Jak usunąć lub wyeliminować niechciane reklamy i wyskakujące okienka pojawiające się w Google Chrome

21 sierpnia, 2022

Dla większości osób, które korzystają z Internetu do wyszukiwania informacji, oglądania filmów lub po prostu przeglądania w poszukiwaniu czegoś interesującego. Korzystają z różnych wyszukiwarek i obecnie nie ma wątpliwości, że Google Chrome jest jedną z najpopularniejszych. Ale jako użytkownik możesz znudzić się reklamami, które mogą pojawić się w dowolnym momencie. Dlatego nauczymy Cię, jak usunąć lub wyeliminować reklamy lub wyskakujące okienka w Google Chrome.

Google Chrome, jak już wspomnieliśmy, jest jedną z najczęściej używanych wyszukiwarek, a to dzięki szerokiej gamie funkcji, które może zaoferować . Wśród nich możemy wymienić możliwość dezaktywacji i usuwania lub usuwania powiadomień i to z telefonu komórkowego lub komputera. Ale inni mają dużą liczbę rozszerzeń, dzięki którym możesz wykonywać różne zadania.

Jak usunąć lub wyeliminować niechciane reklamy i wyskakujące okienka pojawiające się w Google Chrome

Ale pomimo wielu różnych korzyści, jakie może zaoferować Google Chrome, nie możemy ignorować niedogodności powodowanych przez reklamy, które zwykle pojawiają się po otwarciu strony. Ale nie martw się więcej, bo dzięki temu artykułowi nauczysz się doskonałej sztuczki, dzięki której będziesz w stanie wyeliminować reklamy lub wyskakujące okienka w wyszukiwarce Google .

Czytaj więcej  Jak zmienić moją nazwę na Facebooku przed upływem 60 dni Czy jest to możliwe?

  Indeks

   Kroki, aby usunąć lub usunąć reklamy lub wyskakujące okienka w Google Chrome na komputerze

   Przed kontynuowaniem tego interesującego artykułu ważne jest, abyś wiedział, że te reklamy pojawiają się na odwiedzanych stronach i jest to prosty powód, aby zarabiać pieniądze . Dlatego ludzie tworząc stronę internetową umieszczają te reklamy, aby zarabiać. I pamiętaj, że jest to sposób, z którego korzystają wszystkie strony internetowe, aby się utrzymać.

   Google Chrome usuń reklamy

   Chociaż może to być sposób na zarabianie pieniędzy na reklamach, może to być również sposób na ukrycie złośliwego oprogramowania. Ponieważ cyberprzestępcy wykorzystują ten sposób, aby dostać się do twojego komputera. Dlatego blokowanie wyskakujących okienek z pewnością ochroni Cię przed tymi złośliwymi, które obfitują w sieci.

   Przejdźmy teraz do rzeczy i zobaczmy, co możemy zrobić, aby usunąć reklamy lub wyskakujące okienka z Google Chrome . I w tym celu najpierw zrobimy to, wprowadzając konfigurację Chrome. Aby to zrobić, wystarczy otworzyć przeglądarkę i przejdziemy do ikony trzech pionowych punktów, która znajduje się w prawej górnej części ekranu.

   Czytaj więcej  Jak bezpiecznie zapłacić lub dokonać płatności na Wallapop i uniknąć oszustw

   Po zlokalizowaniu musimy kliknąć, aby wywołać menu opcji, z którego wybierzemy „Konfiguracja”. Ta akcja przeniesie nas do Twojego okna i zwrócimy uwagę na lewą stronę i klikniemy opcję „Prywatność i bezpieczeństwo”. Teraz po prawej stronie zostanie wyświetlonych kilka sekcji i wybierzemy „Konfiguracja witryny”.

   Ta akcja pokaże nam inne opcje, ale w naszym przypadku zejdziemy w dół, aż znajdziemy opcję „ Wyskakujące okienka i przekierowania ”. I sprawdzimy, czy wyświetla się komunikat Dozwolone, ponieważ klikniemy, aby wejść do jego ustawień.

   Po prawej stronie dozwolonej opcji znajduje się przełącznik, który przesuniemy w lewo i wyświetli się komunikat „Zablokowane (zalecane)”.

   Kroki, aby usunąć lub usunąć reklamy lub wyskakujące okienka w Google Chrome na Androida

   W przypadku, gdy ten problem występuje również na telefonie komórkowym i chcesz chronić swój telefon przed zagrożeniem, jakie mogą przedstawiać wyskakujące okienka i reklamy . Musisz postępować w następujący sposób, wejdź do Google Chrome. Następnie musisz nacisnąć ikonę z trzema kropkami, aby wyświetlić menu opcji, a teraz kliknij „Ustawienia”.

   Google Chrome usuwa reklamy mobilne

   Następnym krokiem jest naciśnięcie opcji „ Ustawienia witryny ”, a zostaną wyświetlone nowe opcje, przewiń w dół, aż pojawi się opcja „Wyskakujące okienka i przekierowanie”. Teraz wystarczy przesunąć przełącznik w prawo, a pojawi się następujący komunikat „Blokuj wyskakujące okienka i przekierowania (zalecane)”

   Czytaj więcej  Jak tworzyć foldery i podfoldery z listy w programie Excel — Lista plików

   Ale jeśli chcesz zezwolić na wyskakujące okienka , możesz powtórzyć cały proces i włączyć opcję. W ten prosty sposób zablokowałeś reklamy i wyskakujące okienka Google Chrome na swoim komputerze osobistym i urządzeniach z Androidem.

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Go up

   Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji