Jak usunąć lub usunąć zaklęcia i zaklęcia w Minecrafcie w kilku krokach

14 czerwca, 2022

Aby być ekspertem w jednej z najlepszych gier wszechczasów na Androida i PC, musisz znać każdą z kryjących się w niej sztuczek. Dowiedz się, jak usuwać zaklęcia i zaklęcia w grze Minecraft , aby chronić wszystkie swoje przedmioty.

Jak usunąć lub usunąć zaklęcia i zaklęcia w Minecrafcie w kilku krokach

  Indeks

   Czym jest zaklęcie w Minecrafcie?

   W grze możesz modyfikować posiadane obiekty , a nawet obiekty innych graczy. Jednym ze sposobów, aby to zrobić, są zaklęcia.

   Zaklęcia są zwykle rzucane przy stole zaklęć, a im wyższy poziom twojego doświadczenia w grze, tym więcej zaklęć będziesz miał do dyspozycji. Aby uzyskać dostęp do listy zaklęć, użyj polecenia /enchant.

   Możesz dodać wzmocnienia do przedmiotów takich jak trójzęby lub dodać ochronę do swojej zbroi . Dokonuj ulepszeń, aby Twoje przedmioty były niezniszczalne.

   Ale czary mogą być również użyte przeciwko tobie i całkowicie uszkodzić twoją grę. Jeśli tak jest w twoim przypadku, najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, to skontrować atak , usuwając zaklęcie.

   Czytaj więcej  Dlaczego mój iPhone działa i słyszy tylko w trybie głośnika, gdy do mnie dzwonią?

   Jak usunąć zaklęcia i zaklęcia w Minecrafcie?

   Od aktualizacji 1.14 gry istnieje szybki sposób na usunięcie każdego rodzaju zaklęcia lub zaklęcia, więc musisz zaktualizować grę . Stosuje się kamień szlifierski lub kamień młyński, lub też kamień do ostrzenia, jak jest również często nazywany.

   Jak mogę zdobyć kamień młyński?

   Jest to dość łatwy przedmiot do zdobycia. Jego wygląd to kamień z dwoma patyczkami po bokach. Jeśli nie możesz go znaleźć, możesz go zbudować, jeśli masz jeden z tych przedmiotów w ekwipunku:

   • 2 drewniane klocki
   • 2 drewniane kije
   • 1 kamienna płyta

   Będziesz także potrzebował trochę EXP, ale zostanie ono zwrócone po rzuceniu zaklęcia. Teraz nadszedł czas na umieszczenie wszystkich obiektów w określonej kolejności, aby wszystko działało.

   • Otwórz swój stół zaklęć, aby rozpocząć. Spójrz na siatkę 3 x 3, na której obiekty zostaną umieszczone w uporządkowany sposób, aby zadziałało.
   • Umieść kamienną płytę bezpośrednio na środkowym bloku, na górze (górny środkowy kwadrat).
   • Następnie umieść dwa patyki na siatce. Jeden po prawej stronie kamienia, a drugi po lewej (górna lewa rama i górna prawa rama).
   • Aby zakończyć, umieść drewniane deski (dowolnego rodzaju) tuż pod każdym drewnianym patyczkiem (środkowe lewe pudełko i środkowe prawe pudełko).
   Czytaj więcej  Jak się dowiedzieć, kto wyświetlił lub odwiedził mój status zdjęcia profilowego WhatsApp?

   Masz już gotowy kamień szlifierski, teraz niech zacznie się magia. Kamienie można również znaleźć w prawie każdej wiosce w Minecraft , a konkretnie w budynku kowala lub rusznikarza.

   Jak używać kamienia do ostrzenia?

   • Znajdź kamień w swoim ekwipunku
   • Umieść kamień w dowolnym miejscu, klikając prawym przyciskiem myszy ściany lub sufit
   • Teraz poszukaj zaklętego przedmiotu w ekwipunku i umieść go między kwadratami kamienia

   Czar automatycznie złamie się, a całe doświadczenie, które na nim wydałeś, zostanie ci zwrócone. To najlepszy sposób na usunięcie praktycznie każdego zaklęcia z Minecrafta.

   Najlepsze zaklęcia Minecraft

   Zaklęcie Fortuny III

   To doskonałe zaklęcie, jeśli Twoim celem jest zdobycie jak największej liczby diamentów . To, co robi, to zwiększanie szans na znalezienie większej liczby diamentów za każdym razem, gdy wydobywasz.

   Niezłomne zaklęcie III

   Sprawia, że ​​Twoje przedmioty są prawie niezniszczalne . Zwiększa twoją wytrzymałość do maksymalnego poziomu i jest sposobem na wykorzystanie zasobów gry. Chociaż warto pamiętać, że nie miałyby nieskończonej trwałości.

   Amulety ochronne

   Służą do ulepszania twojej zbroi do punktu, w którym nie mają na ciebie wpływu ataki innych graczy. Dodatkowo, jeśli osiągniesz maksymalny poziom tego zaklęcia, twój wróg otrzyma 50% zadanych ci obrażeń.

   Czytaj więcej  Rozwiązywanie problemów z kamerą Borrosa w Samsung Galaxy S8, S10, A30, Huawei P10

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   Go up

   Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji