Jak usunąć lub usunąć moje konto pocztowe Yahoo! Zdecydowanie - Prosty samouczek

9 lipca, 2021

Kont Yahoo Mail były najbardziej popularne w swoim czasie, szczególnie przy dużej ilości pamięci oferowanej między innymi bardziej interesujących usług. Jednak w dzisiejszych czasach konkurencja, którą zaprezentowały Gmail i Outlook, doprowadziła wielu użytkowników do podjęcia decyzji o trwałym zamknięciu Yahoo!

Jeśli jesteś jednym z tych użytkowników, dobrą wiadomością jest to, że ta opcja naprawdę istnieje, a najlepsze jest to, że nie zajmie Ci to dużo czasu . Wystarczy kilka kroków i gotowe. Zacznijmy!

Kroki, aby usunąć moje konto z Yahoo!

Aby rozpocząć, musisz zalogować się na to samo konto, które zamierzamy usunąć. Możesz to łatwo zrobić na stronie yahoo.com . Poniżej należy wprowadzić adres https://login.yahoo.com/?done=https. Tam musisz zweryfikować swoje dane, czyli nazwę użytkownika.

Warunki Yahoo dla tej procedury zostaną wyświetlone poniżej, przeczytaj je uważnie przed zaakceptowaniem. Ważnym szczegółem jest to, że w tych warunkach Yahoo wyjaśnia, jak odzyskać konto, jeśli chcesz to zrobić.

Czytaj więcej  Co to jest i jak mogę utworzyć plik .HTACCESS w WordPressie? Jak mogę go szybko edytować lub skonfigurować?

Czas zweryfikować hasło, aby zakończyć sprawdzanie, czy jest to to samo konto. Gdy to zrobisz, pojawi się captcha, które musisz wpisać w polu. Gotowe, Twoje konto zostało usunięte.

Teraz bardzo ważne jest, abyś pamiętał, aby nie wprowadzać go ponownie przez 90 dni, w przeciwnym razie ponownie go aktywujesz.

Inny sposób na usunięcie Yahoo!

Innym sposobem na usunięcie poczty Yahoo jest użycie oficjalnego adresu tego procesu . Tam pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to podać swoje dane logowania do konta.

Następnie u dołu ekranu pojawi się przycisk „ Kontynuuj usuwanie mojego konta ”, kliknij tam, aby kontynuować proces.

Teraz musisz wypełnić pola, o które proszą, takie jak adres e-mail, który chcesz usunąć. Na koniec naciśnij „ Tak, zamknij to konto ”. Dzięki temu na stałe usuniesz swoje konto pocztowe Yahoo.

Jak reaktywować usunięte konto?

Jeśli zdecydujesz, że chcesz odzyskać swoje konto , wszystko, co musisz zrobić, to przejść na oficjalną stronę Yahoo i przywrócić swoje dane w zwykły sposób. Oczywiście musisz to zrobić przed upływem 30 dni, ponieważ po tym czasie konto zostanie trwale usunięte.

Czytaj więcej  Jak stworzyć kampanię marketingową i strategię WhatsApp dla biznesu - WhatsApp Business

Teraz, jeśli wejdziesz przed tym czasem, cały proces eliminacji zostanie automatycznie anulowany . Ten okres karencji jest częścią polityki ostrożności firmy na wypadek, gdyby użytkownik uznał za konieczne tymczasowe usunięcie konta.

Mogłeś również zapomnieć o zapisaniu cennych informacji zapisanych na koncie, takich jak niektóre wysłane lub odebrane e-maile, które zostały przez Ciebie usunięte i które możesz chcieć odzyskać .

Utwórz nowe konto Yahoo!

Po całkowitym usunięciu konta Yahoo możesz utworzyć tymczasowy adres e-mail za pomocą generatora poczty . Lub daj Yahoo drugą szansę i utwórz nowe konto .

Aby rozpocząć, przejdź do Yahoo! U góry znajdź przycisk z napisem „ Wprowadź ”, naciśnij, a pojawi się ekran wprowadzania danych.

Kliknij w miejscu, w którym jest napisane „ Jesteś tu nowy? Utwórz konto ”. Pojawi się kwestionariusz, który musisz wypełnić. Po zakończeniu wybierz „utwórz konto”. Powinno pojawić się powiadomienie z informacją, że Twoje konto zostało pomyślnie utworzone.

Następnie ponownie na głównej stronie Yahoo znajdź kartę w prawym górnym rogu i stamtąd możesz uzyskać dostęp do swojego konta. Po uzyskaniu nowego adresu e-mail możesz umieścić go w sieciach społecznościowych, na przykład zmienić go na Instagramie.

Czytaj więcej  Jak zapisać lokalizację lub trasę w Mapach Google na Androida i iPhone'a?

Sprawdzanie bezpieczeństwa Twojego Yahoo!

Jeśli zdecydowałeś się wypróbować swoje konto pocztowe Yahoo, zalecamy zweryfikowanie poziomu bezpieczeństwa konta . Ta procedura jest prosta i zajmie tylko kilka minut.

Najpierw zaloguj się na swoje konto e-mail w zwykły sposób. Tam wpisz swój profil, w którym znajdują się Twoje dane osobowe. Tam wpisz, gdzie jest napisane „Sesja bezpieczeństwa konta”. Znajdziesz kilka form weryfikacji konta , takich jak numer telefonu. Wybierz te, które wolisz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up

Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji