Jak usunąć lub usunąć moje konto pocztowe Yahoo! Zdecydowanie - Prosty samouczek

9 lipca, 2021

Kont Yahoo Mail były najbardziej popularne w swoim czasie, szczególnie przy dużej ilości pamięci oferowanej między innymi bardziej interesujących usług. Jednak w dzisiejszych czasach konkurencja, którą zaprezentowały Gmail i Outlook, doprowadziła wielu użytkowników do podjęcia decyzji o trwałym zamknięciu Yahoo!

Jeśli jesteś jednym z tych użytkowników, dobrą wiadomością jest to, że ta opcja naprawdę istnieje, a najlepsze jest to, że nie zajmie Ci to dużo czasu . Wystarczy kilka kroków i gotowe. Zacznijmy!

Indeks

  Kroki, aby usunąć moje konto z Yahoo!

  Aby rozpocząć, musisz zalogować się na to samo konto, które zamierzamy usunąć. Możesz to łatwo zrobić na stronie yahoo.com . Poniżej należy wprowadzić adres https://login.yahoo.com/?done=https. Tam musisz zweryfikować swoje dane, czyli nazwę użytkownika.

  Warunki Yahoo dla tej procedury zostaną wyświetlone poniżej, przeczytaj je uważnie przed zaakceptowaniem. Ważnym szczegółem jest to, że w tych warunkach Yahoo wyjaśnia, jak odzyskać konto, jeśli chcesz to zrobić.

  Czytaj więcej  Jak aktywować lub dezaktywować weryfikację dwuetapową na moim koncie Microsoft

  Czas zweryfikować hasło, aby zakończyć sprawdzanie, czy jest to to samo konto. Gdy to zrobisz, pojawi się captcha, które musisz wpisać w polu. Gotowe, Twoje konto zostało usunięte.

  Teraz bardzo ważne jest, abyś pamiętał, aby nie wprowadzać go ponownie przez 90 dni, w przeciwnym razie ponownie go aktywujesz.

  Inny sposób na usunięcie Yahoo!

  Innym sposobem na usunięcie poczty Yahoo jest użycie oficjalnego adresu tego procesu . Tam pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to podać swoje dane logowania do konta.

  Następnie u dołu ekranu pojawi się przycisk „ Kontynuuj usuwanie mojego konta ”, kliknij tam, aby kontynuować proces.

  Teraz musisz wypełnić pola, o które proszą, takie jak adres e-mail, który chcesz usunąć. Na koniec naciśnij „ Tak, zamknij to konto ”. Dzięki temu na stałe usuniesz swoje konto pocztowe Yahoo.

  Jak reaktywować usunięte konto?

  Jeśli zdecydujesz, że chcesz odzyskać swoje konto , wszystko, co musisz zrobić, to przejść na oficjalną stronę Yahoo i przywrócić swoje dane w zwykły sposób. Oczywiście musisz to zrobić przed upływem 30 dni, ponieważ po tym czasie konto zostanie trwale usunięte.

  Czytaj więcej  Jak skontaktować się z obsługą klienta YouTube przez telefon lub e-mail?

  Teraz, jeśli wejdziesz przed tym czasem, cały proces eliminacji zostanie automatycznie anulowany . Ten okres karencji jest częścią polityki ostrożności firmy na wypadek, gdyby użytkownik uznał za konieczne tymczasowe usunięcie konta.

  Mogłeś również zapomnieć o zapisaniu cennych informacji zapisanych na koncie, takich jak niektóre wysłane lub odebrane e-maile, które zostały przez Ciebie usunięte i które możesz chcieć odzyskać .

  Utwórz nowe konto Yahoo!

  Po całkowitym usunięciu konta Yahoo możesz utworzyć tymczasowy adres e-mail za pomocą generatora poczty . Lub daj Yahoo drugą szansę i utwórz nowe konto .

  Aby rozpocząć, przejdź do Yahoo! U góry znajdź przycisk z napisem „ Wprowadź ”, naciśnij, a pojawi się ekran wprowadzania danych.

  Kliknij w miejscu, w którym jest napisane „ Jesteś tu nowy? Utwórz konto ”. Pojawi się kwestionariusz, który musisz wypełnić. Po zakończeniu wybierz „utwórz konto”. Powinno pojawić się powiadomienie z informacją, że Twoje konto zostało pomyślnie utworzone.

  Następnie ponownie na głównej stronie Yahoo znajdź kartę w prawym górnym rogu i stamtąd możesz uzyskać dostęp do swojego konta. Po uzyskaniu nowego adresu e-mail możesz umieścić go w sieciach społecznościowych, na przykład zmienić go na Instagramie.

  Czytaj więcej  Co to są makra w programie Access i do czego służą? Charakterystyka, typy i przykłady

  Sprawdzanie bezpieczeństwa Twojego Yahoo!

  Jeśli zdecydowałeś się wypróbować swoje konto pocztowe Yahoo, zalecamy zweryfikowanie poziomu bezpieczeństwa konta . Ta procedura jest prosta i zajmie tylko kilka minut.

  Najpierw zaloguj się na swoje konto e-mail w zwykły sposób. Tam wpisz swój profil, w którym znajdują się Twoje dane osobowe. Tam wpisz, gdzie jest napisane „Sesja bezpieczeństwa konta”. Znajdziesz kilka form weryfikacji konta , takich jak numer telefonu. Wybierz te, które wolisz.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji