Jak usunąć lub wyłączyć powiadomienia kontroli Chromecasta z mojego telefonu komórkowego?

16 listopada, 2021

W ten sposób wielokrotnie wyrażaliśmy doskonałe usługi oferowane użytkownikom przez firmę cieszącą się światowym liderem, taką jak Google. A teraz oferuje ciekawą usługę, dzięki której możemy mieć dostęp do transmisji przez Chromecasta, którego wcześniej trzeba poprawnie skonfigurować .

Jak usunąć lub wyłączyć powiadomienia kontroli Chromecasta z mojego telefonu komórkowego?

Ale czasami możemy mieć problemy z kontrolą powiadomień przez naszego Androida i lepiej go dezaktywować. Z tego powodu pokażemy Ci, jak możesz wyłączyć powiadomienia sterujące Chromecastem na urządzeniu z Androidem.

Przyszłość dotarła do nas i dzięki tej niesamowitej aplikacji możemy połączyć, kontrolować i zarządzać wszystkimi naszymi urządzeniami elektronicznymi. Ale przez połączenie, które tworzymy przez Chromecasta. Wszystkie nasze urządzenia możemy podłączyć do tej samej sieci WiFi.

Ale niestety, aktywacja powiadomień, która odpowiada za kontrolowanie reprodukcji wysyłanych przez sieć. Możesz dostać przerwania czegoś, co nie jest pożądane i konieczne jest wprowadzenie poprawek do tego problemu. W tym celu musimy tylko usunąć lub dezaktywować powiadomienia kontrolne Chromecasta z mojego telefonu komórkowego.

  Po co usuwać powiadomienia kontrolne Chromecasta

  Czytaj więcej  Jak stworzyć lub zrobić listę e-mailową Jak mogę powiększyć listę?

  Ta genialna usługa oferowana przez Google pozwala nam wykonywać różne funkcje, w tym powielać ekran Twojego Androida na telewizorze. Ale możliwe jest również kontrolowanie tego, co jest przesyłane przez sieć, niestety może to kontrolować inny podłączony użytkownik. Podkreślenie problemu, którego można na razie uniknąć, jeśli powiadomienia sterujące Chromecastemwyłączone.

  Należy pamiętać, że ten rodzaj kontroli może być również wykonywany przez Google Home i dotyczy nie tylko Chromecasta. Więc jeśli jesteś zmęczony powtarzającymi się przerwami podczas odtwarzania treści. Wystarczy wykonać te proste czynności, aby w ten sposób dezaktywować powiadomienia kontrolne Chrome na telefonie komórkowym.

  Kroki, aby usunąć powiadomienia sterujące Chromecastem na telefonie komórkowym

  Wyłączenie powiadomień kontrolnych Chromecasta jest bardzo łatwe, ale powinieneś wiedzieć, jakie są kroki. W tym celu musisz wykonać następujące czynności, najpierw musisz przejść do aplikacji Google Home z urządzenia mobilnego. Gdy znajdziesz się na platformie, przejdź do prawego rogu okna i tam musisz wybrać, klikając opcję "Urządzenia".

  Po otwarciu nowego okna musisz zlokalizować i wybrać kartę Chromecast, z której zamierzasz usunąć powiadomienia kontrolne. Po wykonaniu tego kroku musisz kliknąć „Menu”, ta akcja pokaże Ci różne opcje na ekranie. Dzięki któremu będziesz mógł dokonać różnych zmian w konfiguracji Chromecasta.

  Czytaj więcej  Jak zarejestrować, utworzyć lub otworzyć konto Wallapop, aby sprzedawać lub kupować - Kompletny przewodnik

  Poszukaj sekcji „Informacje o urządzeniu” i tutaj znajdziesz inne opcje, a w naszym przypadku powinieneś poszukać opcji „Zezwalaj innym użytkownikom na kontrolę przesyłanych treści multimedialnych” . Które musisz dezaktywować i to wszystko, tak szybko i łatwo uniemożliwisz innemu użytkownikowi korzystającemu z tej samej sieci kontrolę nad tym, co jest odtwarzane.

  Po raz kolejny spełniliśmy naszą misję oferowania Państwu rozwiązań problemów, które możemy napotkać podczas manipulowania naszymi urządzeniami elektronicznymi. Możemy zaoferować proste rozwiązanie, pokazując, jak zainstalować i skonfigurować Chromecasta do nowej sieci Wi-Fi.

  I w ten sposób dochodzimy do końca tego artykułu, w którym poznałeś wspaniałą usługę, którą Google oferuje teraz swoim klientom. I w prostych krokach byłeś w stanie wiedzieć, jak usunąć lub dezaktywować powiadomienia sterujące Chromecastem z mojego telefonu komórkowego.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji