Jak usunąć lub usunąć moje konto WhatsApp na zawsze lub tymczasowo - bardzo łatwo

24 lipca, 2021

Kontrowersje, które powstały wokół słynnej sieci społecznościowej WhatsApp, dotyczące jej nowej polityki prywatności, wywołały w ostatnim czasie wiele plotek i spekulacji, które doprowadziły użytkowników do usunięcia swoich kont.

Warto wspomnieć, że wypowiedział się właściciel tej słynnej sieci społecznościowej i stwierdził, że jego celem jest zapewnienie przejrzystości i nowych możliwości rozwoju firm.

Wyjaśniam również, że prywatność pozostanie nienaruszona, ponieważ wiadomości osobiste będą chronione szyfrowaniem typu end-to-end , co oznacza, że ​​żadna inna sieć społecznościowa, taka jak Facebook lub ta sama aplikacja WhatsApp, nie może ich zobaczyć.

Mimo to wielu użytkowników odczuło potrzebę usunięcia swoich kont WhatsApp i przełączenia się na inne opcje, obawiając się, że nowe zasady wdrożone przez WhatsApp wpłyną na ich życie prywatne.

Jeśli chodzi o aplikację do obsługi wiadomości błyskawicznych, obecnie istnieje wiele opcji, takich jak Signal lub Telegram, każda z nich może działać dla Ciebie, jeśli jesteś zdecydowany usunąć swoje konto WhatsApp, jeśli nadal nie wiesz, czym jest Telegram Messenger lub jak z niego korzystać , nie martw się, ponieważ jest to bardzo proste i praktycznie działają tak samo.

Czytaj więcej  Jak łączyć lub łączyć wiele obrazów w jednym pliku PDF za pomocą aplikacji

Indeks ()

  1. Zagrożenia podczas usuwania konta WhatsApp
  2. Jak usunąć konto WhatsApp

Zagrożenia podczas usuwania konta WhatsApp

Przed usunięciem konta WhatsApp powinieneś wiedzieć, że ten krok jest całkowicie nieodwracalny, ponieważ jeśli Twoje konto zostanie usunięte, na stałe przestanie istnieć.

Pamiętaj, że usunięcie konta spowoduje usunięcie całej historii wiadomości, kopii zapasowej Dysku Google, a także wszystkich grup WhatsApp, których jesteś częścią.

Należy zauważyć, że tylko ci, którzy usuną konto, tracą dostęp do historii wiadomości, ponieważ wiadomości lub rozmowy, które prowadzili z innymi osobami, są przechowywane w ich historii.

Zanim to zrobisz, możesz zsynchronizować dane z innymi aplikacjami do przesyłania wiadomości, możesz również wykonać kopię zapasową , aby nie stracić żadnego typu pliku.

Pamiętaj, że wszystkie obrazy lub filmy, które otrzymałeś za pośrednictwem WhatsApp, które znajdują się w pamięci telefonu komórkowego, zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne, nie ulegną żadnej zmianie, to znaczy pozostaną tam, ponieważ pamięć Twojego sprzętu jest całkowicie obca Aplikacja.

Jak usunąć konto WhatsApp

Jest to niezwykle prosty krok, ponieważ aby trwale usunąć swoje konto WhatsApp, musisz wejść do aplikacji i ustawić się na trzech kropkach w prawym górnym rogu, a następnie wybraćustawienia ”.

Czytaj więcej  Jak dodawać lub dodawać znajomych na Badoo krok po kroku

Następnie przechodzisz do sekcji "konto" i otworzy się nowe okno, w którym znajdziesz kilka opcji, które na końcu powie Ci Usuń moje konto, kliknij tam, otworzysz nową zakładkę wyjaśniającą wszystko, co się stanie, jeśli usuniesz swoje konto konto Oprócz możliwości zmiany numeru, na końcu i na czerwono zobaczysz „ Usuń moje konto ”.

Jeśli jesteś całkowicie pewien, że tego chcesz, naciśnij tam, ponieważ musisz pamiętać, że ten proces jest niezmienny i nieodwracalny.

Aby usunąć swoje konto, musisz wybrać kraj, w którym się znajdujesz, wpisać swój numer telefonu i kliknąć Usuń konto, należy zauważyć, że ze względów bezpieczeństwa WhatsApp poprosi Cię trzykrotnie o potwierdzenie, że chcesz usunąć swoje konto.

Dlatego po wprowadzeniu numeru telefonu zostaniesz poproszony o podanie powodu, dla którego chcesz usunąć swoje konto, a w ostatnim kroku, jeśli usuniesz konto, na końcu na ekranie telefonu pojawi się powitanie w WhatsApp i pływająca wiadomość gdzie ogłaszasz, że Twoje konto zostało usunięte.

Ten sposób usuwania konta WhatsApp dotyczy tylko telefonów komórkowych z systemem Android, ponieważ w przypadku iOS przycisk konfiguracji pojawi się w prawym dolnym rogu i nie są to trzy kropki, ale koło zębate.

Czytaj więcej  Jak usunąć, odinstalować lub usunąć kilka aplikacji jednocześnie na moim telefonie z Androidem?

Po wybraniu go otworzy się okno i musisz wybrać miejsce, w którym jest napisane konto, a następnie wybierz miejsce, w którym jest napisane usuń konto i tam rozpocznie się proces usuwania konta WhatsApp. Sukcesy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up

Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji