Jak usunąć lub anulować moje konto Spotify z mojego telefonu komórkowego - bardzo proste?

28 lipca, 2021

Spotify to jeden z najczęściej używanych serwisów społecznościowych na świecie, ale ten ma cechę odróżniającą go od reszty, muzyki i polega na tym, że opiera się wyłącznie na środowisku dźwiękowym, wszystko na platformie jest słyszalne i prawie nic, co można zobaczyć, to właśnie ta specjalność muzyki, która sprawiła, że ​​Spotify odniósł sukces jako sieć społecznościowa.

Jak usunąć lub anulować moje konto Spotify z mojego telefonu komórkowego - bardzo proste?

To i możliwość łączenia się ze wszystkimi innymi ważnymi sieciami społecznościowymi, takimi jak Facebook, Twitter i Google, platforma bez wątpienia pobiła rekordy pod względem miksowania muzyki z podcastami, tworząc bezkonkurencyjne środowisko.

W rzeczywistości inne sieci próbowały powtórzyć tę samą formułę, ale nie osiągnęły dużego sukcesu, są Deezer i Amazon Music, które w porównaniu z Spotify nie są lepsze ani pod względem wieku, ani liczby twórców treści.

Spotify oferuje Ci całą muzykę, którą chcesz mieć w zasięgu swojego urządzenia mobilnego, jednak nie wszystkie z nich są zaletami, istnieją wyraźne wady podczas korzystania z usługi Spotify, w przypadku których może być konieczne usunięcie lub anulowanie konta, przeanalizujemy je i podać możliwe rozwiązania przed trwałym usunięciem konta z tej doskonałej usługi przesyłania strumieniowego.

Czytaj więcej  Jak skopiować i wkleić obraz lub tekst w programie Word bez utraty formatu za pomocą klawiatury?

Indeks ()

  1. Zalety i wady korzystania ze Spotify
    1. Czy usługa premium jest droga?
    2. Nie mogę znaleźć tego, czego chcę
  2. Jak trwale usunąć moje konto? z PC i Androida

Zalety i wady korzystania ze Spotify

Spotify jest liderem na rynku muzyki online, jego projekt i model biznesowy, a raczej strategia reklamowa w sieciach społecznościowych jest bardzo prosta, zapewniając użytkownikom kompleksową i kompletną obsługę, czego wcześniej nie mogło być, ponieważ kupno dyskoteki nie jest coś wykonalnego dla większości dzisiejszego społeczeństwa.

Chcesz posłuchać piosenki, szukasz jej na YouTube, czy słuchasz na Spotify, ale kupujesz cały album za jedną piosenkę? I jest tak, że wśród wszystkich istniejących obecnie konkurencji jest prawie niemożliwe, aby ktoś polubił wszystkie utwory na jednym albumie.

Różnorodność przyniosła ze sobą ogromną kolekcję muzyki wszystkich gatunków dla prawie każdego, dlatego te platformy powstały, ale nie wszystko jest różowe.

Czytaj więcej  Jak zmienić utwór na moim telefonie komórkowym lub telefonie komórkowym z zablokowanym ekranem?

Czy usługa premium jest droga?

Usługa premium, którą oferuje Spotify, nie jest świetną rzeczą, w rzeczywistości usuwa tylko reklamy i sprawia, że ​​pomijasz utwory, jest to coś, co gdyby platforma była darmowa, musiałaby mieć, ale muszą z czegoś żyć, to znaczy dlaczego To bardzo dobrze, że pobierają opłaty, ale jeśli to jest twój problem, powiem ci, że Spotify oferuje konta studentom i parom.

Konta te są dostępne na platformie i są dokładnie po to, aby użytkownicy płacili mniej za ich konkretną sytuację, jest to dobre dla kieszeni i dla twoich osobistych upodobań, wiem, że pokochasz ich promocje. oko: pakiet uniwersytecki musi być potwierdzony przez Twoją uczelnię.

Nie mogę znaleźć tego, czego chcę

Algorytm Spotify nie działa tak, jak byśmy chcieli, ma swoje wielkie wady i to konkretnie pod względem gustów i gatunków, ale muszę wspomnieć, że najgrubszą biblioteką obecnej muzyki, jaka istnieje, jest właśnie Spotify, jeśli chcesz znaleźć bardzo stare utwory , być może będziesz musiał odwiedzić Archive .org , ponieważ jest to największa istniejąca biblioteka muzyki dawnej.

Czytaj więcej  Co to jest atak DDos i jak ich uniknąć?

Jak trwale usunąć moje konto? z PC i Androida

Ok, jeśli nie mogłem rozwiązać twojego problemu z powyższym, teraz, jeśli przystąpimy do usuwania twojego konta Spotify na zawsze, musisz uzyskać dostęp do Aplikacji z komputera lub telefonu komórkowego, po wykonaniu następujących kroków:

  • Musisz poszukać sekcji „O mnie” z telefonu komórkowego, która będzie w ikonie koła zębatego.
  • Następnie kliknij „Wsparcie” i poszukaj opcji „Formularz kontaktowy”
  • Tutaj zobaczysz opcję o nazwie „Chcę na stałe zamknąć moje konto Spotify”
  • Kliknij na niego i wypełnij informacje , o które cię poproszą, zapytają dlaczego? i niewiele więcej.

Jeśli utworzyłeś konto z Facebooka, procedura jest taka sama, ale musisz najpierw odłączyć je od Facebooka , w przeciwnym razie pozostanie widoczne dla znajomych, robisz to w menu rozwijanym> Preferencje> Społeczności> Odłącz od Facebooka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up

Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji