Jak usunąć lub usunąć hasło startowe systemu Windows 10, jeśli zapomniałem — brak programów

8 stycznia, 2022

Bardzo często zdarza się, że chcemy usunąć hasło do logowania, ponieważ dochodzi do punktu, w którym wprowadzanie naszego hasła jest już uciążliwe i chcemy tylko normalnie się logować

Zdarza się jednak, że przy usuwaniu hasła pojawia się błąd i teraz prosi nas o takie, które nie pasuje do znanych, zdarza się też, że przestajemy korzystać z komputera, a gdy wracamy po chwili, aby go ponownie użyć, zapomnieliśmy o naszym hasło logowania .

Jak usunąć lub usunąć hasło startowe systemu Windows 10, jeśli zapomniałem — brak programów

Bez względu na przyczynę, dowiedz się, jak usunąć hasło startowe systemu Windows 10 i zapobiec ponownemu wystąpieniu tego problemu, ponieważ system Windows 10 stał się najczęściej używany przez użytkowników dzięki wielu funkcjom, możesz wybrać kilka plików i folderów lub umieścić ruchomą tapetę to wszystko i wiele jeszcze.

Z radością wspominamy, że bardzo łatwo jest rozwiązać każdą awarię w tym systemie operacyjnym, niezależnie od tego, czy Windows 10 zawiesza się, czy bardziej złożone problemy, takie jak brak pojawiania się pulpitu, wszystkie rozwiązania błędów sprawiają, że jest to obecnie najczęściej używany system Windows.

Czytaj więcej  Jak zacytować tweeta w komentarzu na Twitterze na Androidzie lub iPhonie

  Krok po kroku, aby usunąć hasło startowe systemu Windows 10

  Najczęściej stosowaną przez użytkowników metodą jest robienie tego bezpośrednio z konfiguracji samego systemu operacyjnego bez korzystania z programów innych firm, które mogą zaszkodzić naszemu uruchamianiu systemu Windows i doprowadzić sprawy do poważniejszego punktu. Dlatego zrobimy to w najbardziej zalecany sposób.

  Najpierw naciśnij klawisz start (obecnie znany jako Windows) i wejdź w konfigurację , w oknie które się wyświetli wchodzisz do sekcji " Konta ", gdzie po lewej stronie zostanie wyświetlona lista opcji, z której wybierzesz " Opcje uruchamiania sekcja ”.

  Tam zobaczysz wszystkie sposoby uruchomienia sekcji, ale w naszym przypadku podajemy tylko tam, gdzie jest napisane „ Hasło ” i to w tej części po raz pierwszy umieszczasz swoje obecne hasło i gdzie prosi nas o nowe hasło, zostawiamy je pusty.

  Więc określimy, że nie chcemy mieć hasła , a następnie klikniesz Zakończ i voila, będziesz mógł normalnie cieszyć się startem sekcji. Ale jeśli w twoim przypadku nie możesz wejść do systemu Windows 10, ponieważ zapomniałeś hasła i chcesz usunąć hasło bez wchodzenia do systemu, oczywiście ta metoda ci nie pomoże, ale nie martw się, pokażemy ci, co powinieneś zrobić .

  Czytaj więcej  Jak usunąć lub wyłączyć powiadomienia o pogodzie Google Now na Androida?

  Krok po kroku, aby usunąć hasło w systemie Windows 10, jeśli je zapomnę.

  Aby to zrobić, jeśli musisz korzystać z oprogramowania innych firm, zalecamy najczęściej używany bootCD PE Hirens, który jest bardzo łatwy w użyciu i ma wygląd bardzo podobny do systemu Windows i jest dla nas idealny w takich przypadkach.

  Pobierz program i zamontuj go na pendrive'a tak, aby był bootowalny jak obraz ISO Windows, zrób to po prostu uruchom z USB tą konfigurację można zrobić z BIOS-u lub wciskając F8 wszystko według producenta twojego komputera.

  Po uruchomieniu z USB automatycznie przejdziesz do interfejsu oprogramowania Hirens bootCD PE, a tutaj będziemy kontynuować nasz cel, jakim jest wyeliminowanie hasła, zaczynamy od otwarcia folderu „ narzędzia ” znajdującego się na pulpicie, a następnie podrzędnego „ bezpieczeństwo ” folder, a następnie kliknij dwukrotnie „ hasło ”, zobaczymy dwa narzędzia, z których wybieramy „ edycja hasła NT ”.

  Robiąc to wyskoczy okienko, klikamy na " otwórz " i wyświetlimy listę użytkowników, których wybrałeś, oczywiście zapomniałeś hasła, aby zaznaczyć "opcja była włączona Zmień hasło " i napiszemy nowe hasło dla tego użytkownika, przejdź do zapisania zmian i voila.

  Czytaj więcej  Jak zsynchronizować zdjęcia, filmy i czaty WhatsApp z Dropbox — kopia zapasowa

  Teraz będziesz mógł ponownie uruchomić komputer i wprowadzić tego użytkownika z nowym przypisanym hasłem , zalecamy trzymanie hasła w bezpiecznym miejscu, czy to w notatce telefonu komórkowego, czy na koncie Google, aby zapobiec tym niepokojącym niedogodnościom.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji