Jak usunąć, anulować lub cofnąć wysłanie wiadomości e-mail wysłanej z programu Outlook

8 czerwca, 2022

Posiadanie konta e-mail jest bardzo ważne, ponieważ dzięki temu będziemy mogli uzyskiwać dostęp lub tworzyć konta w innych aplikacjach. Niezbędna jest również możliwość potwierdzenia Twojej tożsamości lub otrzymywania ważnych informacji w różnych formatach. Ale czasami z różnych powodów możemy popełnić błąd podczas wysyłania e-maila, a potem chcemy go anulować i nie wiemy jak. Dlatego poniżej nauczymy Cię, jak usunąć, anulować lub wycofać wysłanie wiadomości e-mail wykonanej z Outlooka.

Jak wiecie, Microsoft dokonał w ostatnich latach pewnych zmian, a jedną z nich była zmiana poczty z Hotmaila na Outlooka . Ale zawsze dostarcza te same usługi dużej liczbie użytkowników, którzy korzystają z niego codziennie. Chociaż nie oznacza to, że wiedzą, jak działa zdecydowana większość jego funkcji, a tutaj Cię tego nauczymy.

Ile razy nie zdarzyło się, że chcemy wysłać e-mail przez Outlooka i zdajemy sobie sprawę, że popełniliśmy poważny błąd, wysyłając go do innego odbiorcy. Zastanawiamy się więc, czy możliwe jest anulowanie lub wyeliminowanie wysyłania tego e-maila . Cóż, odpowiedź brzmi tak i będzie to tak proste, jak aktualizacja Hotmaila do nowego Outlooka .

Czytaj więcej  Jak wstawić wykres i tabelę Excel w programie Word bez utraty formatu?

Jak usunąć, anulować lub cofnąć wysłanie wiadomości e-mail wysłanej z programu Outlook

  Indeks

   Uwagi, które należy wziąć pod uwagę przed anulowaniem wysłania wiadomości e-mail

   Jak już wspomnieliśmy we wstępie do tego artykułu, istnieje możliwość usunięcia lub anulowania wysłania e-maila , który wykonaliśmy przez pomyłkę do innego odbiorcy. Ale konieczne będzie spełnienie dwóch warunków, w przeciwnym razie anulowanie nie będzie możliwe. Przede wszystkim wspomniany e-mail nie może zostać otwarty przez odbiorcę, który go otrzymał.

   Drugim warunkiem jest to, że Ty i odbiorca macie konto w Microsoft Exchange lub Office 365. Jeśli to prawda, możesz wykonać kroki, które wymienimy poniżej. Ale ważne jest również, aby usunąć wiadomość e-mail tak szybko, jak to możliwe, dzięki czemu masz większą szansę, że odbiorca nie otworzy jej pierwszy.

   Kroki, aby usunąć lub cofnąć wysyłanie poczty

   Pierwszym krokiem jest zalogowanie się do poczty programu Outlook. Chociaż wielu użytkowników może zalogować się do Hotmaila bez konieczności korzystania z programu Outlook. Gdy już jesteśmy na naszym koncie, przechodzimy do zasobnika na wysłane wiadomości i lokalizujemy wiadomość, która ma zostać usunięta.

   Czytaj więcej  Jak aktywować i zoptymalizować wysoką wydajność lub wydajność MIUI - porady i wskazówki

   Następnym krokiem jest dwukrotne kliknięcie wspomnianego e-maila, a teraz przechodzimy do lewej części okna i w nich klikamy opcję „Wiadomość”. A następnie wyszukamy i wybierzemy opcję „Inne akcje”.

   Zobaczysz teraz różne opcje i w naszym przypadku musisz wybrać, klikając opcję „ Odzyskaj wiadomość ”. Ta akcja przeniesie Cię do nowego okna, w którym jest opcja, że ​​musimy usunąć wiadomość wysłaną przez pomyłkę. Ta opcja to „Usuń nieprzeczytane kopie tej wiadomości”.

   Ważne jest, aby aktywować opcję o nazwie „Powiedz mi, czy odzyskiwanie zadziałało, czy nie powiodło się dla każdego odbiorcy”. A do tego wystarczy zaznaczyć pole wyboru obok tej opcji. Gdy ta opcja jest aktywna, będziesz mógł wiedzieć, kiedy wysłane wiadomości e-mail zostały wyświetlone przez odbiorcę.

   I voila, to wszystko, co musisz zrobić, aby móc usunąć lub anulować wiadomość e-mail wysłaną z Outlooka. Jak widać, nie ma o czym pisać i jest bardzo łatwe do zrobienia, podobnie jak zmiana hasła na koncie Outlook.

   I w ten sposób dotarliśmy do końca kolejnego ciekawego samouczka, za pomocą którego moglibyśmy poprowadzić Cię na mało znaną opcję. W prostych krokach nauczyłeś się usuwać lub anulować wysłane wiadomości e-mail z programu Outlook.

   Czytaj więcej  Jak wyszukiwać, znajdować lub uzyskiwać wygasłe lub wygasłe domeny z wysokim autorytetem SEO

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   Go up

   Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji