Jak usunąć lub usunąć moje konto Google z Androida z komputera lub innych urządzeń

3 września, 2021

Do codziennego korzystania z naszego telefonu komórkowego wymagana jest wiedza, jak utworzyć konto Google, ponieważ umożliwi to dostęp do takich funkcji, jak YouTube, Sklep Play, Dysk Google, Mapy Google i cały ogromny repertuar, który ta firma ma do nas.

Utworzenie konta w Google zapewni znacznie bardziej spersonalizowane wrażenia podczas wykonywania wszelkiego rodzaju zadań z telefonu komórkowego lub komputera, ponieważ te dwa urządzenia w przeglądarce mogą być synchronizowane i wyświetlać tę samą serię sugestii i częste strony, a także ułatwienie dostępu do portali, które wymagają hasła, a jeden z nich już je zarejestrował.

Jak usunąć lub usunąć moje konto Google z Androida z komputera lub innych urządzeń

  Indeks

   Jak uzyskać dostęp do mojego konta Google z telefonu komórkowego?

   Wejście na konto Google z urządzenia z systemem Android jest całkowicie konieczne, aby mieć dostęp do podstawowych funkcji, takich jak Sklep Play lub YouTube, jeśli nie robiłeś tego od pierwszego uruchomienia telefonu, możesz to zrobić w następujący sposób:

   Czytaj więcej  Jak importować i eksportować dostosowania wstążki w programie Word
   • Jeśli właśnie go kupiłeś , jest bardzo prawdopodobne, że poprosi Cię o podanie konta, które już posiadasz, lub da Ci możliwość jego utworzenia, tutaj będziesz musiał wypełnić tylko wymagane pola i będziesz być w środku. Bardzo ważne jest, aby zapisać lub zapamiętać oba dane dostępowe , ponieważ jeśli zmienisz urządzenie lub zechcesz zsynchronizować je z komputerem, poprosi Cię o nie.
   • Jeśli chcesz wejść ponownie , wejdź do Sklepu Play i wypełnij wszystkie pola, o które prosi, zarówno podczas logowania, jak i podczas tworzenia nowego konta, a później przy wejściu do innej aplikacji, która potrzebuje do niej dostępu, musisz tylko potwierdzić synchronizację.

   Jak uzyskać dostęp do konta Google z komputera?

   Jeśli masz już konto Google i chcesz tylko zsynchronizować swoje urządzenia lub utworzyć je z komputera, musisz wykonać następujące kroki:

    Jak się wylogować lub usunąć moje konto Google z telefonu komórkowego z komputera?

    Niejednokrotnie chcemy zacząć od zera z sugestiami, które pokazuje nam Google, albo po prostu straciliśmy dostęp do urządzeń, które są uprawnione do dostępu do naszych profili i poufnych informacji. W tych i wielu innych sytuacjach możesz chcieć usunąć swoje konto lub zarządzać podłączonymi urządzeniami. W tym celu będziesz musiał wykonać tylko następujące czynności:

    Czytaj więcej  Jak zablokować ukryte trackery i pliki cookie stron trzecich podczas przeglądania Internetu?

    Wyloguj się z mojego konta Google

    Najpierw musisz uzyskać dostęp do portalu konta Google i wpisać słowoUrządzenia ” na pasku nawigacyjnym . Tutaj możesz znaleźć urządzenia, na których uzyskałeś dostęp do swojego konta, a jeśli nie rozpoznajesz żadnego z nich, możesz kliknąć trzy punkty znajdujące się na ikonie urządzenia i bezpośrednio wyjść z konta i ograniczyć dostęp.

    Trwale usuń moje konto Google

    Wejdź na stronę Usuń konto Google i wprowadź swoje dane dostępu , aby później wyszczególnić wszystkie informacje, które zamierzasz usunąć, i potwierdzić swój wybór w kolejnych dwóch pustych polach.

    Przed potwierdzeniem usunięcia weź pod uwagę, że wiele danych, które przechowujesz, takie jak dokumenty w chmurze , subskrypcje na YouTube, hasła w przeglądarce Chrome i zdjęcia w Zdjęciach Google, zostanie utraconych i będzie to niezwykle skomplikowane, jeśli nie niemożliwe, odzyskaj je.

    Z drugiej strony, jeśli chcesz kontynuować akcję, pamiętaj, że jeśli chcesz ponownie założyć konto Google , portal jest otwarty dla wszystkich i wystarczy wypełnić kilka pytań, aby mieć synchronizacja i dostosowywanie swoich urządzeń z dostępem do Internetu.

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

    Go up

    Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji