Jak usunąć lub usunąć tło z obrazu lub zdjęcia online za darmo - szybko i łatwo

10 września, 2021

Umiejętność edycji obrazu nie jest już wyłącznym zadaniem projektantów, ale co najważniejsze, nie musisz być ekspertem, aby to zrobić. Dowiedz się, jak bezpłatnie usunąć tło z obrazu lub zdjęcia online.

Jak usunąć lub usunąć tło z obrazu lub zdjęcia online za darmo - szybko i łatwo

  Jak usunąć tło z obrazu lub zdjęcia online?

  Istnieje kilka bezpłatnych i łatwych w użyciu aplikacji internetowych . Pokażemy Ci 5 najbardziej polecanych, abyś mógł edytować swoje zdjęcia jak profesjonalista.

  Usuń.bg

  Jest to aplikacja o prostym interfejsie, z której można korzystać bez konieczności zakładania konta w ramach platformy. Wystarczy przeciągnąć lub przesłać obraz z komputera.

  Następnie możesz edytować przesłany obraz, umieszczając jedno z dostępnych domyślnych teł lub po prostu pobrać aplikację w formacie PNG. Możesz go pobrać w rozmiarze 500 x 500 px lub w oryginalnym rozmiarze za 1 kredyt wewnątrz remove.bg .

  Darmowa wersja działa bardzo dobrze, ale jeśli chcesz więcej korzyści, możesz zdecydować się na subskrypcję premium. Możesz również zdobyć kredyty, polecając aplikację znajomym.

  Czytaj więcej  Jak stworzyć kampanię marketingową i strategię WhatsApp dla biznesu - WhatsApp Business

  Adobe Photoshop Express

  Firma Adobe bardzo dobrze rozumie potrzeby użytkowników i wdrożyła łatwą w obsłudze aplikację online. Wystarczy wejść na stronę i przesłać plik obrazu z komputera.

  Stamtąd możesz edytować tło lub wprowadzić drobne modyfikacje, takie jak dodanie nowego tła do obrazu. Na koniec możesz zapisać plik, który będzie nadal zachowywał tę samą jakość.

  Jest to aplikacja przyjazna dla użytkownika, więc korzystanie z niej nie wymaga wiedzy projektowej. Aby się zalogować, potrzebujesz tylko konta Adobe.

  Przycinanie Magii

  Działa w bardzo podobny sposób jak inne internetowe aplikacje do projektowania, chociaż nie jest to darmowa aplikacja . Wystarczy wgrać obraz na platformę i automatycznie usunie tło.

  Zaletą korzystania z Clipping Magic jest to, że umożliwia edycję obszaru obrazu, który chcesz wyciąć lub zachować. Jest to idealna funkcja do przycinania bardzo szczegółowych sylwetek, które mogą stracić jakość w procesie edycji.

  Ponadto umożliwia edycję innych szczegółów, takich jak nowy kolor tła czy dodanie cienia. Aby pobrać obraz musisz zarejestrować się na platformie i zapłacić 1 kredyt . Aktualne plany wynoszą od 3,24 do 16,99 USD.

  Czytaj więcej  Jak zainstalować i otworzyć plik APK na moim Androidzie lub komputerze bez Google Play?

  Pixlr BG

  Jest to darmowe narzędzie Pixlr i aby z niego skorzystać, przeciągnij obraz na stronę i poczekaj, aż zacznie się magia. Jeśli jesteś zadowolony z wyniku, możesz pobrać obraz, ale jeśli nie jesteś zadowolony, możesz zmodyfikować punkty przycinania tła.

  Darmowa wersja pozwala modyfikować obrazy w ograniczony sposób, ale z zachowaniem oryginalnej jakości . Teraz, jeśli chcesz uzyskać dostęp do planów premium, musisz zapłacić od 7,99 do 29,99 USD miesięcznie.

  Quitarfondo.com

  Aby skorzystać z tego narzędzia, musisz wgrać obraz na platformę i ręcznie edytować punkty cięcia . Następnie wybierz obszary, które chcesz zachować, oraz te, które chcesz usunąć.

  Chociaż spełnia swoje zadanie i pozwala swobodnie edytować obraz, może być trudny w użyciu. Gdy wynik jest gotowy, wystarczy nacisnąć przycisk Pobierz .

  Usuń tło obrazu za pomocą Photoshopa (szybki sposób)

  • Otwórz aplikację na swoim komputerze
  • Kliknij opcję Plik / Otwórz
  • Wybierz obraz, który zamierzasz edytować
  • Wybierz opcję magicznej różdżki z panelu narzędzi znajdującego się na lewym panelu
  • Wybierz wielkość próbki i wybierz niezbędne parametry
  • Kliknij na obrazek, tylko w obszarze tła
  • Jeśli jesteś zadowolony z obszaru wybranego obrazu, naciśnij klawisz Delete lub przycisk Usuń
  Czytaj więcej  Jak nagrywać gry, w które gram na moim telefonie komórkowym z twarzą na ekranie i dźwiękiem?

  Ta opcja jest idealna, jeśli zamierzasz edytować prosty obraz , który nie wymaga dalszej edycji w szczegółach. Teraz, jeśli chcesz osiągnąć efekt wysokiej jakości, musisz mieć większą wiedzę techniczną na temat korzystania z Photoshopa i uzbroić się w cierpliwość.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji