masowej iCloud lub po prostu dlatego, że korzystasz już z innej usługi pamięci masowej o większej wolnej pojemności.

  Czytaj więcej  Jak utworzyć i skonfigurować automatyczną odpowiedź na wiadomości e-mail odebrane w Gmailu - Odpowiadaj automatycznie Gmailowi

  Przede wszystkim musisz otworzyć domyślną przeglądarkę, aby w pasku adresu wpisać następujący adres internetowy: appleid.apple.com/, aby wejść do systemu Apple ID, wprowadzając adres e-mail i hasło zsynchronizowane z kontem.

  Po zalogowaniu się musisz odpowiedzieć na pytania bezpieczeństwa, aby zalogować się do swojego profilu użytkownika, aby upewnić się, że właścicielem konta jest osoba, która próbuje się zalogować. Gdy znajdziesz się w swoim profilu, poszukaj w menu Apple ID opcji tymczasowego numeru PIN pomocy .

  W nowym menu kliknij Generuj PIN i zapisz kod, który pojawi się na ekranie, musisz szybko zakończyć ten proces, ponieważ kod jest tylko tymczasowy na pół godziny. Teraz na swoim iPhonie wybierz numer 900 812 703, aby zadzwonić do pomocy technicznej , podaj wygenerowany kod PIN i poproś o zamknięcie konta iCloud po wyjaśnieniu, dlaczego chcesz to zrobić.

  Usuń konto iCloud na zawsze

  Wprowadź następujący adres w przeglądarce: privacy.apple.com, aby wejść na stronę prywatności Apple, kliknij Poproś o usunięcie konta i wybierz powód jego zamknięcia i naciśnij Dalej.

  Naciskaj dalej, aż dojdziesz do Warunków usuwania konta> wybierz, gdzie wysłać powiadomienia o zmianie konta> zapisz kod zabezpieczający> wprowadź kod i na koniec wybierz opcję usunięcia konta, aby zakończyć proces.

  Czytaj więcej  Jak nagrywać gry, w które gram na moim telefonie komórkowym z twarzą na ekranie i dźwiękiem?

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji